İkimizin Yerine Gauri Gerçekte İyi Biri mi Kötü Biri mi? İşte Cevabı

İkimizin yerine dizisinde zaman zaman Gauri’yi iyi kalpli biri olarak tanıdık zaman zamanda onun bir şeytan olduğu gördük. işte size Gaurinin gerçek yüzünü gösteren bir bölümün özetini verelim ve Gauri ile Anandi arasında ki farkı siz de görün zira ilerleyen bölümlerde Jagdiş Anandi’yi kaybedince bu farkı  daha net görecek.

İkimizin Yerine Gauri Kötü Kalpli mi İyi Kalpli mi?

Gauri, hiç tekin olmayan bir avukatla konuşur. Kocam bana bir çözüm olmadığını söyledi ama ben size büyük bir avukat olduğunuz için geldim der. Gauri, kimsenin onu parmakla göstermesini istemediğini söyler. Avukat ona sapık gibi bakar ve yasanın başkalarına yardım etmek için var olduğunu söyler. Eğer gerçekten ciddiyseniz, bir çözüm bulunur der.

Avukat, siz ve kocanızla tam bir işbirliği yapmazsak, hiçbir şey olmaz der. Gauri, heyecanla lütfen bana bu beladan rahatlama sağlayın der. Jagat evde yemek yapar. Gauri şok ile avukatı dinler. Sonra, az önce duyduklarını tekrar düşünür ve başka bir yol yok mu diye sorar. Avukat davanız karışık ve eğer kocanız yasal olarak sizin olsun istiyorsanız bu son çare diyor. Formaliteden eşine yasal bir ihbar göndereceğiz, dava açılacak ve hemen eşiniz boşanacak der.

Jagat Gauri‘yi arar ve arkadaşına gittikten sonra beni unuttun der. Arkadaşın benden daha önemli hale geldi deyip gülümser ve telefonu kapatır. Avukat, Anandi‘nin zina yaptığı iddiasını kocanızla konuşun der. Gauri konuşacağını söyler. Sonra asistanı, avukata, kanunen, ceza alması gereken kişiye neden yardım ettiğini sorar.kimizin Yerine Gauri resimleri

Avukat, bazı konulardan yararlanabiliyorsak sorun ne ki der. Jagdiş, yemek yaparken Anandi‘yi arayıp tarif sormak ister. Anandi, evde yetişkinlere derse başlamadan önce dua etmeliyiz der. Dadisa da üst katta perdenin arkasında, elinde kalem defter ile öğrenir. Anandi sonra derse başlar.

Sınıf eğlenerek öğrenir. Gauri ve Jagat kantinde oturup sevgiyle bakışırlar. Jagat Gauri’yi besler. Gauri, onun için bunları yapmasından mutlu olmadığını söyler. Gauri, evlilik durumumuzun dışında her şey yolunda, bu beni rahatsız eden tek şey der. Gauri, bu sorunun bir çözümü olduğunu söyler. Jagat açıklama ister. Gauri, avukata gittiğini ve belki de boşanma konusunda elinden geleni yapmadığını söyler.

Jagat, Gauri ona yalan söylediği için tepki gösterir. Jagat’ın yalan söylemesiyle ilgili tartışırlar. Jagat kendini haklı çıkarır. Gauri, de aşkları için yalan söylediğini belirtir. Gauri, eğer mahkemede Anandi‘nin seni aldattığını söylersen kolayca boşanabilirsin der. Jagat Gauri’yi yakalar ve ailemi düşünmekten başka bir şey yapmayan birini iffetsiz gibi göstermemi istiyorsun, ona böyle bir iftira atmamı, hatta kabul edeceğini nasıl düşünebilirsin diye sorar.

Gauri, bunu serin bir kafa ile düşünmesini ister. Jagat, sana olan aşkım için her şeyi bıraktım ve aşkımı sana nasıl kanıtlayabilirim der. Gauri ağlayarak duygusal şantaj yapmaya başlar. İlişkilerinin yasanın ve toplumun gözünde yasadışı olduğunu belirtir. Jagat, yasayı tam olarak bilmediğini söyleyerek Gauri’yi sakinleştirmeye ve kendini haklı çıkarmaya çalışır.kimizin Yerine Anandi öğretmen

Avukat sana yanlış bilgi vermiş, bu tür suçlamalar yapsa bile Anandi’nin böyle bir şey yapmayacağını herkesin anlayacağını belirtir. Benden ne yapmamı istiyorsun, bir kadın olarak onu senin anlaman gerekir der.

Sonuç olarak Gauri kötü bir insan olmasa da Jagat’ı elinde tutabilmek için her türlü iftirayı her türlü kötülüğü yapabilecek bir insandır; Gauri’nin aksine Anandi hiç bir şartta yalan söylemeyen kalbi düşmanına bile yufka olan bir kızdır.

özetin devamı için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 23 Mart Fragmanı

 

İkimizin Yerine Gauri Gerçekte İyi Biri mi Kötü Biri mi? İşte Cevabı (4 Yorum)

  1. Yeni filialın açılışı ilə bağlı xanım işçiyə ehtiyac var. işi evdən idarə edəcəksiniz. İş təcrübəsi əhəmiyyətli deyil. İşi pulsuz şəkildə öyrədəcəyik. Sizdən tələb olunan ancaq işləmək və qazanmaq istəyidir.300 və üstü maaş.əlavə məlumat üçün məsaj yazın