Yemin 19 ve 20. Bölüm Özeti 14 Mart 15 Mart Fragmanı

Türkiye’nin en çok izlenen ve en güzel günlük dizisi Yemin de 4. haftanın sonuna geldik. İşte yavaş yavaş başlayan Emir ve Reyhan aşkında bu haftanın sonunda yaşanacaklar. Yemin dizisi 20. bölüm özeti 15 Mart fragmanı

Yemin 15 Mart Cuma Özeti

Emir Reyhan’ı kurtarmak için Vural’ın üstüne yürür. O kargaşada Emir kolundan vurulur. Yetmezmiş gibi Vural kapıyı üstlerine kilitler ve parayı alıp kaçar. Reyhan bir gece boyunca uğraşacak ve Emir‘in yarası mikrop kapmasın diye çalışacak.

Emir ise Reyhan’ın onu affettiğini düşünüp sevinecek. Sabah Reyhan bir yolunu bulup Emir’i o yerden çıkaracak ve Emir’i hastaneye yetiştirmeye çalışacak ama o zamana kadar Emir çok kan kaybedecek. Emir kurtulacak mı? Leyla Masal’a iyi gelsin diye Sevil‘le buluşur ama Sevil hiç Leyla’nın düşündüğü gibi Masal’a iyi gelecek biri değildir.

Kızını hiç umursamaz. Leyla Masal’a bunu anlatırken Kemal duyar ve Leyla ile çok büyük bir kavga eder. O sırada biri gelir ve ikili şok olur. Bence o gelen kişi Sevil‘in ta kendisidir. Sevil Masal için gelmiş olabilir. Sevil Kemal‘in Leyla’yı gönderdiğini düşünecek. Kemal onu Masal‘la görüştürmek istemeyecek. Cavidan Cemre ile konuşmak istese de Cemre Cavidan’a destek olmayı bırakacaktır.Yemin 15 Mart Cuma Özeti resimleri

Yemin 20. Bölüm Resmi Özeti

Emir Reyhan’ın hayatını kurtarmak isterken yaralanır. Kan kaybeden Emir, hastaneye yetiştirilebilecek midir? Reyhan’ı kurtarmak isterken yaralanan Emir’in hastaneye yetiştirilmesi gerekir ancak kapatıldıkları yerden çıkmaları imkânsız gibi görünür.

Reyhan çare bulabilecek midir?Leyla, Masal için iyi bir şey yaptığını düşünürken her şey ters teper. Kemal ile Leyla arasında ipler yeniden gerilir. Kavga eden Leyla ve Kemal şaşırtan bir sürprizle karşılaşır.

Yemin 15 Mart Fragmanı

Yemin 19. Bölüm Detaylı Özeti

Vural Reyhan‘ı kaçırır. Cavidan yardım etmek istese de yapamaz. Cemre polisi aramak isterken Cavidan onu durdurur. Vural‘ın her şeyi anlatmasından korkuyordur. Cemre ne yapacağını bilemez. Leyla‘nın Sevil zannettiği kadın Sevilin arkadaşıdır. Ancak kadın Kemal‘e kinlidir. Leyla Masal için Sevil’le konuşmam gerek der. Arkadaşı Sevil‘in adresini verir ve Sevil‘e karşı dikkatli ol diye onu uyarır. Reyhan debelenip durur ama Vural onu silahla korkutur.

Emir Reyhanla ilgili anıları hatırlar. Reyhan‘ın onu affetmeyeceğini düşünür. Kemal Süheyla‘ya uyurgezerlik hakkında sorular sorar ve Leyla‘nın çok ciddi sorunları olabileceğini öğrenir. Eğer önemsendiğini hissederse iyileşebileceğini öğrenir. Süheyla Leyla hakkında hayranlıkla konuşur. Bir adam Emir‘in motorunu almak istiyordur ama Emir satmıyordur. Vural Reyhan‘ı bir eve getirir ve Cavidan paramı vermezse kork benden der. Cavidan Cemre ile anlaşma yaptığını söyleyince Cemre benim bir ilgim yok der.

Cemre, eğer polise gitmezse Cavidan‘ı satacağını ima eder. Cavidan şaşırır. Cemre gider. Reyhan direniyordur ama Vural onu yine tehdit eder. Leyla‘nın en sevdiği pantolonu yırtılmıştır ve tamir edemiyordur. Cavidan Vural‘ın konuşmaması için istediği parayı denkleştirir. Ama Vural‘a ulaşamaz ve sinirlenir.

Reyhan Cavidan‘ın parayı vermeyeceğini düşünür. Emir gelince Cavidan ona bir şey çaktırmaz ama endişelenir. Kemal Leyla‘ya dikkatle bakarken Leyla Sevili bulduğumu öğrendi diye korkar. Emir Reyhanın evde olmadığını fark eder. Vural Cavidan‘ı arar. Cavidan‘dan bir milyon ister ve ona yine şantaj yapar. Cavidan‘a 3 saat süre verir. Cavidan Vural‘la konuşurken Emir duyar. Cavidan Emir‘e Vural‘ın Reyhan‘ı kaçırdığını anlatır. Emir Vural‘ı arar ve parayı vereceği adresi öğrenir. Reyhan Emir‘e iyi olmadığını söyler.

Emir onu kurtaracağını söyler. Reyhan dua eder. Emir Reyhan‘ı kurtarmak için parayı denkleştiremez ve Hikmet‘e gider ama Hikmet sebep olmadan o kadar parayı veremez. Emir mecburen motorunu satar. Kemal Leyla ve Masal için pizza sipariş eder ve kendisi de yer. Leyla teşekkür eder. Kemal evin de güvenliğini arttırır. Leyla şaşkındır. Kemal Leyla‘nın pantolonunun aynısını alır ama hediye etmeye çekinir. Vural Reyhan‘a sarkıntılık yapar. Reyhan çok korkar ve Emir‘in onu kurtarmasını umar.

Kemal sonunda Leyla‘ya hediyesini verir. Ama Leyla bunu gurur meselesi yapar ve ihtiyacı olana verin der. Cavidan ise çok gergindir. Leyla Kemal‘e çok kızgındır. Leyla Sevil ile buluşmaya gidecektir. Vural yine Reyhan‘a sarkınca Reyhan onu öldürmekle tehdit eder. Emir gelip parayı Vural‘a verir ve Reyhan‘ı kurtarır ancak Vural Reyhan‘ı da istiyordur. Emir‘e silah çeker. Emir Reyhan‘ı alamazsın deyip Vural’ın üstüne yürür. O sırada silah patlar.

Yemin 14 Mart Özeti

Vural Reyhan‘ı kaçırırken Reyhan yardım edin diye bağırır. Cemre polisi aramak ister ancak Cavidan onu durdurur ve bunu kimse bilmemeli der. Cemre şaşkındır. Vural Reyhan‘ı kaçırır. Reyhan debelenir durur ama kurtulamaz. Vural Emir‘i arar ve Reyhan Emir’e onu kurtarmasını söyler.

Vural Emir‘den fidye ister. Emir Vural’a kızar ve Reyhan’a gelip seni alacağım der. Cemre Cavidan’a benim Vural‘la bir anlaşmam yok sizin başınız derde girecek der. Cavidan şaşkın. Kemal Leyla‘ya teşekkür mahiyetinde bir çanta para verir ancak Leyla sertçe benim ihtiyacım yok ihtiyacı olan biri var der. Parayı alıp başkasına verecektir. Vural Reyhan’ı sıkıştırınca Reyhan dokunma seni öldürürüm diye onu tehdit eder.

Benim tahminime göre, Cemre Emir‘in gözüne girmek için Reyhan’ı bulmakta ona yardım edecek. Ancak Candan’ı da satmayacaktır. Emir hem fidyeyi toplayacak hem de Cemre’nin yardımlarıyla Reyhan’ı kurtaracak. Ancak Vural kaçacaktır. Leyla’nın Kemal’e olan tavrı Sevil yüzünden değişmiş olabilir.

Bence Sevil ona yalan yanlış şeyler anlatmıştır. Ancak Leyla’nın Sevil diye bulduğu gerçek Sevil değildir. Onu Talaz Kemal’e kötülük yapmak için tutmuştur. Cavidan Cemre’nin tavrını görünce ona sinirlense de yine de Reyhan yerine onu tercih edecektir.

Hepsi ve daha fazlası Yemin 19 bölüm 14 Mart’ta Kanal 7 de.

Yemin 19. Bölüm Resmi Özeti

Reyhan, Cavidan yüzünden kaçırılır. Kendini tehlikeli bir durumun içinde bulan Reyhan, kurtarılmayı bekler. Emir Reyhan’a yardım edebilecek midir?Cavidan yüzünden kaçırılan Reyhan, endişe içinde yardım bekler. Emir tehlike altındaki Reyhan’ı nasıl kurtaracaktır?

Diğer tarafta Kemal uyurgezer Leyla’ya yardım etmek için kolları sıvar. Kemal Süheyla’dan duyduklarını uygulamaya çalışırken, Leyla başka bir işler peşinde koşar. Leyla’nın Kemal ile çatışması an meselesidir.Yemin 19. Bölüm fotoğrafları

Yemin 19. Bölüm Fragmanı

 Yemin 19. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinde Emir kendini Reyhan’a affettirmek için elinden geleni yapar ancak sabrı tükenince Reyhan’ı küçümser. Reyhan da onu tokatlar. Emir neye uğradığını şaşırır ancak Reyhan’a kızamaz. Emir ne yapıp edip kendini Reyhan’a affettirecektir. Bence Suna da bu konuda elinden geleni yapacaktır.Yemin 19. bölüm resimleri

Vural ise Cavidan’a şantaj yapmaya devam eder. Cavidan boyun eğmeyince Vural sesini falan kaydedip Cavidan’ı kendine mecbur edebilir. Leyla Masal’ın annesi Sevil‘i araştıracak. Bu süreçte defalarca yanlış yapsa da sonunda onu bulacaktır. Masal ile buluşmaya ikna etmeye çalışacak. Sevil Kemal‘den çekinecektir. Ancak Leyla onu Masal için ikna edecek.

Tam Masal ve annesi buluşacakken Kemal bu durumu öğrenecek ve Leyla‘ya çok kızacak. Hatta onu işten bile kovabilir. Kemal kızının Sevil‘le buluşmasına engel olmaya çalışacak. Tahminimce, Sevil‘in Kemal‘i terk etmesinde Talaz’ın parmağı vardır. Ancak Kemal bunu bilmiyordur. Sevil ilerde bunu anlatınca Kemal Leyla ve Sevil arasında kalacaktır.

Masal ise annesini görünce sevinse de ona çok kızgındır ve gittikçe Leyla‘ya daha çok bağlanacaktır. Sevil bu durumu görünce Leyla‘ya kin güdecek ve ona kötülük yapmaya çalışacak. Cavidan ise Reyhan’a yeni iftiralar atmaya devam edecek. Emir her seferinde ona inanacak ancak sonunda gerçeği anladıkça Reyhan’a saygı duyup ondan hoşlanmaya başlayacak.

Bu süreçte Emir Reyhan’ı çok üzecek ve bu yüzden Reyhan hep Emir‘den kaçacaktır. Artık sıra Emir‘in Reyhan’ın peşinden koşmasına gelecek. Cemre büyük bir kötülük yapıp Emir‘i tuzağa düşürebilir. Emir‘le bir gece geçirmiş gibi yaparak Reyhan’ı üzebilir. Hikmet beyin hastalığı gittikçe kötüleşecek ancak Hikmet bunu ailesinden saklamaya devam edecektir.

Yemin 18 bölüm Özeti.

Cemre Emir‘in Reyhan’ı savunmasına çok sinirlenir. Emir Reyhan’ı alıp gider. Şehriye Leyla’nın onu kandırıp laf aldığını anlar ve çok pişman olur. Cemre Yonca‘ya Reyhan’a olan öfkesini anlatır. Annesine bir şey çaktırmaz. Süheyla ve Yonca ondan önüne bakmasını isterler. Emir yolda Reyhan‘la konuşmaya çalışırken Reyhan Emir‘in hakaretlerini ve Cemre’nin önünde onu savunmasını hatırlar. Şehriye Kemal’e, Leyla‘ya Sevil‘i anlattığını söyler.

Leyla çok korkar. Leyla Masal ile vakit geçirerek Kemal‘den kaçmaya çalışır. Ancak sonunda pes eder. Emir Reyhan‘la konuşmak isteyince Reyhan yine kaçar. Emir ısrar eder. Reyhan onu affetmediğini söyler. Emir ona Erzurum’dan benle evlenmek için gelen biri için bu gurur çok fazla deyince Reyhan onu tokatlar ve gider. Kemal Leyla‘ya kızmaz. Masal’ın iyiliği için yaptığını biliyorum ama bu Masal’a iyi gelmeyebilir der. Leyla ona hak verir ve özür diler.

Leyla kendi annesizlik acısından bahseder ve Sevilin adresini yırtıp atar. Vural bir arkadaşından silah alır. Cavidan’ı kaçırıp fidye isteyecektir. Reyhan Emir’e attığı tokada üzülse de pişman değildir. Emir Zafere dertleşir ama tokat meselesini söyleyemez. Reyhan da Suna ile konuşur ama olayı anlatmaz. Suna ona Emir‘in asla özür dileyemediğini söyler. Zafer Emir‘i Reyhan’a karşı yumuşatır. Kemal gece bir ses duyar ve Leyla’nın odasına bakar. O arada Leyla kalkıp evin içinde dolaşır. Kemal onun peşinden gidip bir yerlere çarpmasını engeller.

Reyhan uyurken kuşu Emir‘in odasında unutur. Emir kuşu yerine koyarken Reyhan ona karşı yumuşar. Leyla uykusunda yemek yerken Kemal ona yardım eder. Bu arada komik anlar yaşanır. Cavidan‘ın başı çok ağrıyordur. Vural onu kaçırmayı planlar. Reyhan ve Emir Hikmet’e aradaki soğukluğu hissettirmezler. Hikmet Reyhan’a, Emir‘in Reyhan‘dan sonra çok değiştiğini söyler.

Kemal tüm gece Leyla‘la göz kulak olmuştur ve sabah uykusuzdur. Leyla gece yediği için aç değildir. Nigar Sefer’e Reyhan’ın Emir’e tokat attığını söylerken Cavidan duyar ve Reyhan’a kızar. Leyla Şehriye‘ye Sevil konusunun kapandığını söyler. Masal çok üzgün olduğu için Leyla fikrini değiştirir. Cavidan Reyhan’a Emir‘i tokatladığı için hesap sorar. Ona tokat atmak isterken Emir elini tutar. Cavidan şok.

Emir annesine kızar. Cavidan yine Reyhan’ı suçlar. Emir ona, çıkar mısın odamızdan der. Cavidan ve Reyhan şaşkın. Leyla çöp kutusundan Sevilin adresini alır. Reyhan sahilde çok üzgündür. Leyla Sevilin evine gelir. Cavidan Reyhan‘a çok öfkelidir. Cemre onu sakinleştirmeye çalışır ve onu kulübe götürür.

Leyla bir adamın kapkaça uğradığını görünce hırsızı yakalar ve adama cüzdanını verir. Bir kadın çıkar ve Leyla ona siz Sevil hanım mısınız diye sorar. Vural Cavidan’ı kaçırmaya çalışır. Cavidan Cemre‘den yardım ister ama Cemre korkar. Reyhan bu olayı görünce yardıma koşar. Cavidan’ı kurtarır ama Vural onu kaçırmaya çalışır. Cavidan bırak onu dese de Vural Reyhan’ı bırakmaz ve arabaya bindirir.

Yemin dizisi 19. bölüm resmi özeti ve 19. bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.