Ah Kalbim 312. Bölüm Özeti 30 Mart Tarun Gerçekleri Öğrenir.

Ah Kalbim dizisinin 30 Mart 2019 cumartesi günü ekranlara gelecek 312. bölümündeTarun Pragya‘nın Abhi‘yi sevdiğini öğrenir.

Ah Kalbim 312. Bölüm Özeti

Pragya, King’e onu hapisten çıkaracağını söyler. King, avukatı aramasını ister. Purab Abhi’ye gelir ve King’in sabit numarasını yakaladığını söyler. Abhi ondan King‘in tüm telefonlarını dinlemesini ister. Disha, yaptıkları şeyin yanlış olduğunu söyler. Purab Neha’yı eve geri getirmeleri gerektiğini söyler. Disha ve Purab tartışır.

Tarun odayı mumlarla süsler ve romantik olur. Neha onu durdurur ve önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Abhi Pragya’nın sözlerini hatırlar ve Neha’yı kurtarmak için her şeyi yapacağını düşünür. Eğer King de Tarun’a yardım etmişse cezalandırılmalıdır. Chachi, Pragya’ya gerçekten King‘i kurtarmak istiyorsa daha hızlı harekete geçmesi gerektiğini söyler.

Pragya ve Abhi ayrı ayrı çağrı alırlar ve Tarun ile Neha’nın bir otelde olduğunu öğrenirler. Otel yöneticisi Pragya‘dan 5 lakh para ister. Pragya kabul eder. Abhi ise Pragya’dan önce oraya ulaşmayı düşünür. Pragya parayı alıp giderken Chachi’ye Tarun’u eve getirmek için otele gittiğini söyler. Chachi, Pragya‘nın otelde Abhi ile buluşacağını düşünerek onu takip etmeyi planlar.

Tanu Aliya’ya, Abhi’nin Neha ve Tarun‘dan bilgi aldığını söyler. Tanu, Abhi’nin Pragya’yı hala önemsediğine katlanamaz ve Mitali’yi King’i hapse attığı için suçlar. Aliya sakinleşmesini ister. Abhi araba sürüyor ve Pragya’dan önce ulaşmayı düşünür. Pragya da King’in masumiyetini kanıtlayacağını düşünür.

Mitali, Tanu ve Aliya‘nın onu suçladıklarını duyunca onlarla tartışır. Abhi otele girerek Neha ve Tarun’u sorar. Yönetici bir bayanı aradığını ve para istediğini söyler. Abhi ona 7 lakh para verir. Pragya gelir ve Abhi’nin orada olduğunu görünce şok olur.

Pragya onu kovalarken Abhi yukarı çıkar. Abhi kapıyı çalar ve açmalarını ister. Onlara kızmayacağını söyler. Abhi nihayet kapıyı kırar ama orada kimseyi bulamaz. Pragya içeri girer ve ona Neha ile Tarun‘u sorar. Pragya ve Abhi kavga etmeye başlar. İki alarmı yaptığı için onu suçlar. Tarun ve Neha, bir çocuğun konuşmasını duyduklarını ve tam zamanında kaçmayı başardıklarını tartışırlar.

Ah Kalbim 312. Bölüm özetinde Pragya pencereden asılmış bir bez görür. İkisinin nasıl kaçtığını anlarlar. Abhi çok sinirlenir. Chachi, King’i Pragya’ya karşı kışkırtmaya çalışır. Pragya’nın Abhi ile çıktığını ve King hapisteyken Abhi’yle görüştüğünü söyler. King buna inanmaz. Pragya, onun için çok şey yaptığı için ona herkesten daha fazla güvendiğini söyler.Ah Kalbim 312. Bölüm resimleri

Pragya, Abhi’ye Neha ve Tarun’u arayacağını söyler. Abhi, Delhi’de onları aramanın kolay olmayacağını söyler. Pragya aramaya devam ederken Tanu Abhi‘yi arar ve Pragya’nın yanında olup olmadığını sorar. Abhi aramayı bitirir. Tanu, ya ikisi beraberse diye endişelenir. Tanu, Aliya’ya Pragya’nın Abhi ile yakınlaşmak için bilerek Tarun‘a Neha’yı kaçırttığını anladığını söyler.

Aliya sakinleşmesini ister. Tanu, desteği için ona teşekkür eder. Pragya Chachi’yi arar ve çiftlik evinin adresini ister. Chachi adresi verir. Pragya, adresi tekrarladığında Abhi onu duyar. Pragya, Abhi’nin onu dinlediğini fark eder ve ona kızar. Abhi cüzdanını almak için eğilince Pragya onun arabasının anahtarını alıp gider.

Bir memur King‘e, Pragya’nın çok cesur olduğunu ve onun için müfettişle savaştığını söyler. King’e Pragya gibi karısı olduğu için çok şanslı olduğunu söyler. Neha ve Tarun çiftlik evinde. Aile üyelerinin nasıl olduklarını tartışırlar. Neha, kaçarak evlenmek istemediğini söyler. Tartışırlar ve aniden Pragya’nın orada durduğunu görürler. Neha Pragya’yı tanır.

Pragya, Neha’dan onunla gelmesini ister ama Neha gitmeyi reddeder. Neha, annesinin onu başka biriyle evlendireceğini söyler. Tarun Pragya’ya, kimsenin aşklarını anlamayacağını söyler. Pragya, Tarun’a hatalarından dolayı King’in acı çektiğini söyler. Pragya, Neha’yı zorla götürürken Tarun Pragya’ya bir sopayla vurur ve Pragya bayılır.Ah Kalbim 30 mart özeti resimleri

Ah Kalbim 30 Mart Özeti Devam Ediyor

Tarun, endişeyle Neha’ya karısına vurduğu için King‘in onu öldüreceğini söyler. Ama Neha o benim kuzenimle evli ve birbirlerini hala seviyorlar der. Tarun’un kafası karışır. Abhi, ise arabasını kullanmak için tamirci çağırır. Tamirci arabanın sahibi olduğuna inanmaz ve onu hırsızlıkla suçlar. Abhi onunla tartışır.

Abhi güvenlik görevlisini arar ve görevli arabanın sahibi olduğunu doğrular. Tarun, Pragya’nın Abhi’yi sevdiğini ve King‘le sadece Kiara için kaldığını fark eder. Tarun, Pragya’nın Abhi‘yi sevdiği için ona geri dönmesi gerektiğini düşünüyor. Ayrıca Tarun, Pragya‘nın aşklarını anlayabileceğini düşünüyor.

Pragya gözlerini açar ve ona vurduğu için Tarun’a kızar. Pragya kendini sandalyeye bağlı görünce şok olur. Tarun Pragya’ya Neha’yı sevdiğini söyler. Neha, annesine aşklarından bahsettiğini ama bunu anlamak istemediğini ve başka biriyle evlendireceğini söyler. Pragya, Abhi ile olan günlerini ve ona ne kadar çok aşık olduğunu hatırlar.

Ah Kalbim 30 Mart 2019 özetinde Abhi ile hayatını düşünüp güler. Tarun ve Neha Pragya‘dan yardım isterler. Pragya önce beni çözün der ama ikili uzaklaşır. Abhi yolda Pragya‘yı düşünür ve güler. Dişa, onu arar. Abhi, Pragya‘nın onu kandırdığını söyleyerek onu Dişa‘ya şikâyet eder. Dişa, Abhi’ye Pragya ile kavga etmekten hoşlandığını söyler.

Abhi daha sonra Pragya ile geçirdiği zamanı ve ufak tefek şeyler için nasıl kavga ettiklerini düşünüyor. Yolda Abhi’nin arabası bozulur. Tarun Neha’ya gitmeleri gerektiğini söyler. Neha, Pragya’nın çok hassas bir kadın olduğunu ve onlara yardım edeceğini söyler. Pragya, sürekli King’i mi, yoksa gençleri mi desteklemesi gerektiğini düşünür.

Ah Kalbim 30 Mart 2019 Fragmanı

Etiketler

Ah Kalbim 312. Bölüm Özeti 30 Mart Tarun Gerçekleri Öğrenir. (1 Yorum)