Ah Kalbim 316. Bölüm Özeti 14 Nisan 2019 Mart Tarun ve Neha Evleniyor

Ah kalbim 316 bölüm özeti. 14 Nisan. Tarun ve Neha evlenecek.

Ah Kalbim 316. Bölüm Özeti

Dadi, Tarun ve Neha ilişkinden memnun olduğunu ve ikisini de affettiğini söyler. Mitali, kızının geri döndüğünü öğrenince aceleyle onu görmeye gelir. Mitali, salonda Tarun’u fark eder ve Neha‘yı kaçırdığı için onu tokatlar. Pragya, birbirlerini sevdiklerini söyler. Mitali, Pragya’ya kızının beynini yıkamamasını söyler.

Pragya, hiç kimsenin Neha’yı Tarun kadar mutlu edemeyeceğini söyler ve Mitali’den aşklarını anlamalarını ister. Ama Mitali bunu onaylamaz. Abhi araya girer ve Neha senin hataların yüzünden evden kaçtı der. Mitali parmaklarını Abhi’ye doğrultur ve onun da birçok hata yaptığını söyler. Mitali sonra Neha’yı alıp odadan çıkar.

Abhi, Mitali’yi durdurur ve Neha’nın elini tutar. Mitali’ye Tarun ile Neha’yı evlendirmesini söyler. Pragya da onu destekler. Tanu, araya girer ve Pragya’ya kendi işine bakmasını söyler. Mitali, Neha’nın hayatına karar verdiği için Abhi‘ye kızar. Mitali, Abhi’nin, Neha ile Tarun’u sadece Pragya istedi diye için evlendirmeye çalıştığını düşünüyor.

Abhi, Pragya’nın ailenin bir parçası olduğunu ve Mitali hariç her kesin evliliği desteklediğini açıklar. Abhi, gerçek aşkını kaybettikten sonra kıymetini anladığını belirtir. Mitali, onu kızının aklını etkilemekle suçlar. Mitali Neha’ya, ya annen ya da Tarun diye seçim yapmasını ister. Herkes şok olur.Ah Kalbim 316. Bölüm resimleri

Mitali Neha’ya, Tarun yerine onun istediği biriyle evlenmesini söyler. Evdeki herkes kararına üzülür. Neha, Mitali’ye sarılır ve Tarun’u sevdiğini söyler. Ama Mitali öfkeyle odasına girer ve Neha’nın çocukluk eşyalarını getirip duygu sömürüsüne başlar. Neha onunla barışmaya çalışır, ama Mitali inat eder. Daha sonra Neha’yı evlatlıktan reddeder.

Ah Kalbim 316. Bölüm özetinde Abhi, Mitali‘nin herkese duygusal şantaj yaptığını, eğer Mitali izin vermezse de Neha ile Tarun’u kendisinin evlendireceğini söyler. O anda, Tarun’un annesi içeri girer ve Neha’yı reddeder. Pragya araya girer, ama Tarun’un annesi onu susturur. Tarun’un da annesi onu Neha ve kendisi arasında seçim yapmaya zorlar. Tarun gidip Neha’nın elini tutar.

Abhi, kimseyi dinlemez ve yarın nişan bir hafta sonra da düğünlerini yapacağını belirtir. Pragya, Abhi, Tarun ve Neha karakola gelip şikâyeti geri alırlar. Abhi, King’den özür diler ve Tarun ve Neha’nın birbirlerini çok sevdiklerini fark ettiğini ve bu yüzden onları evlendirmeye karar verdiğini söyler. Ayrıca onu nişan partisine davet eder. Disha ve Purab, Abhi ve Pragya’yı tekrar bir araya getirmenin bir yolunu planlarlar. Tanu onları duyar ve planlarına üzülür. Aliya’ya Disha ve Purab’ın planını anlatır. Mitali onları duyar.

Ah Kalbim 14 Nisan 2019 Özeti Devam Ediyor

Nişan günü. Tanu, Pragya ve Abhi‘nin yakınlaşmasına çok üzgündür. Bunu Aliya ile paylaşır. Aliya, Pragya ve Abhi‘nin artan yakınlığı için Mitali‘yi suçlar. Mitali daha sonra Tanu ve Aliya’yı tehdit eder. Pragya ve King nişan törenine gelir ve törenin tadını çıkarırlar. Pragya, Abhi’yi bulamadığı için dikkati dağılır ve endişelenir.

O sırada Aliya gelir ve Pragya ve Aliya sözlü bir tartışmaya girerler. Pragya, Abhi’nin odasına girer. Bu arada, Aliya merdivenlerden kayar ve King onu zamanında tutar. Dadi ve Dasi aralarında bir kıvılcım fark ederler. Abhi banyoda havlu istiyordur. Pragya onu duyar ve havluyu verirken Abhi onunla dalga geçer. Abhi’nin havlusu düşer ve Pragya hemen gözlerini kapatır.

Ah Kalbim dizisinin 14 Nisanda yayınlanacak bölüm özetinde Aliya King‘e öfkeyle ısrarla bırak beni diye ısrar eder. King bırakınca Aliya düşer. Dadi ve Dasi oraya gelirler ve onları yakıştırırlar. Abhi ise Pragya’dan kıyafet seçmesine yardım etmesini ister. Pragya sonunda ona yardım etmeyi kabul eder. Abhi onu sevdiğini söyler. Pragya şok olur.

Pragya, Abhi için kıyafet seçer. Abhi Pragya’dan ertesi gün için de kıyafet seçmesine yardım etmesini ister. Çünkü düğünün sorumluluğunu üstlendiği için şık görünmek istiyordur. Pragya ona en uygun kıyafeti seçer ve bu Abhi‘nin hoşuna gider. Onun için her zaman en iyi şeyleri seçtiğini söyler. Eski zamanlarını hatırlarlar. Pragya duygusallaşır ve odadan çıkar.Ah Kalbim1 3 nisan özeti resimleri

Abhi Pragya’yı özler. Aliya ve Tanu Abhi ve Pragya’nın birlikte olduğunu düşünüp odaya giderler. Disha bunu fark eder. Pragya, Abhi’nin odasında unuttuğu telefonunu almaya gider. Abhi telefonu ona verir. Aliya ve Tanu, Abhi’nin odasına giderken Disha, yüksek sesle onlara nereye böyle diye sorar. Abhi uyarıyı anlar ve hemen Pragya’yı dolaba saklar.

Tanu ve Aliya odaya gelir ve Abhi’yi bornozla görürler. Aliya bahane ile etrafta Pragya’ya bakınır ama bulamaz. Disha, Pragya’nın dolapta olduğunu fark eder. Disha, Tanu ve Aliya odadan çıkınca Abhi ve Pragya tartışmaya girerler. Pragya, kızgınla Abhi’nin elini ısırır. Abhi çığlık atınca Tanu ve Aliya duyar ve odasına koşarlar. Ama Abhi, durumu ele alır. Abhi Pragya’dan elbiselerini değiştirene kadar odasında beklemesini ister.

Ah Kalbim 14 Nisan 2019 Fragmanı