Tek Yürek Yaren Kimdir? Melis Burnukara Kimdir? Kaç Yaşında? Mazlum’un Sevgilisi

Tek Yürek dizisinde Yaren karkateri dizinin en çok merak edilen karakterlerinden biri oldu. 7 şubat perşembe günü ilk bölümü ile ekranlara gelen ve oldukça iyi bir izlenme oranı alan Tek Yürek dizisinde Yaren karakterine Melis Burnukara  hayat verecek.

Tek Yürek Yaren Kimdir?

2018’i tiyatro sahnesinde oyunculuk deneyimi kazanarak geçiren Melis Burnukara  İlerici 40 Yaş Altı Tek Eserli Kadın Yazarlar Derneği oyununda hem oyuncu hemde asistan olarak yer almıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi Sahne Sanatları Tiyatro mezunu olan Melis Burnukara geleceğin önemli dizi oyuncuları arasında yer alması beklenen oyunculardandır. Tek Yürek Yaren resimleri

Tek Yürek Yaren Kimdir?

Tek Yürek dizisinde Yaren İlknur’un kuaföründe çalışan güzel bir kızdır. Bilindiği üzere kuaförde İlknur’un yanında iki çalışan çırak var; biri Yaren biri de Hazal. Yaren esmer olanı. Yaren Mazlum’un aşık olduğu kızdır. Tek Yürek dizisinde Mazlum karakterine Tugay Bahşi hayat vermekte.

Melis Burnukara Tek Yürek oyuncusu

Mazlum Yaren’i karşılıksız sever bir türlü Yaren’e aşkından bahsedemez; çünkü Yaren ile mahalleden çocukluk arkadaşıdır. Mazlum çocukluğundan beri de Yaren’e deliler gibi aşıktır ama Yaren’in kendisini reddedeceğinden ve kendisinden uzaklaşacağından korkar.

Tek yürek dizisinin diğer oyuncuları ve karakter açıklamaları için tıklayınız Oyuncuları

Tek Yürek Yaren ve Mazlum Aşkı Başlayacak mı?

Tek Yürek dizisinde Yaren ve Mazlum bir birlerine gerçekten yakışan iki genç; aşkları ve sevgileri de oldukça masum. Bence Masum aşkını Yaren’e itiraf etse Yaren de ona karşı boş olmayacak. Yaren’in kalbi boş ve aşık olmak istiyor.