Yemin 6 7 ve 8. Bölüm Özeti 25 26 27 Şubat Fragmanları

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Yemin 2. haftasına başlayacak. İlk haftasında adeta fırtına gibi esen Yemin dizisi ilk haftasında izleyiciden tam not aldı diyebiliriz. Yemin dizisinin ilk hata izlenme oranlarına bakıldığında şuana kadar en iyi başlangıç yapan günlük dizi diyebiliriz. Peki Yemin dizisinin 2. haftasında neler yaşanacak. işte Yemin 26 şubat salı özeti. 27 şubat çarşamba günü yayınlanacak Yemin 7. bölüm ve Yemin 8. bölüm özetleri de sayfamıza günü geldiğinde eklenecek.

Yemin 8 bölüm 27 Şubat özeti

Cavidan Emiri Reyhana karşı bir güzel doldurur. Baban beni boşayacakmış der. Emir babasıyla konuşmak ister ama Cavidan onu durdurur. Reyhan ise kuşuyla konuşur ve ona Emirin aldığı yemi verir. Emir babam öyle dememiştir boşanmaz anne der. Cavidan ben giderim ama sana yanıyorum diye konuşur.

Emir Reyhanla konuşmak isteyince Cavidan engel olmak istiyor gibi davranır ancak Emir onu dinlemez. Emir Reyhana bağırıp çağırır. Anneme nasıl iftira atarsın der. Reyhan defalarca ben böyle bir şey yapmadım dese de Emir onu suçlamaya devam eder ve ona asla inanmayacağını söyler. Emir bir telefon alıp gidince Reyhan ağlar.

Cavidan her şeyi dinleyip başarısıyla gurur duyar. Leyla giderken Masal peşindedir. Leyla onu görmez. Kemal kızını Leylanın kaçırdığını düşünüp çok kızar ve adresini bulup Leylaya gider. Şehriye dua etmektedir.  Talaz da evi izliyordur ve ters giden bir şey olduğunu fark eder. Adamı sayesinde kızının kaybolduğunu öğrenir. Talaz, Masalı herkesten önce bulmak ister.

Cemre geri dönmüştür. Cavidan onu arar ve önemli bir şey söylemek istiyorum diye kafeye buluşmaya çağırır. Cemre görüşmek istemese de Cavidan ısrarla onu ikna eder. Cemrenin arkadaşı Yonca, Emir ve Cavidan’dan uzak durmasını tavsiye eder. Cemre artık kendini kimseye kullandırmayacağını söyler. Cavidan Reyhan‘ın ilacını içmesini de engeller. Emir işte de annesinin ve Reyhanın söylediklerini hatırlar ve kafası karışır. Reyhan da Emirin ona inanmadığını ve dayısına ettiği yemini hatırlayıp ağlar.

Reyhan Cavidan’a gider ve ben sizi şikâyet etmedim der. Cavidan biliyorum der. Reyhan neden diye sorar ve Cavidan seni uyarmıştım ama beni dinlemedin der. Cavidan Reyhanı annesine benzetir. Reyhan bana ne yaparsan yap ama annemi karıştırma der. Cavidan, annen ölürken acı çekti mi der ve annesini aşağılar.

Reyhan annemle ilgili böyle konuşamazsın diye onu uyarır ama Cavidan ciddiye almaz. Melike bunu görür. Masal yolda giderken bir araba tam ona çarparken durur. Melike Reyhana ilacını verir ve Cavidan hakkında konuşmak ister. Reyhan konuşmak istemez. Masala çarpacak olan araba sahibi ona iyi davranır ve ilgilenmek ister. Ama Masal kaçar.

Masal Leylanın evinin yakınında onu izler. Leyla kapıyı açar ve komşuya yardım etmeye gider. Masal evine girer ve onun resim ve eşyalarına bakar. Emir dönünce Cavidan yine mağdur anneyi oynayarak ben bu evde kalamam der. Emir Reyhana gelir ve annesinin resmiyle uyuduğunu görür. Emir Reyhanı annesinden özür dilemeye götürmek ister.

Reyhan, hatam olsa özür dilerim ama ben bir hata yapmadım der. Leyla evinin önündeyken Kemal oraya gelir ve onu kızını kaçırmakla suçlar. Emir Reyhanla tartışırken Cavidan gelip iyi anne ayağına özüre gerek yok ben unuturum, yeter ki siz mutlu olun der. Kemal Leylanın evine girer ama Masal saklandığı için göremez.  Sunanın yazıştığı kişi onu görmek ister ama Suna kararsız kalır.

Kemal kızını parkta aramaya giderken Leyla da onunla gider. Sunanın sevgilisi kendi resmini yollar ve sen de resim yolla yoksa görüşmeyelim der. Kemal ve Leyla her yerde Masalı ararlar. Talaz da onu aratmaktadır. Cavidan bavulunu alıp evden gider.

Emir durumu Nigar’dan öğrenir. Emir arayınca Cavidan dönmeyeceğini söyler. Cavidan Emiri de kafeye çağırır. Talaz Leylanın kapısını açık görünce içeri girer ama Masal saklanır. Emir Reyhanı alıp kafeye götürür ve annesinden özür dilemesini ister.                          Yemin 8 bölüm 27 Şubat özeti

Yemin 8. Bölüm Özeti

Yemin dizisinde Cavidan Hanım yeni planıyla Reyhanı Hikmet ve Emirin gözünde kötü biri yapmaya çalıştı. Hikmet bey ona inanmasa da Cavidan Emire duygusal şantaj yaparak Reyhanı onun gözünde yalancı biri yapmayı başaracak. Emir annesine inanıp Reyhanı yalancı olarak görecek.

Emir Reyhanı yalancılıkla suçlayacak ve anneme karşı saygılı olacaksın, ondan özür dileyeceksin diye ona bağıracak. Cavidan sinsice bunu dinleyip sevinecektir. Reyhan ben hayatımda hiç yalan söylemedim dese de Emir ona inanmayacak. Kemal Masalın kaybolmasını Leyladan bilecek ve Leylaya gidip kızını soracak.

Leyla bilmiyorum diyecek. Bence Kemal ona inanmayacak. Reyhan Cavidan’a ben sizi kimseye şikâyet etmedim diyecek ve Cavidan biliyorum zaten deyip Reyhana tuzak kurduğunu söyleyecek. Cemre ise eski Cemreden çok farklı biri olarak geri dönecek. Artık kimsenin kuklası olmayacaktır.

Cavidan Reyhana annenin öldüğüne çok sevindim ama geride kuyruk olarak seni bırakmış diyecek. Bence Reyhan artık bu lafı da kaldıramayıp Cavidan’a haddini bildirecektir. Emir her ne kadar annesine inansa da içten içe Reyhanın masum olduğunu hissedecektir. Masal ise Leyla’nın peşinden gitmiştir ve bence onu Leyla bulacaktır.

Cemrenin de geri dönmesiyle dizi daha da sürükleyici olacaktır. Cemre, Cavidan hanımı Reyhana kötülük yapmak için kullanabilir. Hatta Reyhan ile arkadaş olup onun zaaflarını öğrenebilir. Ama bence Reyhan onun oyununa gelmeyecektir. Leyla Masalı Kemal beye teslim edecektir.

Yemin 26 Şubat Özeti 7. Bölüm de Neler Olacak?

Emir‘in eve geldiğini gören Nigar ve Cavidan saklanır. Emir Reyhanı baygın bulur ve ona yardım eder. Melike hanım Reyhana ne oldu diye sorgularken Cavidan onu susturur. Masalın boğulduğunu gören Kemal Leylaya kızar ancak Masal kendine gelir ve Leylaya sarılır.

Bu durum Kemalin dikkatini çeker. Hikmet bey Reyhana ona ne olduğunu sorar. Reyhan düştüm diye bahane eder. Emir Reyhanın ilaçlarını Nigar’a verir ve zamanında vermesini tembihler. Nigar söylenirken Cavidan Reyhanın kafasını duvara çarptı der ve şoför bunu duyar.

Hikmet bey Reyhana bir kuş hediye eder ve Reyhan çok sevinir. Reyhan ona incir adı verir. Emir bundan etkilenir. Kemal bey Leylaya dikkatsizliği içim çok fena patlar. Sadece Masal için buradasın der. Nigar Emirin emri üzerine söylenerek Reyhana yemek götürürken Cavidan onu durdurup geri yollar.

Cavidan hanım yine Reyhanı tehdit eder ve iyileşince defol git der. Gitmezsen o kafanı gerçekten ezerim der. Reyhan, haklarını savunur ve ne yaparsan yap gitmeyeceğim der. Ertesi gün Hikmet bey Emire 2 günlüğüne iş seyahatine gideceğini söyler. Emire Reyhanı yemeğe çıkarmasını söyler.

Emir Reyhanı boğaza götürür ama arabadan inmezler. Reyhan manzarayı seyrederken Emir onu neyi sevip sevmediğini merak eder. Kemal bir psikologla Masalla ilgili konuşur. Leylanın baba dediği adam çaktırmadan Leylaya Masalı sorar ve onun hakkında bilgi alır.

Emirin sütannesi Hatice ilaçları için onu arar ve Emir Reyhanla beraber onun evine giderler. Reyhan gerilir. Emir onu rahatlatır. Hatice Reyhanı iyi karşılar. Hatice Reyhanın hamaratlığını över. Emir etkilenir. Hatice Reyhana bir şal hediye eder. Emire de karına iyi bak der.Yemin 7. Bölüm Özeti resimleri

Suna biriyle yazışıp mutlu olur. Suna ona hizmetçi olduğunu söylemiştir. Cavidan, Emir ve Reyhanın yemeğe çıkmasını hazmedemez. Suna ile ufak bir tartışma yaparlar. Hatice Emire Reyhanı över. Cavidan Reyhanın haklarını savunduğunu hatırlar ve sinirlenir.

Dört gözle eve gelmelerini bekler. Emir yolda bir paket (kuşyemi) alır. Emir eve gelir ve annesiyle doğru dürüst konuşmaz. Cavidan bunu Reyhandan bilir ve iyice bilenir. Reyhan kuşyemini görünce sevinir. Leyla Masala hikâye anlatarak kahvaltısını yaptırır.

Cavidan, Nigar’a, git Hikmet beye Reyhanın beni sana şikâyet ettiğini, onu ittiğimi söylediğini anlat der. Leyla Kemal ile Masalın mutsuzluğu hakkında konuşur ama Kemal o duygularını belli edemeyen bir çocuk diye kestirip atar. Nigar, Hikmete Reyhan bana Cavidan’ın onu ittiğini söyledi der. Leyla Şehriye ablaya Masalın annesini sorarken Kemal üstüne gelir ve herkes işine baksın der. Leyla bir şey öğrenemez. Cavidan Hikmet beyle konuşurken Emirin onları dinlemesini sağlar.

Hikmet ona, Reyhanı sen mi ittin diye sorunca Cavidan inkâr eder ve Reyhanla yüzleşmek ister. Reyhan, araya fitne sokuyor diye kötüler. Leyla Masal ile konuşurken annene mi benziyorsun derken Kemal duyar ve Leyla ile tartışır. Leyla sinirlenir ve Masaldan özür dileyip evden gider.

Ardından Masal kaybolur. Emirin kapıda olduğunu gören Cavidan, Hikmete, Reyhanla iyi geçinmezsem beni boşar mısın diye sorar. Hikmet evet der. Cavidan daha sonra, karın bana iftira attı diye Emiri dolduruşa getirir. Kemal ve Şehriye Masalı evde bulamaz ve çok endişelenirler.

Yemin 8 9 10. Bölüm Fragmanı

Yemin 7 Bölüm Özeti

Reyhan kafasını duvara çarpıp bayılınca Cavidan hanım ve Nigar onu uyandıracaktır. Emir Reyhanı bu durumda görecek ancak Reyhan sadece bir kaza diye geçiştirecektir. Reyhan bunu Hikmet beyden de saklayacaktır. Bu arada bu kaza olayı ile Emir’in Reyhanı gezdirme fikri de ertelenecek.

Her ne kadar Reyhan ağırdan almaya çalışsa da Cavidan hanım yakasından düşmeyecektir. Reyhan artık kendini korumayı öğrenmek zorundadır. Ve bunu yapacaktır da. Cavidan hanım yine onu kovmaya çalışacak ama bu sefer Reyhan gitmeyecektir. Cavidan hanım bu ne cüret ne hakla bana kafa tutarsın, kimsin sen derken Reyhan cesaretle ben Reyhan Tarhun, Hikmet Tarhun’un gelini, Emir’in karısı ve siz kabul etmeseniz de gelininizim diyecek.

Bana bunu yapmaya hakkınız yok diyecek. Kemal bey ise Leylayı Masalın rahatsızlanması ve kuralları çiğnemesinden sorumlu tutacak ve ona öfke kusacak. Sadece Masal için buradasın o olmasa burada olamazsın diyecek. Masal iyileşecektir. Bence artık Leyla daha dikkatli olacak ve Masala daha özenli davranarak onun sevgisini kazanacaktır. Emir ise Reyhanla yatakları ayırmıştır.

Emir ne yaparsa yapsın Reyhanın sabrettiğini gördükçe daha çok merak edecektir Reyhanı. Açıkça ondan etkilenecek ve onunla vakit geçirmeye çalışacaktır. Tabi Cavidan hanım rahat durmayacak. Emiri Reyhandan uzak tutmak ve Reyhanı evden atmak için elinden geleni yapacaktır. Reyhan, yeminini bozmamak için Allaha sığınıp ondan yardım ve güç isteyecektir.

Reyhan artık haklarını savunmayı öğrenecektir ve bu değişim Emir‘i etkileyecektir. Cavidan hanım daha çok üzecek Reyhanı. Ancak Reyhan her ne olursa olsun pes etmeyecektir. Bu bölümde Kemalden intikam almak isteyen adam Leyla‘ya Kemalin güvenini kazanmasını söyleyebilir. Eğer Leyla bunu başarabilirse adamın intikam için Masalı kullanması daha kolaylaşacaktır. Ama tabi Leyla buna alet olursa.

Bence Leyla Masalı korumaya çalışacaktır. Bu durum yüzünden Leyla ve baba dediği adamın arası açılabilir. Kemal bey defalarca yanlış anlamalar yüzünden Leyla’ya kızacaktır.Yemin 7 Bölüm Özeti resimleri

Yemin 6. Bölüm Detaylı Özeti Yemin 6. Bölümde Neler Oldu?

Emir Reyhana ona bir daha dokunmama yemini ettikten sonra Reyhan çok üzülür. Leyla ise Kemalin iş teklifini reddetmek ister ancak Kemal onu polise ihbar etmekle tehdit eder. Leyla anlaşmayı imzalar. Cavidan ise sürekli Cemreye mesaj atıyordur. Cemre cevabında, Emir’in nikâhlı karısı oradayken beni bu mesajlarla rahatsız etmeyin yazar. Akşam yemeğinde Hikmet Bey Emire, yarın Reyhana İstanbullu gezdirmesini ve yemeğe çıkarmasını söyler. Emir toplantım var deyip kaçmaya çalışır ancak Hikmet Bey toplantıyı Kemale söyleyeceğini söyler.

Cavidan Hanım ise mutfakta Reyhana yarın her şeyini alıp gitmesini emreder. Bide Nigar‘a da Reyhanın bavulunu toplamasını söyler. Ertesi sabah Cavidan Hanım dört gözle Reyhanla evde yalnız kalmayı bekler. Emir işe giderken Reyhan ona kahve getirir. Kapıda çarpışırlar ve kahve Reyhanın üstüne dökülür ve eli yanar. Emir senden kim kahve istedi ki diye onu fırçalar ve işe gider.

Bu arada Leyla’nın baba dediği adam Leyla’nın Kemalin kızına bakacağına karşı çıkmaz hatta bunu destekler. Asıl planı Kemalden intikam almak için onun en değerli varlığını, kızını ondan koparmaktır ve bunun için Leylayı kullanacaktır. Leyla işe başlar ve Kemal beyin katı kurallarını anlayamaz. Masal‘ı güldürmek için elinden geleni yapar. Fakat işe yaramaz. Leyla Masal‘a bakan Şehriye hanımdan Masalın annesinin onu terk ettiğinden beri bu halde olduğunu öğrenir ve üzülür. Ayrıca Kemal‘in kızını her şeyden çok önemsediğini öğrenir.

Cavidan, Reyhanı kolundan sürükleyerek dışarı atar. Bavulunu da atar. Reyhan yeminini hatırlar ve cesaretle kalkıp bavulunu toplar. Cavidan gideceğini düşünürken Reyhan eve girmek ister. Cavidan sinirlenir ve ona tokat atmak ister. Ama Reyhan elini havada tutarak kendini savunur. Cavidan şaşkın.

Emir bu arada Reyhanı gezdirmemek için bahane bulmaya çalışır ama Hikmet Bey ona fırsat vermez. Emir yolda trafiğe sıkışır. Reyhan odasına girip kapıyı kilitler. Cavidan peşinden gelir ve öfkeyle kapıya vurur. Bu arada Leyla Masalı eğlendirmek için Şehriye ve Kemali atlatır ve Masal ile tatlı yapar.

Masala tatlı yedirir. Aniden Masal öksürmeye başlar. Sanırım tatlıya alerjisi var ve Leyla bunu bilmiyor. Leyla korkuyla Kemal ve Şehriyeyi çağırır. Kemal koşarak gelir. Bence Kemal bunu Leyla’ya çok fena ödetecektir. Cavidan sonunda Nigar‘dan yedek anahtarı alıp kapıyı açar. Yine Reyhana hakaret edip onu dışarı atmak ister. Reyhan bu yaptığını dayım bilmiyor deyince Cavidan iyice sinirlenir ve öfkeyle Reyhanı çekerken Reyhan başını duvara çarpar ve bayılır. Cavidan ve Nigar şok.emin 6. Bölüm Detaylı Özeti

Yemin 25 Şubat Özeti

Yemin dizisinde geçtiğimiz bölümde Emir‘in Reyhana boşanmak istediğini söylemiş. Reyhan kabul etmeyince Emir bir daha ona dokunmayacağına yemin etmişti.yemin 6. bölüm resimleri

Yemin dizisinin 6 bölümünde de Emir Reyhana iyice bilenecek. Sürekli ona kötü davranıp üzmeye çalışacak. Reyhan‘ın tek derdi Emir de değil, Cavidan hanım da bir yandan Reyhana kötülük yapacak. Reyhan tüm bu zorluklara dayısına ettiği yemin yüzünden katlanacak ve Emire karşı hep iyi olacak. Emir ise yaptıklarına rağmen Reyhanın neden bir sebep söylemeden ona katlandığını merak edecektir.

Bakalım Reyhan daha ne kadar susa bilecek? Emir bunu merak ettikçe daha da sinir olacaktır Reyhana. Ancak en büyük aşklar nefretten başlar misali zamanla Reyhana aşık olacaktır ama bu seferde ettiği yeminden dolayı hep bir mesafe olacaktır aralarında. Cavidan Hanım ise, Reyhana çok eziyet edecektir. Reyhan o evde bir tek Suna ile iyi arkadaş olacaktır. Her ne kadar Cavidan Hanım bunu istemese de Suna ona inat Reyhanla arkadaş olacak.

Kemalin evinde, Leyla işe başlayacak ve Masal ile çok iyi anlaşacak. Masal‘a bakan teyze de Leylayı sevecektir. Bence Leyla Masal ile ilgilenirken Kemal beyin kurallarını çiğneyecektir. Bu Kemal beyi kızdırsa Masal‘ı mutlu edecektir. Kemal bey de kızının mutlu olduğunu gördükçe Leyla‘ya hak verip onu sevmeye başlayacaktır. Leylayı yetiştiren adam onu Kemal‘e karşı kullanmak isteyecek. Hatta Masal‘a da kötülük yapmak isteyecektir.

Bakalım Leyla buna âlet olacak mı? Bence, evin hizmetçisi Nigar da Reyhana kötülük olsun diye Cavidan hanımla işbirliği yapacaktır. Bu kötülük, laf taşıma, Reyhanı küçük düşürme, Emir‘le arasının iyi olmasına engel olmak gibi şeyler olabilir. Benim tahminime göre, Cemre İngiltere’ye gitmekten vazgeçecektir. Son bir umut Emir‘i Reyhandan ayırmaya çalışacaktır. Emir‘in arkadaşı Zafer Cemre‘ye aşık olabilir. Böyle bir şey olursa, Cemre Zaferi Reyhana kötülük yapmakta kullanacaktır.

yemin 26 şubat resimleri

Yemin 6. Bölüm Fragmanı

Yemin 6 7 ve 8. Bölüm Özeti 25 26 27 Şubat Fragmanları (1 Yorum)

  1. Hayırlı Akşamlar Diziseti Tv Yorumcuları❤️Yemin❤️İki Hayat❤️Reyhan Masal❤️Kücük Melek Anesiz Kecen Günleri Açı Masal Anesin Hatiresin Koruyup Saklayır Masal Ane Sevgisin Kayıp Edir Hayat Onu Ağır İmtahan Edir Masal Hep Susur Masala Yuvada Baba Sevgisi Yetmir Babası Kemal Hayat Onun Yuvasına Açı Günler Getirir Karısı Yuvasın Terk Edir Masal Hayatda Umudun İtirir Kemalında Hayatında Yemin Yuva Kurup Kemalın Yemini Bütün Kadınlar Ücün Karısından Sonra Bütün Kadınları Eyni Görür Bu Doğru Deyil Leyla Kemalın Hayatına Hırsız Kimi Gelir Leyla Hırsız Ama Sevgi Dolu Onun Hayatın Gözeliki Var Leyla Yaşlı Teyzeye Yardım Edir Teyzenin Hayır Duasın Alır Bu Hayır Dua Leylanı Bir Anlığ Hırsız Olmağından Uzak Edir Leyla’nın Üzünde Gülüş Görünür Leyla İyi Onu Hırsız Eden Hayatdı Anesiz Babasız Dayağı Olmamasıdır Hayatda İnsanların Karşısına Bezen Kötü Günler Cıkır Ane Yuvada Mükedesdi Çocuğuna Işığdı Leylanı Masalın Yuvasına Melekler Yolayır Leyla Masalın Otağına Geldiyi İlk Gün Masalın Anesin Hatiresi Broşu Yuvadan Yok Edir Parcalayır Bu Parcalar Birleşemez Bu Parcalarda Ane Sözün Leyla Yazır Leyla Masalın Anesi Olaçak Masalın Üzü Leylanı Gördükden Sonra Gülür Bu Gülüşü Kemal Çok Zamandı Bekleyirdi Kemal Leylanı Seveçek❤️Yemin❤️Sözü Karşısında Üzüleçek Leylaya Bakdığda Yemin Etdim Ama Kelbimde Aşkı Sevgini Kızımın Üzgün Bakışın Yok Eden Leyla Geri Kaytardı Dizi Gözel Kolekektive Uğurlar Arzu Ediriz