Ah Kalbim 310 Bölüm Özeti 23 Mart Pragya Abhi‘ye Gerçeği Söyleyecek mi?

Ah Kalbim 310. bölüm de bir çok gerçek ortaya çıkacak. Ah Kalbim dizisinin 23 Mart özetinde Pragya bu sefer Abhi’ye gerçeklerden bahsedecek mi?

Ah Kalbim 310 Bölüm Özeti

Disha, ne Abhi‘yi ne de Pragya’yı bulamaz. Daha sonra Tanu’nun da ortada olmadığını fark eder. Tanu ve Aliya, tuttukları çalışandan Pragya ve Abhi’nin bir odaya kilitlendiklerini öğrenirler. Öfkeyle adama para vermeyi reddederler. Ayrıca ikisini nasıl ayıracaklarını planlarlar.

Pragya kilidi açmaya çalışırken yaralanır. Abhi yarasına bakar. İkisi de duygusallaşır. Müdür sonucu açıklar. Pragya ve Abhi,  birinin bilerek onları kilitlediğini düşünür. İkili birbirlerini düşünürler.

Pragya panikler. Abhi onun için endişelenir. Öte yandan Tanu ve Aliya kapıyı açmaya çalışırlar. Yarışmanın galibi Kiara ve Sunny seçilir. Ödülü Kiara ve Sunny’ye King teslim eder. Pragya odada aniden boğulmaya başlar. Abhi onun için endişelenir. Tanu ve Aliya yardım çağırmak için kapıdan uzaklaşmaya başlarlar.

Purab Aliya’ya neden burada durduğunu sorar. Ayrıca Tanu’ya da Abhi’yi sorar. Tanu ona gerçeği söylemez. Pragya, öleceğini hissederek Abhi’ye Kiara hakkındaki gerçeği söylemeye karar verir. Purab, Tanu ile Aliya’yı sorgular ve daha sonra bir şeylerin ters gittiğini hisseder.Ah Kalbim 310 Bölüm resimleri

Ah Kalbim 310 Bölüm özetinde Tanu, Abhi’nin şu an sahnede Kiara ve Pragya’yı görmeyeceğini düşünerek sevinir. Pragya Abhi’ye anlatmaya çalışırken bayılır. Abhi panikle suni teneffüs yapar. Pragya uyanır ve ikili sarılır.

King Disha’dan Kiara’ya bakmasını ister. Ben Pragya’yı arayacağım der. Disha, King, Abhi ve Pragya’yı birlikte görürse ne olacağını düşünür. Abhi Pragya‘ya onun için korktuğunu söyler. Bu arada, Purab da Abhi’yi aramakta. Pragya, Abhi’ye Kiara’yı anlatmak üzereyken Purab, Abhi’ye seslenir.

Abhi ve Pragya dışarı çıkar ve Purab’a birilerinin onları odaya kilitlediğini söyler. King Pragya’yı görünce ona sarılır. Kiara’nın ödülü kazandığını söyler. Pragya, Abhi’ye bakar ve onu King ile görmesine üzüldüğünü anlar. Abhi, Purab’ı dinlemeden öfkeyle gider.

Ah Kalbim 23 Mart Özeti

Tanu planlarının işe yaradığını söyleyerek sevinir. King, Pragya’ya odada nasıl sıkışıp kaldığını sorar. Ayrıca onun için endişelendiğini söyler. Bu arada, Abhi Pragya ile King’i düşünerek arabasının kontrolünü kaybeder.

King, Pragya ve Kiara için her zaman endişelendiğini söyler. Ayrıca, onların en iyi arkadaşı olduklarını söyler. Pragya,  sorumsuzluğu için King‘den özür diler. Evden uzaklaşırken onu arayacağını söyler. Pragya, evli bir çift olarak poz vermekten memnunum, ama biz en iyi arkadaşız der.Ah Kalbim 23 mart resimleri

King Pragya’yı düşünmeye devam eder. Kiara, Pragya ile konuşmaz ama daha sonra ona sarılır. Artık kızgın değilim ama üzgünüm çünkü sen süpermenimle tanışamadın der. Pragya ve Kiara sarılırlar. Kiara süpürmenden (Abhi) bahsederken sahte babası olduğunu söyler.

Pragya, Kiara‘ya, süpermene sahte demene gerek yok gerçekten baba diyebilirsin der. Abhi Pragya‘yı özlerken bir barda içer. Orada bir adama aşk yüzünden acı çektiğini anlatır. King, oraya gelir ve Abhi‘nin toplantısını yeniden ayarlar. Mitali, kızı Neha‘nın evliliği için endişelendiği için gergindir.

Mitali, Tanu ve Aliya’ya, Neha ile görüşmeye gelenleri anlatır. Damadın ailesi Neha’yı görmeye gelir. Mitali Neha’yı oğlanla tanışmasını ister, ama Neha gitmeyi reddeder. Mitali onu zorlar. Disha bunu duyar ve Neha için endişelenir. Ama Mitali, aldığı kararın Neha için en iyisi olacağını söyler.

Ah Kalbim 23 Mart özetinde King, Abhi’yi başka bir yere getirir ve neden içtiğini sorar. Aşk hayatından bahsetmek ister misin diye sorar. Abhi, King’e Pragya ile evlendiği için çok şanslı olduğunu söyler. King‘e gerçek aşkın ne olduğunu anlatırken Pragya ile olan eski anılarını hatırlar. Ayrıca King de Pragya ile geçirdiği zamanı hatırlar ve Abhi‘nin aşkla ilgili anlattıklarını düşünür.

Ah Kalbim 23 Mart Fragmanı