Ah Kalbim 314. Bölüm Özeti 7 Nisan 2019 Mart Neha ile Tarun kaçırıldı

Ah Kalbim dizisi Nisan ayına hızlı başlayacak. Ah Kalbim dizisinin 7 nisan 2019 pazar yayınlanacak 314. bölüm özetinde Neha ile Tarun kaçırılacak.

Ah kalbim 314. Bölüm Özeti

Ertesi sabah Abhi Pragya’ya eve gitmeleri gerektiğini söyler. Abhi tam kayarken Pragya onu tutar. Abhi bırak beni deyince Pragya bırakır. Abhi düşüp canı yanar. İkili romantik bir anı paylaşır. Tarun ve Neha bunu görür. Mitali, herkese gazeteye King‘in adından bir ilân verdiğini ve Tarun’u bulana 50 lakh ödül teklif ettiğini söyler.

Kendi parası olmadığı için ilânı King adından vermiştir ki, Tarun bulununca Neha da bulunsun. Pragya yolda Kiara’yla mesajlaşıp gülümser. Abhi, King hapisteyken Pragya’nın neden gülümsediğini düşünür. Neha, acıktığı için Abhi’den arabayı durdurmasını ister. Abhi arabayı bir kafede durdurur. Aliya, Mitali’ye davayı karmaşık hale getirdiğini söyler.Ah Kalbim 314. Bölüm resimleri

Mitali sinirlenir. Pragya Abhi‘ye, Neha için aşırı tepki verdiğini söyler. Abhi, eğer bir kızımız olsaydı, onun da üstüne titrerdim der. Pragya, onun Kiara ile tanışmasını düşünür. Pragya öksürünce Abhi baharatlı yiyecek yaptığı için kafe sahibini azarlar. Pragya onları azarlamamasını istiyor. Neha ve Tarun, ikilinin sevgiyle didiştiklerini görüp sevinirler.

Birkaç adam oraya gelir ve Tarun‘u gazetedeki ilândan tanırlar. Tarun’u kandırıp oradan uzaklaştırırlar. Abhi ve Pragya, baharatlı yiyecek hazırladığı için kafe sahibi ile tartışırlar. Neha Tarun hala geri dönmediği için merak eder ve onu aramaya başlar. Tarun’u kaçırıp zorla arabaya bindiren adamları görür. Onları durdurmaya çalışırken kendisi de kaçırılır. Neha Abhi’yi aramaya çalışır ama Abhi kafe sahibiyle meşguldür.

Kafede Abhi ve Pragya, kafe sahibiyle tartışırken bir adam oraya gelir ve onlara bazı adamların Neha ve Tarun’u gazetedeki 50 lakh ödül ilânı için kaçırdığını söyler. Ayrıca arabalarının tarif eder. Abhi ve Pragya şok olur. Polise gitmek isterler ama adam onlara riskli olabileceğini söyler.

Adamlar, Tarun ve Neha’ya ilândan bahsederler. Bu yüzden kaçırıldıklarını söylerler. Abhi ve Pragya yoldalar. Disha Abhi‘yi arar ve durumu öğrenir. Abhi’ye ilânı Mitali‘nin verdiğini söyler. Disha çok huzursuzdur. Dadi gelince Disha ona her şeyi anlatır. Dadi Disha ile birlikte Neha ve Tarun’u geri getirmeye gitmeye karar verir.

Mitali adamlardan bir telefon alır. Adamlar Mitali‘den 1 cror lakh para isterler. Mitali, Neha’nın da kaçırıldığını öğrenince şok olur. Dadi konuşmaya kulak misafiri olur ve hatalarından dolayı Mitali’yi azarlar. Mitali, kızını kurtarması için Tanrı’ya dua eder. Abhi ve Pragya adamların arabasını bulurlar. Tanu ve Aliya yine kavga etmeye başlarlar. Pragya ve Abhi, yıllar önce yaşanan kaçırılma olaylarını ve nasıl idare ettiklerini hatırlarlar.

Ah Kalbim 7 Nisan 2019 Özeti

Pragya Abhi‘ye yeni bir plan paylaşır. Plana göre Pragya hayalet olarak adamların karşısına çıkacak ve adamlar korkup kaçacaktır. Abhi güler ve işe yaramayacağını söyler. İkisi tartışmaya başlar. Bu arada, adamlar Tarun ve Neha‘yı esir tutar.

Adamlar onlara, Abhi ve Pragya’nın kaçırıldıklarını bilmediklerini söyler. Neha, onların yeterince akıllı olduklarını söyler. Adamlardan biri, Neha’yı ipi çözmeye çalışırken yakalar. Tarun‘u Neha‘dan ayrı olarak bağlarlar. Pragya beyaz bir sari giyer.Ah Kalbim 6 Nisan 2019 resimleri

Abhi hâlâ plana ikna değildir. İkili romantik bir anı paylaşır. Pragya, önce içeri girip kaç kişi olduklarını kontrol edeceklerini söyler. Abhi ve Pragya bir şekilde içeri girmeyi başarır. Neha adamlardan onları bırakmalarını ister. Adamlar parayı aldıktan sonra gitmelerine izin vereceklerini söyler. Pragya adamları görür ve Neha’yı çağırır. Adamlardan biri onu duyar ve diğerlerini de bilgilendirir. Abhi Pragya’yı saklar. Ondan korkmamasını ister. Adamlar bazı sesler duyarlar. Pragya, Kiara’nın Abhi hakkında konuştuğunu hatırlar. Ayrıca Abhi’nin de Pragya gibi bir kızı olmasını istediğini hatırlar.

Abhi adamların karşısına çıkar ve drama yapmaya başlar. Bir kadın hayaletinin onu hayat boyu tehdit ettiğini söyler. Adamlar ona inanmaz. Aniden Pragya bir ışık topunu aydınlatır ve hayalet kılığında ortaya çıkar. Adamlar ondan korkar. Hayalet Pragya, herkesi öldüreceğini söyler. Neha hayalete onu ve sevgilisi Tarun’u öldürmemesini söyler. Çünkü onlar masumdur. Pragya merdivenlerden iner ve Abhi’ye saldırır. Abhi, yere düşer ve öldü gibi yapar. Pragya adamlara doğru gider ama adamlar korkup kaçarlar. Sonra Pragya Abhi’den kalkmasını ister. Planın başarılı olduğuna çok sevinirler ve birbirlerine sarılırlar. Ardından Neha ve Tarun‘u çözerler. Az sonra adamlar kandırıldıklarını anlar ve geri dönerler.

Ah Kalbim 7 Nisan 2019 Fragmanı