Sev Yeter 220. Bölüm Özeti 25 Nisan Fragmanı Şagun İşita’yı Evden Atmak İçin Pihu’yu Kullanıyor

Sev Yeter dizisinde Romi bir kızla otel odasına gitmişti. Bu sırada Ashok da aynı oteldedir. Pihu nun ateşlenmesi aile halkını telaşlandırırken Pihu Şagun’u sayıklamaktadır. İşita ilacını içirmek için bir hayli uğraşır ve sonunda sevgiyle vermeyi başarır. Ruhi onu hayranlıkla izlerken Pihu nun gerçek annesi senden başkası olamaz der. Pihu ise uykusunda Şagun’u sayıklamaya devam ediyordur. Ashok da Mihika yı arar ve Romi nin oteldeki toplantıya katıldığını söyler ancak onu iyi görmediğini belirtir.

Sev Yeter 220.Bölüm Özeti

İşita Şagun’un nerde olduğunu merak eder ve Abhi yi arar. Abhi ona bir adres verir ve gelmesini ister. İşita Ruhi ile birlikte belirtilen adrese gider. Mihika otele gelince Ashok onu doğruca Romi nin kaldığı odaya götürür. Ashok kapıyı bir kaç kez çalar ve sonunda Romi kapıyı açar. Karşısında Mihika ve Ashok’u gören Romi şaşırır. Ashok ne yapıyorsun diye sorunca Romi içkiyi fazla kaçırdığım için dinlenme gereği duydum ve bu yüzden oda tuttum der. Ashok yalnız mısın der ve direk içeri dalar. Romi ne saçmalıyorsun diye tepki gösterse de Ashok heryere bakar ancak afişe kadını bulamaz. Mihika kendini kötü hissediyor.

Romi ve Mihika resepsiyona inerler. Romi odada cüzdanımı unuttum diyerek çıkar. İşita ve Ruhi adrese gelince Anıl’ın kız kardeşinin evini görüyorlar. Abhi de geliyor ve Şagun’un evden çıktığını görüp şaşırıyorlar. Şagun kaçırılma olayı ile bilgi almak için Anıl’ın kız kardeşiyle görüşmeye geldim diyor. İşita Pihu nun hasta olduğunu ve Şagun’u istediğini belirtiyor. Neden Delhi dışına çıktığın yalanını uydurdun diyor. Şagun Pihu ile bağ kurman için bunu yapmak zorunda kaldım diyor. İşita ona sarılıyor. Eve geldiklerinde İşita Şagun’a yaptığı şeyin yanlış olduğunu Pihu nun onun da kızı olduğunu söylüyor. Şagun buna mecbur olduklarını Pihu nun gerçek annesinin İşita olduğunu söylüyor. İşita ona yeniden sarılırken Şagun amacına ulaşmanın kolay olacağını düşünerek gülümsüyor.

Romi odaya varınca dolabı açıyor ve içerdeki kadını çıkarıyor. Kadına biraz para verip daha sonra görüşeceğini söyleyerek gönderiyor. Aliya yalnız kalan erkeklerde görülen 10 yan etki diye bir makale okuyor ve Mihir’i düşünüyor. Gecenin yarısında Mihir’i arıyor ancak ona ulaşamıyor. Ardından Adi yi arıyor ve Mihir ile görüşmek istediğini söylüyor. Adi den hiç bir soru sormamasını istiyor. Mihika Romi ye otel odasında kiminle beraberdin diye soruyor. Romi kimseyle beraber değildim diyor. Mihika küpe gösteriyor ve onu odanda buldum diyor. Romi yine inkar edip gidiyor. Mihika bir şeyler yapmam gerekir diye üzülüyor. blank

Sev Yeter 25 Nisan Özeti

Adi ve Aliya Mihir’in odasına girmek için gecenin bir yarısında çilingir çağırıyorlar. Adam uğraşırken Mihir kapıyı açıyor. Burada ne yapıyorsunuz diyor. Aliya telefonlarıma neden cevap vermedin diyor ve endişelendiklerini söylüyor. Mihir uyuduğunu söylüyor. Adi de çilingire verecek para olmayınca Mihir paralarını ödüyor. Adam Adi ve Aliya yı akıl hastanesine gönderin diyerek gidiyor. Aliya ve Adi çok mutlu oluyorlar. Aliya giderken Adi yi öpüyor. Adi yanağını tutuyor. Aliya kendisini eve bırakmasını istiyor. blank

Şagun Pihu nun yanına gidiyor. Pihu ban hastalandım ama sen yanımda yoksun diye naz yaparken annesini çok sevdiğini söylüyor. Şagun ben de seni seviyorum ama benim seninle görüşmemi engelleyenler var diyor. Pihu bunu kim engelliyor diyor. Şagun İşita nın ismini veriyor. Pihu İşita nın kötü birisi olduğunu ve onunla konuşmayacağını söylerken Şagun hayır, biraz mesafe koymalısın diyor. Romi kızla konuşuyor ve ismini Bunty olarak telefonuna kaydettiğini söylüyor. Onlar konuşurken Mihika geliyor. Romi bu gece görüşürüz diyerek telefonu kapatıyor ve dışarı çıkıyor. blank

Kadın tekrar arıyor. Telefonu Mihika açıyor. Kadın 11.30 da otelde buluşmak istediğimi söylemek için aradım diyor ve onunla çok mutlu olacaklarını söylüyor. Mihika üzülüyor. İşita Raman ile konuşuyor ve Bhalla ailesine müjdeyi veriyor. Raman’ın bu gece geleceğini söylüyor. Onun için yemek yapacağını belirtiyor. İşita Pihu için yemek hazırlıyor ve Şagun dan götürmesini istiyor. Şagun onun götürmesini istiyor. Pihu ise odasında İşita yı nasıl evden gönderirim diye planlar yapıyordur. İşita Pihu ya yemek yedirirken Pihu onun parmağını ısırıyor. Şagun onları izlerken aferin Pihu ya diyor tıpkı annesi gibi olduğunu söylüyor.

Pihu İşita nın parmağını sararken Pihu dan özür dilemesini istiyor ancak Pihu dilemiyor. Mihika Romi yi yakalamak için harekete geçiyor. Cebinde bulduğu iki adet sinema biletini soruyor. Romi Bunty ile sinemaya gittiğini söylüyor. Mihika onu yanında aramasını istiyor. Romi arayınca gerçek Bunty çıkıyor. Abhi Bhalla evine geliyor ve Anıl ölürken bir itiraf mektubu bırakmış diyor ve Raman’ın ofisine gönderdiğini söylüyor. Şagun hemen Ashok’u arıyor ve Anıl’ın ölmeden önce ismini itiraf edebileceğini ve bu yüzden mektubu herkesten önce bulmasını istiyor. Ashok ofise gidiyor ve mektubu ararken Adi içeri girip ışıkları yakıyor. Karşısında Ashok’u görünce şok oluyor. Sev Yeter 25 Nisan Özeti sona erdi.

Sev Yeter 220. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 220. Bölüm Özeti 25 Nisan Fragmanı Şagun İşita’yı Evden Atmak İçin Pihu’yu Kullanıyor (2 Yorum)