Ah Nerede Oyuncuları (Tüm Oyuncular)

10.Ev yapımın yapımcılığını üstleneceği Ah Nerede  dizisinin yönetmeni Bülent İşbilen senaristi Kübra Sülün ve Meryem Demirli olacak. 1 Temmuz cuma akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanacak Ah Nerede oyuncuları arasında Oktay Çubuk, Nil Keser, Tarık Pabuççuoğu ve Ayşe Kökçü olacak.

Ah Nerede Oyuncuları

Tarık Pabuççuoğu (Hakim)

Tarık Pabuççuoğu Ah Nerede dizisinde  Hulusi Kentmen’in hayat verdiği karaktere yani Ferit’in Babasına hayat verecek. Tarık Papuççuoğlu 1949 İstanbul doğumludur ve 73 yaşındadır. Aslen mimar olan Tarık Papuççuoğlu İkinci Bahar dizisi ile tiyatrodan sinemaya geçmiştir. Son olarak Gülperi, İçimizdeki Fırtına ve Günebakan dizilerinde yer almıştır. Uzun yıllar Gülgün Akansu ile evli olan Tarık Pabuçcuoğu 20 yıldır bekardır.

Ah Nerede dizisinde Hakim Ferit’in babasıdır. Hakim zengin bir kişidir ve üç oğlunu üniversite okusunlar diye İstanbul’a gönderir; ama oğullarının aklında üniversite okumak yoktur. Hakim oğullarını üniversite okuyor sanarken oğulları başka işler peşindedirler.

tarık papuççuoğlu ah nerede dizisinde Ferit'in babası yani hulisi ketmen olacak

Ayşe Kökçü (Seniha)

Son olarak Tozkoparan dizisinde izlediğimiz Ayşe Kökçü Ah Nerede isimli yaz dizisinde yer alacak. Kardeş Payı ve Şevkat Yerimdar gibi dizilerde tanınan Ayşe Kökçü 21 mayıs 1955 İstanbul Kuzguncuk doğumludur Ayşe Kökçü Bizimkiler dizisi ile tanınmıştır. 67 yaşında olan Ayşe Kökçü Ah Nerede dizisinde Şükriye Atav’ın hayat verdiği Ferit’in annesi karakterine hayat verecektir.

Ah Nerede dizisinde Seniha Ferit’in biricik annesidir. Kocası Hakim ile birlikte oğullarını okutmak için İstanbul’a gönderirler. Oğulları ile kocası Hakim arasında ki iletişimi kurmak onun en önemli işidir. Oğullarını yola getirmek ve bir an önce evlendirmek ister. 

ayşe kökçü ah nerede oyuncusu oldu dizi de Şükriye Atav'ın hayat ferdiği Ferit'in annesi olarak yer alacakOktay Çubuk (Ferit)

Ah Nerede oyuncu kadrosunda Ferit karakteri ile yer alan Oktay Çubuk Baba dizisinde de Kadircan karakteri ile yer almaya devam edecek. Oktay Çubuk 12 Mart 1996 İzmir doğumludur ve 26 yaşının içindedir.  İzmir Amerikan Kolejinden sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon eğitimi alan Oktay Çubuk Cüneyt Sayil Atölyede oyunculuk eğitimi almıştır. Cennet’in Gözyaşları dizisi ile oyunculuğa başlayan daha sonra da Aşk Ağlatır dizisinde başrolde yer alan Oktay Çubuk 180 cm boyunda ve 73 kg ağırlığındadır.

Ferit İstanbul’a tıp fakültesi okumak için gelen fakat yakışıklılığı ile kızların gözdesi olan bir gençtir. Tıp eğitimini yarıda bırakan Ferit babasının parası ile her gün farklı bir kız ile günün gün eder. Bir taraftan kızları birbirine düşürmemek için oyunlar oynar. Ferit bir çok kızla gönül eğlendirirken Zehra ile tanışır ve ona gerçekten aşık olur. 

Oktay Çubuk ah nerede dizisinde Ferit karakteri ile yer alacak Ferit tıpı yarıda bırakmış bir gençtir

Nil Keser (Zehra)

25 Mart 1995 de İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu 1.71m boyunda olup 57 kilodur. Başarılı oyuncu Nil Keser seyirci karşısına ilk kez “Çılgın Dershane” filmi ile çıkmıştır. Güzel Oyuncu Nil Keser’in parlaması ise Kırgın Çiçekler dizisinde ki üstün başarısı ile gerçekleşmiştir. Nil Keser birçok dizi ve filmde rol almıştır. Başarılı Oyuncu Nil Keserin rol aldığı bazı dizi ve filmler; Kırgın Çiçekler, Bizim Hikaye, Bebeğin Laneti, Çılgın Dershane, Çılgın Dershane Üniversitede, Son Parti.

Ah Nerede filminde Gülşen Bubikoğlu’nun hayat verdiği Zehra rolü Ah Nerede dizisinde Nil Keser’in olacak. Zehra Ferit’in gerçekten aşık olduğu kızdır. Zehra ve ailesinin bir pastanesi vardır ve bu pastanede ablası Huriye ile birlikte çalışmaktadır. Zehra tıp fakültesini bazı sıkıntılardan dolayı terk etmek zorunda kalmıştır. Şimdi yeni çıkan af ile yeniden doktor olma şansı elde edecektir. 

nil keser ah nerede dizisinde zehra karakteri ile güzeller güzeli bir kıza hayat verecek

Korhan Herduran (Murat)

6 Ağustos 1988 de Antalyada dünyaya gelen başarılı oyuncu 1.72m boyunda olup 74 kilo ağırlığındadır. Yakışıklı oyuncu Korhan Herduran Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu Korhan Herduran oyunculuk sektöründeki patlamasını Kardeş Payı dizisiyle yapmıştır.  Korhan Herduran birçok dizi ve filmde rol almıştır. Başarlı oyuncu Korhan Herduran’ın rol aldığı bazı dizi ve filmler; Mucize Doktor, İşler Güçler, Kardeş Payı, Fırıncının Karısı.

Korhan Herduran Ah Nerede oyuncu kadrosunda Hakim’in ortanca çocukları Murat rolünü canlandıracak. Murat Hakim’in büyük oğludur. Murat hukuk okumak için İstanbul’da bulunsa da at yarışı ve bahis bağımlısı olan bir kupon bağımlısı bir gençtir. Ailesini kandırmak için kardeşleri ile birlikte iyi aile çocuğu rolü oynamaktadır.

Korhan Herduran ah nerede dizisinde Murat karakteri ile yer alacak

Batuhan Sert (Ömer)

14 Temmuz 1997 de İzmirde dünyaya gelen Yakışıklı oyuncu Batuhan Sert eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde almaya başlamıştır. Daha sonrasında ise Beykent Üniversitesi Endüstriyel Ürün Tasarımı Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır. Başarılı Oyuncu Batuhan Sert 1.82m boyundadır. Başarılı oyuncu Batuhan Sert birçok dizi ve filmde rol almıştır. Batuhan Sert’in rol aldığı bazı dizi ve filmler; Savaşçı, Gülperi, Hürkuş, Çalıkuşu.

Batuhan Sert Ah Nerede oyuncu kadrosuna Hakim’in ortanca küçük oğlu Ömer’dir. Ömer mühendis olacak diye ailesi bekler ancak o barlarda çalışan bir müzisyen olmuştur. Ömer’in hayali bir albüm çıkarmaktır ve bu albümle de kardeşlerine hava atmak ister.

Batuhan Sert ah nerede dizisinde Ömer karakteri ile yer alacak

Asena Keskinci (Burçak)

20 nisan 2001 de İstanbul da dünyaya gelen güzel oyuncu Asena Keskinci oyunculuk kariyerine çocuk yaşta başlamıştır. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarın da tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Asena Keskinci 1.69m boyunda olup 53 kilodur. Güzel oyuncu Asena Keskinci birçok dizi ve filmde rol almıştır. Asena Keskinci’nin rol aldığı dizi ve filmler; Köstebekgiller, Bez Bebek, Hırsız Polis, Ahlat Ağacı, Dedemin Dolabı.

Asena Keskinci Ah Nerede oyuncu kadrosunda Burçak rolü ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Burçak Ferit’e aşık kızlardan biridir. Ferit’in üç kızı aynı anda idare ettiğini görünce Ferit’e bir ders vermek için diğer kızlar ile iş birliği yapar.

Asena Keskinci ah nerede dizisinde burçak karakteri ile yer alacak

Berfe Sancak (Nihal)

Berfe Sancak 1994 İzmir doğumludur ve 28 yaşının içindedir. Berfe Sancak milli bir atlettir ve Kardeşlerim dizisi ile tanınan Bilal Yiğit Koçak’ın sevgilisi olarak medyada ismini duyurmuştur.

Berfe Sancak Ah Nerede oyuncu kadrosunda Nihal karakteri ile yer alacak. Nihal Ferit’in idare ettiğin kızlardan biridir. Nihal Ferit’ein kendisine aşık olduğuna inanmış zengin bir kızdır. Şarkı söyleyerek Ferit’i kendine aşık etmiştir. Ferit’in 2 kızla onu aldattığını öğrenince diğer 2 kızla bir oyun düzenler.

Berfe Sancak oyuncu olarak ah nerede dizisinde Nihal karakteri ile yer alaca

Merve Nur Bengi (Nihal)

Merve Nur Bengi 2000 İstanbul doğumludur ve 22 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunu olan Merve Nur Bengi Öğrenci Evi dizisi ile sektöre girmiştir. Televi Menajerliğin oyuncusu olan Merve Nur Bengi son olarak 4N1K: Yeni Başlangıçlar dizisinde yer almıştır.

Ah Nerede dizisinde Nihal Ferit’e aşık olan; Ferit ile ilişkisi olan kızlardan biridir. 

merve nur bengi ah nerede dizisinde güzeller güzeli burçak olarak yer alacak

Miray Akay (Seray)

Son olarak Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde Pembe karakteri ile yer alan Miray Akay 2000 Ukrayna doğumludur ve 22 yaşındadır. Son olarak Zümrüdüanka dizisinde Meliha karakteri ile yer alan Miray Akay daha önce de Benim Adım Gültepe ve Bizim Hikaye gibi dizilerde yer almıştır.

Ah Nerede dizisinde Miray Akay’ın hayat verdiği Seray karakteri de Ferit’e aşık kızlardan biridir. Meditasyon ile uğraşmaktadır ve Ferit’in 3 kızı aynı anda idare ettiğini öğrenince diğer kızlarla iş birliği yapar.

Miray Akay ah nerede dizisinde Seray karakteri ile yer alacak

Derya Alabora (Perihan)

19 Ağustos 1959 da İstanbul da doğmuş başarılı oyuncu Derya Alabora Uğur Yücel ile evlidir. Eğitimini 1982 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Dalı’nda tamamlamıştır. 1.69m boyunda ve 64 kilo olan Derya Alabora oyunculuk sektöründeki başarısını Yengeç Sepeti filmi ile sağladı. Güzel oyuncu Derya Alabora birçok dizi ve filmde rol almıştır. Derya Alabora’nın yer aldığı bazı dizi ve filmler; Masumiyet, Deliha, Deliha 2, Ateşböceği.

Derya Alabora Ah Nerde oyuncu kadrosunda Perihan’ı canlandıracak. Perihan Ferit ve kardeşlerinin komşusudur. 

ah nerede dizisinde perihan karakterine derya alabora hayat verecek

Ferit Aktuğ (Ali)

Son olarak Sefirin Kızı ve Ufak Tefek Cinayetler dizilerinde yer alan Ferit Aktuğ 17 Kasım 1978 Adana doğumludur ve 44 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Ferit Aktuğ Aramızda Kalsın dizisi ile tanınmıştır. Uzun yıllar Bahar Özdoğan ile evli kalsa da şimdilerde bekardır.

Ferit Aktuğ Ah Nerede oyuncu kadrosunda Ali rolünü canlandıracak. Ah Nerede dizisinde Ali Zehra’nın abisidir. Öfke kontrol sorunu olan bir adamdır. Bir kahvesi vardır.

Ferit Aktuğ ah nerede dizisinde Ali karakteri ile yer alacak

Ahsen Türkyılmaz (Duygu)

1 Ocak 2014 de İstanbul’da doğan minik oyuncu Ahsen Türkyılmaz ailesinin yeteneklerini keşfetmesi ile oyunculuk sektörüne girmiştir. İlk olarak Beko reklam filminde oynayan Ahsen Türkyılmaz yakın zamanlarda Akrep dizisinde ve İkimizin Sırrı dizisinde rol almıştır.

Çocuk oyuncu Ahsen Türkyılmaz Ah Nerede oyuncu kadrosunda Duygu isminde bir çocuğa hayat verecek. Duygu Ali’nin kızı rolündedir. Duygu oldukça zeki bir kızdır. Hem babasını hem de teyzelerini çok iyi kullanır. 

blank

Aycan Koptur (Huriye)

Ayça Koptur 1994 yılında dünyaya gelmiştir ve 27 yaşının içindedir. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarında oyunculuk eğitimi alan Aycan Koptur Ankara Devlet tiyatrosunda sahneye çıkmıştır. İlk olarak Böyle Bitmesin, Yer Gök Aşk dizilerinde yer alan Ayça Koptur son dönemde Ramo ve Aşk ve Mavi gibi dizilerde yer almıştır. Güldür Güldür Show’da da sahneye çıkan Aycan Koptur’un güçlü bir komedi yanı vardır.

Aycan Koptur Ah Nerede oyuncu kadrosuna Huriye rolü ile dahil oldu. Huriye dizide Zehra’nın kardeşi rolündedir. Yaşı geçtiği için bir an önce evlenmek ister ancak bir türlü erkekleri kendine çekemez. Huriye Ferit ile sosyal medyadan Zehra’nın resmini kullanarak görüşür. 

aycan koptur ah nerede dizisinde huriye karakterine hayat verecek

Orhan Ekşin (Yılmaz)

1 Ocak 1977 de Bursada dünyaya gelen başarılı oyuncu Orhan Ekşin Aslı Altaylar ile evlidir. Yakışıklı Oyuncu Orhan Ekşin eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Orhan Ekşin 1.77m boyunda olup 74 kilo ağırlığındadır. Başarılı oyuncu Orhan Ekşin birçok dizi ve filmde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu Orhan Ekşin’in rol aldığı bazı dizi ve filmler; Kanunsuzlar, Bol Şans, Bu Son Olsun, Gulyabani.

Orhan Ekşin Ah Nerede oyuncusu olarak dizi de Yılmaz rolüne hayat verecek.

Orhan Ekşin ah nerede dizisinde Yılmaz karakteri ile kötü bir karaktere hayat verecek

Samet Kaan Kuyucu (Cenker)

1995 de Gaziantepte doğan başarılı oyuncu Samet Kaan Kuyucu eğitimini Ankara Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Bölümünde tamamlamıştır. Yakışıklı oyuncu Samet Kaan Kuyucu seyircilerin karşısına ilk kez Çarpışma dizisi ile çıkmıştır. Samet Kaan Kuyucu birçok dizi ve filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Samet Kaan Kuyucu’nun rol aldığı bazı dizi ve filmler; Çarpışma, Aşk 101, Alef, Öğrenci Evi

Samet Kaan Kuyucu Ah Nerede oyuncu kadrosunda Cenker rolüyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Samet Kaan Kuyucu ah nerede dizisinde cenker isminde bir karaktere hayat verecek

Ah Nerede Tanıtım Fragmanı

Ah Nerede oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklenecektir. Ah Nerede dizisine yeni gelen oyuncular oldukça ve Ah Nerede dizisinden ayrılan oyuncular oldukça da sitemiz deki bilgiler güncellenecektir.

Ah Nerede Dizisinden Ayrılan Oyuncular:

Mert Carim

9 Kasım 1985 de dünyaya gelen Başarılı Oyuncu Mert Carim Merve Erdoğan ile evlidir. Yakışıklı Oyuncu Mert Carim 1.77m boyunda olup 75 kilo ağırlığınadır. Mert Carim aynı zamanda müzik sektörü ile de uğraşmaktadır. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde alanbaşarılı oyuncu Mert Carim oyunculuk sektöründeki başarısını Şahane Damat dizisi ile yakalamıştır. Yakışıklı Oyuncu Mert Carim birçok dizi ve filmde rol almıştır. Mert Carimin rol aldığı bazı dizi ve filmler; Tövbeler Olsun, Yalaza, Şahane Damat, Delibal.

ah nerede dizisinde ali karakterine mert carim hayat verecek

Bala Atabek

27 Aralık 1985 de İstanbul’da doğan güzel oyuncu aynı zamanda bir yazardır. Güzel oyuncu Bala Atabek 1.60m boyunda olup 65 kilo ağırlığındadır. Başarılı oyuncu Bala Atabek eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Bala Atabek birçok dizi v filmde rol almıştır. Bala Atabek’in rol aldığı bazı dizi ve filmler; Tutmayın Beni, Oğlan Bizim Kız Bizim, Beni Böyle Sev, Her şey Aşktan.

bala atabek ah nerede dizisinde huriye karakteri ile başarı ile yer alacak

Melis Özçimen

Son olarak Etkileyici dizisinde yer alan Melis Özçimen 5 Eylül 1988 yılında İzmir doğumludur ve 34 yaşındadır. Sosyal Medya fenomeni olarak tanınan Tiktoker Melis Özçimen Ah Nerede dizisinde Sera karakteri ile yer alacak.

melis özçimen ah nerede dizisinde sera karakterine hayat verecek

Ah Nerede Oyuncuları (Tüm Oyuncular) (3 Yorum)

  1. ah nerede 1975.. de hayati hamızaoglu hangi roldeydi. adile naşit hangi rolde tarık akan gülşen bubikoglu tarık akan ın oynadıgı rolde 3 sevgilisi hangi rolde… ve filmin finalinde gerçekten ferit ve zehra evleniyordu . feridin 3 sevgiliside şaşırıyordu ama ferit ve zehra çok mutluydu siz rolleri bir birine karıştırmışınız sinama filmini komediye çevirip sinema filmini bozmuşsunuz star tv bu diziyi ne kadar yayında tutar acaba

  2. ay ay gülmekten yoruldum bune acizlik bu ne saçma sapan senaryolar bu ne beceriksizlik Kübra Sülün ve Meryem Demirli siz de 5 yaşındaki çocugun aklı yok mu drama macera sinema filmini bozmuşunuz hayırlı ugurlu olsun sizler senaryo yazmayı biliyormuydunuz bizim haberimiz yok ah nerede sinema filmini içine edilmiş vaziyetlerde bulduk çömezlik var meslekte tarık akan gülşen bubikoglu isimleri çoookkk büyük 1975 yılı drama macera karışımı dizi hayır hulusi kentmen gibi isimlerle de alay konusu ettiniz yapamadıgınızdan degil aşırı artist biilmişlik yaparak sinema filmini bozmuşsunuz

  3. allah aşkına Kübra Sülün ve Meryem Demirli’nin yazdığı diz çok basit 1975 tarık akan gülşen bubikoglunun sinema filminin uzagından yakınından geçmiyor resmen sinema filmini bozmuşlar senaristliliginiz ucuzmuş yeni tüm senaris adaylarıda böyle olacak galiba tarık akan gülşen bubikoglunun mumla aratacaksınız adile naşit in karakterine kadar ortadan kaldırılmış komedi gırgır olsun demişsinizde bu drama sinema filmi kendinizi küçük düşürmekten zevk alan senarislermisiniz acaba 1975 deki ah nerede yi bir izleyinde senaryo nasıl yazolır görelimm