Ah Kalbim 323 Bölüm Özeti 12 Mayıs Abhi Kiara‘nın Kızı Olduğundan Şüphelenir

Kiara, Pragya ve Abhi Tanrı’ya dua ederken hayat mücadelesi vermektedir. Tanu, eğer Abhi Pragya ve Kiara ile daha fazla zaman geçirirse Kiara’nın kendi kızı olduğunu öğreneceği için endişeli. Tanu sürekli bunu düşünüp korkar.

Ah Kalbim 323 Bölüm Özeti

Kiara Pragya’ya süpermeniyle tanışması gerektiğini söyler. Süpermenimin onu mutlu etmek için nasıl tekerlemeler söylemeye devam ettiğini açıklar. Evde, Tanu‘nun aklına bir fikir gelir. Merdivenlere misket atar ve Dadi’ye seslenir.

Aliya merdivenlerde misket olduğunu görünce hemen Dadi’yi uyarır, ama Dadi miskete takılıp merdivenden düşer. Abhi, Kiara’nın annesiyle tanışmaya giderken evden bir çağrı alır. Dadi’nin kazası hakkında bilgi alınca hemen gider.

Abhi eve ulaşır ve Dadi için endişelenir. Dadi‘yi hastaneye götürmek ister ama Dadi ben iyiyim der. Tanu, Kiara ve Pragya olan hastaneye gitmesin diye Abhi‘yi evde tutmaya çalışır. Purab, Kiara’nın kazasını öğrenince Dişa’yı arar.Ah Kalbim 323 Bölüm resimleri

Dişa, Dadi‘nin kazasını öğrenince Tanu’nun Abhi’yi Kiara ve Pragya’dan uzaklaştırmak için bir şeyler yaptığını anlar. Pragya konuşmasını duyar ve evde neler olduğunu sorar.

Ah Kalbim 323 Bölüm özetinde Dişa bir bahane üretir. Kiara, Pragya’ya John‘un katilini tekrar görmesini ve arabasıyla onu nasıl öldürmeye çalıştığını anlatır. Pragya şok olur ve duygusallaşır. Kiara onu sakinleştirir ve Abhi’nin nasıl onunla ilgilendiğini anlatır.

Pragya, Kiara’ya polislere katil hakkında bilgi vermeleri gerektiğini söyler. Abhi bir sürü balonla hastaneye gelir. Bu arada, Pragya ve Kiara Abhi‘den bahsediyor ve ona en iyi insan diyorlar. Tanu Abhi’yi evde bulamayınca Kiara ile görüşmeye gitti diye gerilir.

Ah Kalbim 12 Mayıs 2019 Özeti Devam Ediyor

Dişa, Tanrı’nın önünde ağlar ve neden Pragya, Abhi ve Kiara’nın bir aile olarak birlikte yaşayamadığını, neden Abhi‘nin kızı olmasına rağmen ona babası diyemediğini sorar. Bazı mucize olsun diye dua eder. Hemşire, Abhi’ye Kiara ve annesinin üçüncü kata götürüldüğünü söyler.

Abhi, Kiara’nın annesi için çiçek almaya karar verir. Sonunda Abhi Pragya’yı Kiara ile görür ve onun Kiara’nın annesi olduğunu öğrenir. Abhi şok olur. Evde, Tanu, Abhi’yi ararken İndu Dadi ona Abhi’nin hastaneye gittiğini söyler. Tanu, Swarni Dadi’yi affetmeyeceğini söyler.Ah Kalbim 5 mayıs 2019 özeti

Purab bunu duyar ve Tanu‘ya Dişa senin niyetin konusunda haklıydı der. Tanu, burada misafir olduğun için meseleden uzak dur diye onu uyarır. Purab, asıl Tanu‘nun misafir olduğunu ve kısa süre sonra Pragya ve Kiara’nın Abhi’ye geri döneceğini söyler.

Hastanede, Abhi Kiara’nın babası olup olmadığını düşünüp duygusallaşır. Kiara ve Pragya’yı izleyip ağlar. Abhi, şüphelerinden emin olmak için Pragya ve Kiara’nın konuşmasını dinlemeye karar verir.

Ah Kalbim 12 Mayıs 2019 Fragmanı

Ah Kalbim 323 Bölüm Özeti 12 Mayıs Abhi Kiara‘nın Kızı Olduğundan Şüphelenir (1 Yorum)