Cansu Türedi Kimdir? Kaç Yaşında? (Tek Yürek Hazal)

Cansu Türedi Tek Yürek dizisi ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Trt 1 ekranlarının sevilen yeni dizilerinden Tek Yürek’te Hazal karakterine hayat verecek Cansu Türedi yeni rolü ile de çok sevilecek.

Cansu Türedi Tek Yürek dizisinde hayat vereceği Hazal karakteri ile belki de kariyerinin en önemli şansını yakaladı kendini göstermek için.

Tek Yürek dizisinde Hazal karakteri dizinin erkek başrol oyuncusu Yiğit’e aşık olacak. Bilindiği üzere Tek Yürek dizisinde Yiğit karakterine Hilmicem İntepe hayat verecek.

Cansu Türedi Kimdir?

15 Kasım 1995 de Bursa’da dünyaya gelen Cansu Türedi şuanda 24 yaşındadır. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümünden 2017 de mezun olan Cansu Türedi üniversiteyi bitirmeden oyunculuğa başlamıştır.Tek Yürek Hazal

Cansu Türedi Yuvamda ki Düşman dizisinde Tuğçe karakterine hayat vererek kendini ispat etmiştir. Cansu Türedi’nin ilk dizisi ilse  Cesur ve Güzel’dir. Öğrenci iken yer aldığı Cesur ve Güzel dizisinde  Necla karakterine hayat vermiştir.

Aslında Cansu Türedi’nin hayat verdiği Necla karakteri de dizi de eczacı çırağıydı. Tek Yürek dizisinde hayat vereceği Hazal karakteri ise kuaför çırağı olacak. Demek ki Cansu Türedi’nin çıraklık dönemi biraz uzun sürecek. 

Cansu Türedi Kaç Yaşında?

Cansu Türedi 15 Kasım 1995 de dünyaya gelmiştir şuanda 24 yaşını yaşamaktadır; oldukça genç ve güzel olan Cansu Türedi gelecek vaad eden yeteneklerdendir.

Tek Yürek Hazal Kimdir?

Hazal en yakın arkadaşı Yaren ile birlikte İlknur’un kuaför dükkanında çalışır. Yaren ve Hazal’ın dostluğu çocukluğa dayanmaktadır. Aslında Yiğit ve Mazlum ile de çocukluk arkadaşıdır Hazal ama kalbine söz geçirememiş tehlikeli bir tip olduğunu bilmesine rağmen Yiğit’e aşık olmuştur hemde hiç bitmeyen ve azalmayan bir tutku ile.

Hazal Yiğit’e deli gibi aşıktır ama kendini ağırdan satmaya çalışır zira Yiğit’in de kendisine aşık olduğunu ama açılamadığını düşünür. Hazal güzel bir kız olmasına rağmen Yiğit Hazal’a aşık değildir. Tek Yürek Cansu Türedi