Ah Kalbim 322 Bölüm Özeti 11 Mayıs Abhi Kiara‘a Kan Verir

Abhi yaralı Kiara‘yı kollarında hastaneye getirir. Onu acil servise götürür ve ağlayarak doktora Kiara kızı olduğu için ona en iyi ilacı vermesini söyler. Formu doldurmaya gider. Doktor, Kiara’yı ameliyata hazırlar.

Abhi, Kiara’yı böyle bir durumda görmeye dayanamaz. Bu arada, Pragya da arabada ve çok ağlar. Kiara ameliyata alınır. Abhi korkar ve Kiara için dua eder. Kiara‘nın iyi olacağını ve operasyonunun başarılı şekilde gittiğini umar.

Evde, Tanu Nikhil’e arabadan ve görgü tanıklarından kurtulmasını söyler. Aliya içeri girer. Aliya, Nikhil’in kaba olduğunu söyler ve onu tehdit eder. Ayrıca Tanu’ya hareketlerinin kötü olduğunu, Abhi ve Pragya’yı birbirine yaklaştırdığını söyler. Ayrıca Abhi‘nin Kiara’nın kızı olduğunu öğrenebileceğini de belirtir.

Tanu onu tokatlar ve bağırır. Aliya onu geri tokatlar ve duygusal olmak yerine mantıklı düşünmesi gerektiğini söyler. Tanu’ya sınırlarında kalmasını söyler. Hastanede, Abhi ve Sunny ameliyathanenin dışında bekler. Abhi Pragya’yı düşünür ve her zaman onun hayatı olduğunu söyler.Ah Kalbim 4 mayıs resimleri

Pragya nihayet hastaneye ulaşır ve hastaneye girip girmemekte tereddüt eder. Daha sonra, Abhi’nin herhangi bir şey öğrenmesi umurumda değil diye düşünüp içeri girer. Öte yandan, Abhi dua etmek için hastanenin mabedine gider ve Sunny’den beklemesini ister. Pragya ameliyathaneye doğru ilerler.

Sonra Sunny, Pragya’yı Abhi hakkında bilgilendirir. Aliya ve Tanu endişelidir. Aliya, Tanu’ya bir mucize beklemek zorunda kalacaklarını söyler. Tanu, Kiara’nın sağlığıyla ilgili bilgi edinmek için Pragya’yı aramaya çalışır. Aliya onu engeller.

Abhi, bir mucize gerçekleşsin diye dua eder ve Kiara iyileşmesini umar. Pragya, Abhi’ye Kiara’nın kızı olduğunu anlatmak üzereyken Doktor Abhi’yi hemen odasına çağırır. Doktor Abhi‘den B pozitif kan ister. Abhi, Kiara’yı kurtarmak için kan verir.

Dişa, Pragya’ya Kiara’nın Abhi’nin kızı olduğunu bildiğini söyler. Pragya şok olur. Dişa, Abhi’yi kızından uzak tutmanın yanlış olduğunu söyler.  Abhi hiç bir şey bilmiyor der. Daha sonra Dişa, Pragya’ya Abhi’ye bunu anlat yoksa ben söylerim, çünkü Abhi ve Kiara’nın acı çekmesini istemiyorum der.Ah Kalbim 322 Bölüm resimleri

Pragya, bunun için doğru zaman olmadığını söyler. Tanu Dişa‘yı arar ve Kiara’nın sağlığı hakkında sorar. Tanu, Aliya ile Kiara’nın Abhi ve Pragya’nın kızı olduğunu bildiklerini itiraf eder. Dişa şok olur ve Tanu’ya, Abhi, Pragya ve Kiara’yı ayıramayacağını söyler.

Kiara uyanır. Tanu gerçekten rahatsız ve endişelidir. Abhi’yi hastaneden eve getirmek için neler yapabileceğini düşünüyor. Gerçeklerin ortaya çıkacağından korktuğu için Kiara’nın hastanede kalmasını istemiyordur.

Ah Kalbim 322 Bölüm Fragmanı