Sev Yeter 206. Bölüm Özeti 4 Nisan Fragmanı Nidhi Yakalandı Ruhi Ortaya Çıktı

Sev Yeter dizisinde Raman ve Şagun’un evlenmesine ramak kala Nidhi nin ölmediğini öğrenirler. Raman Nidhi nin saklandığı otele gider. Nidhi burkalı bayanların içine girerek saklanıyordur. Raman onu bileğinden tanır ve burkasını açar. Herkes Nidhiyi görünce şaşırır. Raman polisten onu götürmesini ister. Karakolda İşita Ruhi nin nerde olduğunu sorar. Nidhi Avustralya vatandaşı olduğunu ve avukatını istediğini söyler. Raman müfettişten onu konuşturmasını ister. İşita iki bilet olduğunu ve bunlardan diğerinin kim olduğunu sorar. Biletleri kontrol ettiklerinde diğer ismin Ruhan olduğunu öğrenip şok olurlar.

Sev Yeter 206. Bölüm Özeti

Müfettiş Ruhan’ın gelmesi halinde Ruhi hakkında bilgi sahibi olabileceklerini söylüyor. İşita Ruhi’nin Avustralya da olabileceğini söylüyor. Nidhi Ruhan’ın yanlarına gelmemesini umuyor. Nidhi Ashok’un kendisine yardım edebileceğini düşünerek onu arıyor. Ashok telefonu müfettişe vermesini istiyor. Ashok ben saygın bir devlet adamıyım diyor ve bu bayanla sadece Ruhan’ın reklam anlaşması için tanıştığını söylüyor. Nidhi Ashok’un söylediklerini öğrenince şok oluyor. Ruhi odasına girer ve Niddhi’yi polis, Ishita, Raman ve diğerleri ile birlikte görür.

1 2 1

Ruhi Nidhi nin yakalandığını görüyor ve kendisinin de ortaya çıkabileceğini düşünerek uzaklaşıyor. Bu sırada Aliya ve Adi de Raman’ın yanına gidiyorlardır. Ruhi Aliya ile çarpışıyor. İyi misin diye soruyor ancak Ruhi cevap vermeden uzaklaşıyor. Aliya onun birinden kaçıyormuş gibi davrandığını düşünüyor. Mihir Şagun’un karanlık bir odada oturduğunu görüyor. Nidhi nin yakalandığını söylüyor. Şagun acaba hata mı yaptım diyor ancak mutlu olmak benim de hakkım diyor. İşita Nidhi ye yalvarıyor ve Ruhi nin nerde olduğunu soruyor. Bu sırada Aliya ve Adi geliyor. Aliya Nidhi ye Nimrit diyor ve burda ne işiniz var diyor.

2 2 1

Aliya Nidhi nin Ruhan’ın annesi olduğunu ve onu dövdüğünü söylüyor. Ayrıca Ruhan’ı az önce burdan çıkarken gördüm diyor. Herkes Ruhan’ı aramaya çıkarken Ruhan da kaçmanın peşinde. Ashok da oraya geliyor ve Ruhan’ı görüyor. Onun Nidhi ile birlikte olması gerektiğini düşünüyor. Başının belada olabileceğini düşünerek onun yanına giderek kendisiyle gelmesini istiyor. Ruhi kabul ediyor. Pihu Raman ile görüşmek ister. Simmi onun işe gittiğini söyler. Pihu Şagun’a evliliğiniz neden bu şekilde son buldu der. Şagun Pihu yu Raman’a götüreceğini söyler. Amacı Raman’ın Pihu yu görüp İşita dan vazgeçmesini sağlamaktır.

3 2 1

Raman Ruhi yi 7 yıl önce kaybetmiştim ancak bu sefer kaçırmaya niyetim yok der ve İşita dan sakinleşmesini ister. Romi bu manzaradan etkilenir ve Nidhi nin yanına gider ve Ruhi nin yerini söylemesini ister. Doğruyu söylemesi halinde ona yardım edeceğini söyler. Nidhi onun öldüğünü söyler. Sagun otele gelir ve Raman’ın Isita’yı kucakladığını ve her ikisinin de acı duyduğunu görür. İşita dan kendine hakim olmasını ister. Pihu Raman’a bir şey söyleyeceğim der. Şagun daha sonra konuşuruz der. Pihu ısrar eder ve Ruhan’ı Ashok ile birlikte gördüğünü söyler. Raman ve İşita Ashok’un evine gider.

4 2 1

Ashok, Ruhan’a Ruhi hakkında sorular sorunca Ruhi sıkılır ve gitmek istediğini söyler. Ashok neden Ruhi hakkında konuşmak istemiyorsun diyerek Ruhi yi sıkıştırınca Ruhi yere düşer ve saçları ortaya çıkar. Ashok yanılmadığını söyler sen Ruhi sin. Ruhi ondan kaçmaya başlar. Ashok onu yakalar ancak Ruhi yeniden kurtulur. Dış kapıya kadar gider ve kapıyı kilitler. Ashok içerden bağırırken İşita ve Raman gelirler. Ruhi nin dudağındaki bene bakarlar ve şoka girerler. Sev Yeter 4 Nisan Perşembe Özeti devam ediyor.

Sev Yeter 206. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 206. Bölüm Özeti 4 Nisan Fragmanı Nidhi Yakalandı Ruhi Ortaya Çıktı (3 Yorum)

  1. İşita.sen.manyakmısın.bırak.ne.halleri.varsa.görsün.Raman. Gibi. Manyağı. Şagun.. Gibi. Pislik yakışır.git.mani.ile.evle..hayatını.yaşa.çektiğin. yetmediği.

  2. Shagun’un asıl amacı Ramanla İshitayı birleştirmek değil.İshitayı Raman’dan uzaklaştırıp Ramanla mutlu bir hayat sürdürmek! Sinsi Shagun amacını anladım!! Senin hemen değişmeyeceğini anlamıştım!