Ah Kalbim 8 Mayıs Özeti 196. Bölüm Fragmanı 7 Yemin

Ah Kalbim 196. Bölüm Özeti 2. Kısım

Ah Kalbim dizisinde Purab’ın hapse girmeyi göze alması Pragaya yı duygulandırmıştır. Arabası çalınan Abhi Pragya ile yalnız başına kalırlar üstelik sağnak yağmur yağmaktadır. Abhi bir telefon sesi duyar. Pragya duymazlıktan geliyor ancak Abhi telefon sesini takip ettiğinde onu Pragya nın sarisinde gizlenmiş olarak buluyor. Abhi neden telefonu sakladığını soruyor. Pragya steres altında olduğunu ve yağmurda yağınca telefonu sakladığını söylüyor.

Telefon Sarla dandır. Sarla Abhi ile bereaber misin diye sorar. Pragya evet diyor. Pragya Abhi ye çaktırmadan konuşmaya çalışarak Sarla ve Biji nin sorularına evet hayır diye cevap verince Abhi neden evet hayır diye konuşuyorsun diye soruyor. Dadi neden Purab’ın planını kabul ettiklerini sorguluyor. Dasi şimdi Abhi ile Pragaya nın başbaşa olduklarını ve yalnızca kalplerinin sesini dinlediklerini söylüyor. Dasi onların daha da yakınlaşacaklarını söylerken Dadi mutlu oluyor. Tanu da onları duyuyor ve vakit kaybetmeden oraya gitmeyi düşünüyor.

2 70

Abhi ile Pragya bir kamp ateşinin yanına giderler. Orada duygusal anlar yaşanırken içlerinden geldiği gibi konuşurlar. Abhi ile Prgaya 7 yeminle hayatlarını birleştirmek istiyorlar. Ateşin etrafında el ele tutuşarak dönüyorlar ve her bir turda bir söz üzerine yeminleşiyorlar. Sıra son yemine geldiğinde Tanu da onları uzaktan seyrediyor. Son yemin final turu. Artık evlilik yemini etmek için son bir hamle. Ancak Abhi daha önce yaşadığı kareyi hatırlıyor. Pragya ile evlenirken yaşadığı 7 yemin olayını belli belirsiz hatırlayınca kendinden geçiyor.

3 68

Pragya onu yere oturtuyor ve dinlenmesini istiyor. Abhi bu olayı daha önce birisiyle yaşadığını söylüyor. Ancak yüzleri hatırlamadığını söylüyor. Pragya tekrar kalkmasını ve hatırlamasını istiyor. Ancak Abhi çok kötü durumda. Abhi, Pragya’yı eve bırakıyor ve ben onu güvenli bir şekilde getirdiğini söylüyor. Biji aslında biz Pragya yı sabah bekliyorduk diye takılıyor. Abhi uzaklaşıyor. Tanu ise Pragaya ya hakaret için evlerine gidiyor. Onu Purab ile arkadaşlık kurarken bile Abhi ye yanaşmakla suçluyor ve ailesinin yüz karası olduğunu söylüyor. Sarla da Ona Nikhil’i hatırlatıyor.4 59

Abhi ise Pragya nın Purab ile arkadaşlığını bile bile yanlış yaptığını düşünüyor. Pragya Biji ye Abhi, Purab ile benim ilişkimi bilmeseydi bana teklifte bulunacaktı diyor. Bana göre Purab yanlış plan yaptı….

Ah Kalbim 8 Mayıs Fragmanı

 

Ah Kalbim 8 Mayıs Özeti 196. Bölüm Fragmanı 7 Yemin (1 Yorum)

  1. Zaten bütün planlar yanlış bana göre dadı de yanlış plan yaptıgi için kavusamadi bunlar