İkimizin Yerine 164. Bölüm Özeti 18 Şubat Jagdiş Gauri‘ye Aşkını Açıklar

İkimizin Yerine dizisinin 18 Şubat pazartesi günü ekranlara gelecek 164. bölümünde herkesin beklediği sonunda olacak ve Jagdiş evli olduğuna bakmadan Anandi’ye acımadan Gauri‘ye ilanı aşk edecek. İşte İkimizin Yerine özeti

İkimizin Yerine 164. Bölüm Özeti

Bairon, Dadisa’ya Kazan‘ların Anandi‘yi mabede götürmek istediklerini söyler. Dadisa öfkeyle reddeder. Basant, gelir ve Anandi Kazan’ın tek kızı olduğu için gitmesi gerektiğini söyler. Dadisa, herkes Kazan’ı benden daha çok önemsiyor der. Sonra Basant Makhan‘ı Dadisa ile göndermeyi önerir. Dadisa isteksizce kabul eder. Anandi, Dadisa’nın duasını alır ve ona da dua etmesini ister.

Dadisa onu azarlayıp gider. Sumitra Gehna’nın planını överken Anandi de teşekkür eder. Gehna, dersine odaklanmasını ister. Anandi, ders çalışırken Arka fonda “Aashayen“ şarkısı çalar. Jagdiş ve Gauri de ders çalışırlar ama daha çok flört ederler. Sınav günü. Anandi herkesin duasını alıp gider. Jagdiş ve Gauri sınavını verir. Bairon, Anandi’yi okula bırakır. Bu şekilde bir kaç gün geçer. Anandi sınavlarını sorunsuz verir.

Son sınav günü. Bairon gazete okurken Makhan gelir. Herkes onu görünce neden geri geldiğini sorar. Makhan, Dadisa‘nın da geldiğini söyler. Dadisa herkesi dışarı çağırır. Hepsi şok olur ve dışarı çıkıp ziyareti ile ilgili sorular sorarlar. Dadisa bir Pandit‘ten Anandi‘ye kutsal bir ip getirdiğini söyler. Bir oğlu olsun diye eline bağlamak ister.

Basant, öğrencilere sınav yaptırmak için okula gittiğini söyler. Dadisa, Bairon’a onu getirmesini emreder. Anandi sınavını yazarken Bairon okula gelir ve Anandi‘yi dışarı çağırır. Anandi endişe eder ve konuyu sorar. Bairon, Dadisa‘nın döndüğünü ve onu çağırdığını söyler. Sınavdan çıkmasını ister. Anandi üzülür ama Bairon çaresizdir.

Anandi arabada, yarım yazdığı sınavının notlarını hesaplar. Bairon kötü hisseder ve elini Anandi‘nin başına koyar. Anandi ağlar. Evde, Dadisa önce Anandi‘yi azarlar ama sonra kutsal ipliği bağlayıp içeri girer. Anandi çok üzgün ve ağlar. Jagdiş ve Gauri kütüphanede son sınavlarına çalışırlar. Gauri bir mektup alır ve okuyunca üzülür.

İkimizin Yerine dizisi 164. Bölümünde Jagdiş mektubu yüksek sesle okur. Gauri‘nin amcasındandır. Amcası, Gauri‘den bir damat adayı ile tanışmasını ister. Damat adayı, bugün seninle tanışmaya gelecek, o iyi bir çocuk ve ailesi de iyi diyor. Gauri oradan gider. Jagdiş şok ve kırgın.

Anandi odasında oturup kitaplarına bakarken, Sumitra ve Gehna onu teselli etmeye gelirler. Ümitsiz olmamasını isterler. Ama Anandi bütün emeklerinin boşa gittiğini söyler. Sumitra ona, Tanrı‘nın sıkı çalışmasını gördüğünü ve ona güvenmesini söyler.kimizin Yerine 18 şubat resimleri

İkimizin Yerine 18 Şubat Özeti Devam Ediyor

Gauri, kolejin dışında “Ashish“ (damat adayı) ile buluşur ve ona kafede konuşacaklarını söyler. Ashish ona sınavlarda başarılar diler. Jagdiş, Gauri’nin amcasının mektubunu hatırlarken sınavına konsantre olamaz. Sınavı yarıda bırakıp gider. Gauri, Jagat‘ın arkadaşına onu sorar ve ben kafeye gidiyorum der.

Jagdiş gelince arkadaşı bunu iletir. Jagdiş Gauri‘yi görmek için acele eder. Gauri, Ashish’e şimdilik kariyerine konsantre olmak istediğini, evlenmeyi düşünmediğini ve sadece amcasına olan saygısı için buluşmaya geldiğini söyler. Ashish fikirlerini destekler. Jagdiş kafeye ulaştığında ikisini el sıkışırken görür. Ashish gider.

Jagdiş Gauri’ye seslenir ama Gauri onu göremeden taksiye atlayıp gider. Jagdiş arkasından koşar ve sonunda arabanın önüne geçerek onu yakalar. Gauri ne olduğunu sorar. Jagat, başka biriyle nasıl evlenebileceğini sorar ve onu sevdiğini itiraf eder. Sonra halkın önünde Gauri‘ye sarılır. Trafik polisi gelip onları ayırır. Arka fonda şarkı çalar.

Dadisa, torun istiyorum diye Anandi‘yi rahatsız eder. Hevesle, bebek doğduğunda yapacaklarını anlatır. Anandi’ye güç versin diye ona sağlıklı yemekler verir. Anandi üzgünce Jagdiş’in çocuk için ne kadar isteksiz olduğunu ve Dadisa’nın sözlerini hatırlar. Lal, tatilde eve gitmek için çantasını toplar ve Jagdiş’ten de bunu ister.

Gauri Jagdiş‘i arar ve ikili birbirlerini nasıl sevdiklerinden konuşurlar. Jagdiş mutludur. Jagdiş, eve dönmek istemediği için Gauri’nin de kalmasını ister. Gauri reddeder. Ertesi gün, öğrenciler eve gitmeye hazırlar. Herkes Jagdiş’e eve gidip gitmeyeceğini sorar. Jagdiş daha sonra gideceğini söyler.

İkimizin Yerine 164. Bölüm resimlerikimizin Yerine dizisinin 18 Şubat özetinde Gauri oraya gelince Jagdiş onu bir kenara çeker ve gitmemesi için ona yalvarır. Gauri gitmesi gerektiğini söyler. İkili sarılır. Lal, bunu görünce şok olur. Bu arada Phuli ve Anandi okulda öğretmenlik yapar. Phuli, Anandi’yi bir kenara çeker ve Jagdiş’in gelişi için mi dalgınsın diye sorar.

Phuli, Jagdiş’in hatalı olmasına rağmen kocası olduğunu unutmaması gerektiğini söyler. Anandi bunun farkında olduğunu söyler, ama aynı zamanda Jagdiş’in beni hafife almasına izin vermeyeceğim çünkü ben onun karısıyım der. Bir koca haklarını istiyorsa, onun da koca olarak görevini yerine getirmesi gerekir der.

Phuli, Anandi’yi teselli eder ve Jagdiş’le eşit olması gerektiğini söyler. Eğitimine devam ettiğini öğrenince Jagdiş‘in sevineceğini söyler. Anandi bundan emin değil, Jagdiş’in değiştiğini söyler. Phuli, Jagdiş seni seviyor, ona güvenmen gerek diyor. Anandi ikna değil.

İkimizin Yerine 18 Şubat Fragmanı