Ah Kalbim 319 Bölüm Özeti 28 Nisan Pragya‘nın Aşk Orucu

Pragya, Abhi’ye oruç bitene kadar bir şey söylememeye karar verir. Mırıldanıp dururken Abhi ona kim için oruç tuttuğunu sorar. Pragya kocası için tuttuğunu söyler. Abhi ona yaklaşır ve onu sıkıca tutar. Abhi, sonsuza dek kocası olduğunu ve yerinin doldurulamaz olduğunu söyler. Abhi dışarı çıkar.

Ah Kalbim 319 Bölüm Özeti

Pragya, başka birinin kocam olduğunu bile bile nasıl olur da hala beni bekler diye düşünür. Abhi mutfağa gider ve su arar. Dişa ona sormaya çalışır, ama Abhi gider. Abhi su ile Pragya’ya döner ve ona su içirir. Pragya duygusallaşır ama kızgın gibi yapar. Tanu, Abhi ve Pragya’yı bulamayınca üzülür.

Onların terasta olduklarını tahmin eder ve King’le çarpışır. King‘e bağırır ve Pragya’nın nerede olduğunu sorar. King üzgün. Tanu Pragya‘yı kötüler ve King‘den dikkatli olmasını, Pragya’dan gözünü ayırmamasını ister. Abhi yüzüğü Pragya’nın parmağına takar. Pragya giderken sevinçten ağlar.

Tanu, Pragya’ya Abhi’nin yanında olup olmadığını sorar. Pragya gider. Tanu ağladığını görünce Abhi’nin onu azarladığını düşünür. Pragya gülümseyerek Abhi’yi düşünür. King Pragya‘nın kapısını çalar ve Dadi seninle konuşmak istiyor, terasa gel der. Abhi, Tanu’dan onu yalnız bırakmasını ister. Tanu, oruç tuttuğunu ve sadece Abhi’nin orucunu açtırabileceğini söyler. Pragya terasa gelir.Ah Kalbim 319 Bölüm resimleri

Abhi Pragya’ya bakarken, Pragya Neha’dan süzgeç ile aya bakmasını ve sonra Tarun’a bakmasını ister. Pragya, bu arada Neha’nın süzgecinden Abhi‘yi görür. Bütün kocalar eşlerinin orucunu açtırır. Tanu uyuşuktur. Rahip Tanu‘ya su içirir ve susuzluktan dolayı uyuşuk olduğunu söyler. Mitali, Tanu’nun orucunu Abhi‘nin değil de Rahib‘in açtığını söyler. Dişa gülümser. Aliya Tanu‘yu odaya götürür.

Ah Kalbim 319 Bölüm özetinde Dasi, Rahip’den özür diler. Abhi gelir ve Tanu‘yu sorar. Ona Rahib‘in su içirdiğini öğrenir. Dadi, Tanu‘ya Abhi ve Pragya’yı bir arada tutmanın Tanrı’nın işareti olduğunu söyler. Dadi, Tanu’ya Abhi’nin hayatını mahvettiğini söyler.

Pragya, ayinleri King’le yapar. Dişa, Pragya’ya orucu Abhi için tuttuğunu söyler. Pragya reddeder. Dişa, rol yapmamasını ister ve sevinçten ağlar. Pragya, Dişa‘dan artık oruç bittiği için ağlamamasını ister. Tanu bunu duyar ve üzülerek gider.

Abhi ve Pragya birbirleriyle konuşuyorlar. Abhi, Pragya’ya aklını kolayca yönlendirdiğini söyler. King araya girer ve Abhi’ye aklının nerede olduğunu sorar. Abhi hemen Pragya der ama konuyu değiştirir. King, Tanu’dan gidip KarvaÇot Puja’sını yapmasını ister.

Tanu odasında öfkeyle etrafa bir şeyler fırlatır. Daha sonra elini mumun üzerine koyar. Aliya zamanında gelir ve onu durdurur. Tanu, Aliya’ya Pragya’nın Abhi için oruç tuttuğunu ve Abhi‘nin onun orucunu açtırdığını söyler. Pragya‘nın Abhi’ye asla sahip olamayacağını söyler.ah Kalbim 21 Nisan 2019 resimleri

Ah Kalbim 28 Nisan Özeti Devam Ediyor

Tanu, Pragya’nın hayatını cehenneme çevirip Abhi’yi geri almaya söz verir. Pragya, King ve Tarun, Mehra evinden giderken Abhi onları Diwali partisine davet eder. Aliya Tanu’ya göz kulak olup Pragya’yı öldürmesini engellemeye karar verir. Pragya, Abhi Kiara’yı öğrenirse ne olacak diye merak eder. Ertesi sabah, Abhi odasında uyanınca Dişa’yı görür. Dişa‘ya, Kiara’ya hediye alması gerektiğini söyler. 4

Abhi, Kiara’nın annesiyle tanışmak için heyecanlandığını söyler. Tanu, Pragya’nın Diwali kutlamalarına geleceğini anlar. Dadi ve Dasi, Pragya’nın yemekleri beğenip beğenmeyeceğini tartışırlar. Tanu, tüm hazırlığın yalnızca Pragya için olduğunu hissedince Dişa’ya bağırmaya başlar.

Ah Kalbim 28 Nisan özetinde Abhi, Pragya’nın hayalini kurarken, Tanu bluzunun fermuarını kapatmasına yardım etmesi için onu çağırır. Herkesin ortasında Tanu Abhi‘ye fermuarını kapattırır. Daha sonra ayağı kayarken Abhi onu tutar. Tanu bu arada bilerek küpesini Abhi’nin gömleğine takar. Tanu’nun tavırlarına herkes kızar. Pragya rahatsız olur. Tanu gider. Abhi King’e doğru yürürken, kayar ve eli renkli yağ tepsisine girer.

Abhi Pragya‘nın kucağına düşer. Abhi Pragya‘nın kafası iyi mi diye eliyle kontrol ederken yanlışlıkla kırmızı boya alnına sürülür. Tanu sinirlenir ve bir şeyler yapmaya karar verir. Kiara ve Sunny, birlikte Diwali’yi kutlarlar. Abhi, Dişa‘dan Kiara’nın Diwali’yi arkadaşlarıyla kutladığını öğrenir ve yakında onu görmeyi umar.

Pragya, Kiara ve Abhi birbirlerini görmeden önce partiyi terk etmeye karar verir. Abhi üzeri yağ ile kirlendiği için elbisesini değiştirir. Fakat herkes ona güler. Çünkü düğmeleri doğru kapamamıştır. Pragya, odada Abhi’nin elbise düğmelerini düzeltmesine yardımcı olur. Abhi, onu kendisine yaklaşmak istemekle suçlar. Pragya sinirlenir ve odadan çıkar.

Ah Kalbim 319 Bölüm Fragmanı