Ah Kalbim 320 Bölüm Özeti 4 Mayıs Abhi ve Pragya Yanıyor

Tanu, Abhi ile yakınlığı hakkında Pragya ile konuşmak ister. Tanu, Abhi ve Pragya’nın birbirleriyle olan yakınlığını kıskanır. Puja başlar ve Dişa, ayini Abhi ve Pragya’ya yaptırmayı düşünüyor. Mitali, Dişa’nın dua tepsisini Abhi ve Pragya’ya vermesini durdurmaya çalışır ama işe yaramaz. Abhi ve Pragya ayini birlikte gerçekleştirir. Kiara eve girer.

Ah Kalbim 320 Bölüm Özeti

Diğer tarafta Abhi, Pragya‘ya neden ayini onunla yaptığını sorarak dalga geçer. Kiara Abhi’ye doğru yürüyor. Pragya, Kiara’yı görünce oradan gider, ama Abhi elini tutar. Daha sonra Pragya kaçar ve gizlenir. Tanu, Kiara’nın Abhi’ye doğru yürüdüğünü fark eder ve onu oyuncağını kırmakla tehdit eder. Tanu, Kiara’yı iter ve Kiara yere düşer.

Abhi Kiara’nın ağladığını görünce ona koşar. Aliya, Purab ve Dişa’yı bir arada gördüğüne kızıyor. Onlardan intikam almaya karar verir. Aliya havai fişekleri Dişa‘nın çarşaflarının altına saklar ve odaya girerken patlatmayı planlar. Aliya geri dönerken tam arkasında King‘i görür. Aliya, King’e onu sorgulamak yerine Pragya’nın geçmişini bulmasını söyler.

Kiara ve Abhi birbirleriyle konuşuyor. Pragya Kiara’yı arar ve sonunda masanın altında bulur. Pragya, hâlâ Abhi ve Kiara ile yüzleşmeye hazır değil ve kaçıyor. Kiara Pragya’yı görünce anne diye seslenir. Abhi arkasını dönene kadar Pragya kaçar. Kiara ve Abhi Pragya’yı aramaya başlar. Pragya onlardan köse bucak kaçıyor.

Pragya odadan giderken Tanu önüne çıkar. Tanu, Pragya’ya planını biliyorum, Abhi benim olacak, onu benden kaçıramayacaksın der. Tanu, karakterini sorgulayarak Pragya’ya hakaret etmeye başlar ve onu eş değiştirmekle suçlar. Neha, telefonunu açmadığı için Tarun‘a kızar. Pragya çıkarken Abhi’ye çarpar. Abhi Pragya ile konuşmaya başlarken Pragya ağlayarak gider. Abhi‘ye onu yalnız bırakmasını söyler ve gözleri dolar.

Ah Kalbim 320Ah Kalbim 320 Bölüm resimleriBölüm özetinde Pragya odada ağlarken Abhi ona gelir. Pragya ona yalnız kalması gerektiğini ve onun yüzünden başının belada olduğunu söyler. Pragya aradan 7 yıl geçtiğini ama hala aynı yerde durduğunu söyler. Pragya, Abhi’ye seni karından çalmaya gelmedim, benden ayrılmanı affederim ama Tanu ile evlenmeni kabul edemiyorum der.

Tanu’nun sözlerini hatırlar ve Abhi’ye, bebi hayatındaki ikinci kadın yaptığını asla unutamayacağım der. Swarni Dadi, Pragya’ya, ben Badi‘ye yiyecek getirirken onunla ilgilen der. Pragya, Badi için kendisi yemek yapacağını söyler. Tanu bunu duyar ve Pragya‘yı mutfakta yakacağını düşünüyor. Pragya’nın ölmesi gerektiğini söyler.

Tanu gidip mutfaktaki kıyafetlere gazyağı döker. Bu arada, Abhi, sahte evliliğini Pragya’ya açıklamayı planlar. Tanu mutfak kapısını kilitler ve oda spreyi sıkar. Pragya’nın geldiğini görünce saklanır. Pragya’yı öldüreceğini söyler. Abhi, Dadi’ye Pragya’yı sorunca mutfağa gittiğini öğrenir. Abhi mutfağa gider. Tanu Abhi‘nin içerde olduğunu bilmeden mutfak kapısını kilitler.

Ah Kalbim 4 Mayıs Özeti Devam Ediyor

Tanu, pencereden mutfak perdelerini ateşe verir. Abhi de mutfak kapısını kilitler. Abhi Pragya‘ya duygularını ifade eder. Pragya duygusallaşır. Kiara, Dişa’yı ararken Tanu onu fark eder. Tanu, Kiara’ya Dişa’nın mutfakta olduğunu söyler ve ona iyi davranır. Tanu Kiara‘nın da annesiyle öleceğini söyler. Abhi, Pragya’ya aileleriyle konuşacağını ve yine bir araya gelebileceklerini söyler.

Pragya’dan başlarına gelen olumsuz şeyleri unutmasını ve hayatına geri dönmesini ister. Abhi, beraber yaşayabilmeleri için King ve Chachi ile konuşacağını söyler. Pragya, Kiara ile King’i hatırlar. Aliya ile Tanu’nun da 7 yılda hiç değişmediğini fark eder. Abhi’nin teklifini reddeder. Kiara Dişa‘yı bulur ve Tanu senin mutfakta olduğunu söyledi der.Ah Kalbim 27 nisan resimleri

Ah Kalbim 4 Mayıs özetinde Dişa, Kiara’yı yanında götürür. Pragya Abhi’ye onunla birlikte olamayacağını, çünkü ona bir şey hissetmediği yalanını söyler. Abhi, ona Tanu ile sahte evliliğini söyleyecekken dumanı fark eder. Bütün evi duman sarar. Tanu, Aliya’ya yangını onun yaktığını söyler. Aliya, bu kadar sorumsuz bir şey yaptığı için ona kızar. Dişa ve Purab herkesten evden çıkmalarını ister.

Purab, King’den Kiara ile eve gitmesini ister. Ama King Pragya‘yı bulmaya karar verir. Pragya ve Abhi yangında sıkışmış. Tanu ve Aliya Abhi‘yi ararken King çılgınca Pragya için endişelenir. Pragya ve Abhi mutfakta kavga ederler. Abhi dumanı kaldıramaz ve çöker.

Abhi Pragya’dan onun için endişelenmemesini, sonsuza kadar elini tutmasını ister. Pragya, asla senden başka kimseyi sevmedim ve sevemem der. Sonsuza kadar seninim der. Pragya kendinden geçiyor.

Ah Kalbim 4 Mayıs 2019 Fragmanı

Ah Kalbim 320 Bölüm Özeti 4 Mayıs Abhi ve Pragya Yanıyor (1 Yorum)

  1. Kimmm ulan bu dizi nin senaristi bu sahneyi daha kaç kez izliycez pragya kimseyi sevmedim dedikte sonra abi zaten kendin den geçmiş oluyor değil mi