İkimizin Yerine Gauri Ne Zaman Hamile Kalacak? Jagat Baba Oluyor!

İkimizin Yerine dizisinde Jagat ve Gauri artık anne baba olacak. İki aşık kaza ile çocuk sahibi olacak. Peki Gauri bu bebeği isteyecek mi? Jagat’ın bebeği gayri meşru mu olacak. İşte detaylar

Gauri ve Jagdiş önce mabedde evlenecek ve daha sonra bir belediyeye gidip orada nikâh kıyacaklar. (Belediye görevlisi Jagdiş‘ten rüşvet alacak). Gauri ve Jagdiş Dadisa‘ların duasını almaya gelecekler. Fakat evdeki herkes onları istemeyecek ve kovmak isteyecekler.

Gauri aslında Jagdiş‘in çocukken evlendiği Gudiya olduğunu söyleyecek. Anandi önce bir güzel Jagdiş‘i savunacak, sonra da gitmek isteyecek. Dadisa fenalaşacak ve bu yüzden Gauri ve Jagdiş gitmeyecek. Anandi’nin de gitmesine izin vermeyecekler.

Anandi Jagdiş’in eşi gibi değil de evin kızı olarak kalacaktır. Gauri ben Jagdiş‘in yasal eşiyim diye ortalıkta dolanacak. Kimse ona yüz vermeyecek. Herkesin Anandi‘ye olan sevgisini gören Gauri sürekli Jagdiş‘e şikâyet edecek. Bairon yasal evlilik olayını araştıracak ve Anandi Jagdiş‘in yasal eşi çıkacak.(belediye görevlisi Jagdiş‘i kandırmış). Anandi Bairon‘un bunu Jagdiş ve Gauri‘ye söylemesini engelleyecek.kimizin Yerine Gauri hamile

Köylüler Gauri hakkında uygunsuz laflar edecek ve Jagdiş sesini çıkarmayacak. Gauri herkese Jagdiş‘in eşi olduğunu söyleyecek. Gauri daha sonra Jagdiş ve Dadisa‘ya neden beni savunmadınız diye tepki gösterecek. Bu arada Jagdiş Anandi‘yi Gauri‘ye ezdirmemeye çalışacak. Bu yüzden Gauri sürekli Jagdiş‘le kavga edecek. Gauri Anandi‘yi de sürekli üzecek.

Bairon daha fazla dayanamayacak ve herkese Gauri ve Jagdiş‘in evliliğinin yasal olmadığını söyleyecek. Gauri evden gitmek isteyecek ve Jagdiş de peşinden gidecek. Her ikisi de Mumbai‘ye geri dönecekler.

Bu arada Bago, Anandi‘nin öğretmeniyle konuşacak ve Anandi‘nin yüksek lisans yapmasını isteyecek. Öğretmen Dadisa‘lara gidip bu konuyu konuşacak. Dadisa dâhil herkes Anandi‘ye destek olacak. Anandi köy kadınlarını okutmaya çalışacak fakat kimse onu anlamayacak. Sumitra ilk öğrencilerin biz olalım diyecek. Dadisa da izin verecek. Anandi okulda Gehna ve Sumitra‘ya ders verecek ve sonra diğer kadınlar da okula gelecekler.

Gauri, evliliğinin yasal olmadığı için Jagdiş‘e hiç güvenemeyecek. Jagdiş onu anlamaya çalışır. Gauri ona, beni seviyorsan Anandi‘yi boşa ve benimle yasal olarak evlen diyecek. Jagdiş şaşıracak ve zaten seninleyim buna ne gerek var diyecek. Gauri ısrar edince Jagdiş mecbur kabul edecek.ikimizin yerine jagat baba oluyor

Avukat Jagdiş‘e, ikinci bir kadınla yasal olmadan yaşadığı için davayı alamam diyecek. Ayrıca bu dava mahkemeye giderse bir suç işlediği için Jagdiş‘in ceza alabileceğini söyler. Jagdiş evde bunu Gauri‘ye anlatacak ve boşanmayı unut diyecek. Gauri bir kaç gün sabredecek ama sonra ya Jagdiş beni terk ederse diye korkacak. Sürekli Jagdiş‘le kavga edecek. Gauri kariyerini ön plana çıkaracak.

Dadisa‘ların eski düşmanı Heth Sing (Gulli‘yi oğluyla evlendirirken Anandi ve Bairon onu hapse attırmıştı). Tekrar ortaya çıkacak ve Anandi, Basant ve Şiyam‘ın başına bela olacak. Hatta bu yüzden Şiyam tutuklanacak. Ama sonra masum olduğu anlaşılacak ve Heth Sing hayatlarından çıkacak.

Gauri Hamile Olduğunu Öğreniyor

Jagdiş ise paraya sıkıştıkça Anandi‘den para isteyecek. Anandi evdekilerle konuşup Jagdiş‘e para gönderecek. Gauri bunu öğrenince köye gelip Anandi‘yi suçlar. Jagdiş‘le aramıza giriyorsun der. Bairon, ona Jagdiş‘in para istediğini söyleyecek. Gauri şok olup bayılacak. Doktor gelip aileye onun hamile olduğunu söyleyecek.

Gauri Bebeğini Aldıracak mı?

Doktor Gauri‘nin dinlenmesi gerek der. Anandi çok üzgündür. Jagdiş bu haberi Anandi‘den alacak ve köye gelecek. Jagdiş çok mutludur. Evdekiler de bu habere sevinmişlerdir. Ama nasıl davranacaklarını bilmiyorlardır. Gauri, bebek evlilik dışı olduğu için ve kariyerini düşündüğü onu istemiyordur. Ama sonradan bebeğine bağlanacaktır.

Gauri‘nin hamile kaldığı bölüm, 205 bölüm 31 Mart’ta yayınlanacak.

İkimizin Yerine Gauri Ne Zaman Hamile Kalacak? Jagat Baba Oluyor! (1 Yorum)