İkimizin Yerine 170. Bölüm Özeti 24 Şubat Anandi Mumbai‘ye Gidecek

İkimizin Yerine dizisinde Jagdiş’ten sonra  Anandi de Mumbai‘ye gidecek. İşte İkimizin Yerine dizisinin 24 Şubat pazar günü ekranlara gelecek 170. Bölüm özeti

İkimizin Yerine 170. Bölüm Özeti

Jagdiş Şiyam‘a, köyde ne elde ettiğini sorar. Sugna onu durdurur. Şiyam, karımın gülüşünü kazandım, ailemi mutlu ettim, çocuklarımla mutlu oldum ve ailemden aldığım bu kültürü, çocuklarıma da vereceğim der. Jagdiş, Varun için ne yaptığını sorarak alay eder.

Sugna’yı mahvettiğini ve Varun‘u koruyamadığını söyler. Sugna ona sıkı bir tokat atar. Jagdiş bir hışımla gider. Sugna, Şiyam’dan Jagdiş adına özür diler. Madan ve Radha, Varun‘u teselli eder. Jagdiş ve Anandi eve gelir. Jagdiş aileye Şiyam’ın onu ders vermeye çağırdığını söyler.

Şiyam‘ı kötüler. Gehna onu durdurur ve Şiyam senden büyük, ne söylediyse bu senin iyiliğin içindir der. Bairon ve Basant da Şiyam‘ı destekler. Jagdiş gider. Bairon yemek yemeden sofrayı terk eder. Jagdiş terasa gider ve Gauri ile konuşur. Birbirlerini ne kadar özlediklerini tartışırlar.

Gauri, Jagat’ın eve gittikten sonra onu unuttuğunu söyler. Jagdiş, onu asla unutamayacağını ve çok özlediğini söyler. Ertesi gün yüksek lisans için başvuru yapmaya Mumbai’ye gitmeye karar verirler. Gauri, Jagat’a önce Jaipur’a geleceğini ve sonra Mumbai’ye birlikte gideceklerini söyler.

Jagdiş kabul eder. Bairon, Jagdiş’in kötü davranışlarından dolayı üzgün. Basant gelir ve Jagdiş‘in sadece yolunu kaybettiğini, zamanla hatasını anlayacağını söyleyerek onu teselli eder. Endişelenme, her şey yoluna girecek der ve iki kardeş sarılır.

Anandi, dolabın üstüne bir şeyler koymaya çalışırken az daha düşecektir. Jagdiş onu zamanında tutar. Anandi‘yi yatağa taşır ve dikkat etmesini söyler. Anandi, Jagdiş’in jestine çok sevinir. Ertesi sabah, Anandi, Jagdiş’e çay getirir ve gülümseyip gider. Jagdiş çayın yanında bir not görür.kimizin Yerine 24 Şubat resimleri

Anandi notta; ilişkilerini yenilemeyi denemeleri gerektiğini yazmış, Jagdiş’in ikisine bir şans vermesi için yalvarmış ve ona hayal kırıklığı yaşatmayacağına dair söz vermiştir. Jagdiş‘in kalması için yalvarmıştır. Jagdiş düşünür. Sonra herkes salondayken, Jagdiş çantalarıyla aşağı iner.

İkimizin Yerine 170. Bölümde Dadisa nereye gittiğini sorar. Jagdiş, yüksek lisansa başvuru yapmak için Mumbai’ye gideceğini söyler. Basant neden aniden gittiğini sorar. Jagdiş, son tarihi dün gece öğrendiğini ve derhal gitmesi gerektiğini söyler. Ne zaman döneceğini bilmediğini söyler. Giderken herkes hayal kırıklığına uğrar.

Basant onu otobüs durağına bırakmayı teklif eder. Jagdiş reddeder. O sırada Kazan ve Bago oraya gelir. Herkes şaşırır. Kazan ve Bago, tapınaktan döndüklerini ve onlara ikram vermeye uğradıklarını söylerler. Her ikisi de Jagdiş’in doktor olduğu ve artık Anandi’nin de doktor karısı olmaktan mutlu olduğu için sevinirler.

İkimizin Yerine 24 Şubat Özeti Devam Ediyor

Jagdiş gitmesi gerektiğini söyler. Gehna, bir sonraki otobüse binmesini söylemeye çalışır, ama Jagdiş reddeder. Kazan ve Bago’un geleceğini bilmediğinden programını değiştiremeyeceği için özür diler. Dadisa‘nın ailesi utanır. Kazan ona gitmesini söyler. Jagdiş gidince, Dadisa da yorgunum diye bahane edip içeri girer.

Kazan ve Bago, herkesin davranışlarına şaşkın. Bairon daha sonra Jagdiş’in yüksek lisans planını onlara bildirir. Kazan ve Bago şok olur. Bago, Jagdiş’in gitmesi üzücü olsa da herkesin kabul etmesi gerektiğini söyler. Ayrıca, Anandi’nin eş görevini yerine getirmesi, Jagdiş’i desteklemesi ve kocasıyla şehirde yaşaması gerektiğini belirtir. Herkes şok olur.

Basant, Bairon’a Bago’nun önerisinin iyi olduğunu ve bunu düşünmeleri gerektiğini söyler. Herkes bunu neden daha önce düşünemediklerini düşünür. Anandi Mumbai’ye gitmeyi reddeder ve ağlar.

Anandi, Mumbai’ye gitmeyi reddeder. Herkes onu ikna eder. Sonunda gitmeyi kabul eder. Kazan ve Bago evlerine gider. Varun tekbaşına yürümeye çalışırken canını acıtır. Şiyam onu zamanında tutar ve hepsi çaresizlikten ağlar. Jagdiş‘in onlara asla yardım etmeyeceğini düşünürler.kimizin Yerine 170. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 24 Şubat Özetinde Anandi, düğününden sonraki tüm kavgalarını düşünür. Gauri bir restoranda Jagat‘ı Bade Papa ile tanıştırır. Bade Papa onu sorgular ve Jagdiş nereli olduğu hakkında yalan söyler. Bade Papa bunu fark eder ve memnun olmaz. Jagat apar topar masadan gider. Bade Papa Gauri’ye Jagat‘tan hoşlanmadığını söyler.

Gauri Jagat’ı destekleyerek onun Bade Papa‘yı görünce garip hissettiğini söyler. Jagdiş‘in bayanlara saygı duyduğunu söyleyerek onu ikna etmeye çalışır. Ama Papa inanmaz, bu hayat arkadaşı meselesi ve değiştirilemez der. Phuli hastaneye hasta bir kız getirir ve bir bayan ona Jagdiş’in Mumbaiye geri döndüğünü söyler.

Phuli ona Anandi’yi sorar. Bayan, Jagdiş‘in tekbaşına karar verdiğini ve kimseyi dinlemediğini söyler. Hatta 2 yıllık değil de temelli gittiğini söyler. Herkesin onu kalmaya zorladığını ve ama işe yaramadığını söyler. Phuli‘yi sorgular ama Phuli örtbas eder. Jagdiş ve Gauri arabaya biner. Jagdiş, aniden bir arkadaşını örnek vererek kendi konusunu gündeme getirir.

Arkadaşının nasıl bir çocukluk geçirdiğini, zorla evlendiğini ve şimdi başka bir kıza nasıl aşık olduğunu anlatır. Şimdi ne yapacağını bilmiyor, sence ne yapsın der. Gauri ona arkadaşının her iki kızı da kendi bencil ihtiyaçları için kullandığını söyler.

Arkadaşın karısını yaşlılara bakmak için, sevgilisini de bencilliği için kullanıyor, o her iki kızı da sevmiyor ve hemen ikisini de terk etmeli der. Her iki kıza da acır. Aynı şeyi bir kız yapsaydı, onu iffetsiz sayardınız der ve çok kızar. Jagdiş şok olur ve onu sakinleştirmeye çalışır.

Bairon ve Basant, Dadisa ile Jagdiş hakkında konuşurlar ve Jagdiş’i geri getirmek için bir karar aldıklarını söylerler. Dadisa, bu kararın Anandi’yi Mumbai’ye göndermek olduğunu bildiğini ve desteklediğini söyler.

İkimizin Yerine 170. Bölüm Fragmanı