Ailecek Şanslıyız Tüm Yarışmacıları (Kuralları Formatı Kim Kazandı? Ne Kadar Kazandı?)

Ailecek Şanslıyız yarışması ilk bölümü ile 19 ağustos pazartesi günü izleyicisi karşısına çıktı. Hafta içi her gün 12:45 de izleyicisi karşısına çıkan Ailecek Şanslıyız  programı Alişan’ın sunumu ile ekranlara gelecek.

Ailecek Şanslıyız Formatı

Ailecek Şanslıyız yarışmasında pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri üçer kişiden oluşan ikişer aile yani toplamda 8 aile  ve 24 kişi yarışacak. pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri yarışan ailelerden sadece bir tanesi cuma günü yayınlanacak yarı finale kalma hakkı elde edecek. Cuma günü ise toplam 4 aile Ailecek Şanslıyız’ın yarı finalinde yarışma hakkı elde edecek. Ailecek Şanslıyız programında ilk haftanın 4 şanslı ailesi 23 ağustos cuma günü yarışacak.

Cuma günleri haftanın finali günü olacak ve 4 aileden sadece ikisi finale kalacak. Cuma günü finale kalma hakkı elde eden aileler Ailecek Şanslıyız’ın finalinde 50.000 TL’ye varan ödül için yarışacak.

Ailecek Şanslıyız yarışmacıları sadece İstanbul’dan seçilecek ve Ailecek Şanslıyız yarışmasında sadece kadın yarışmacılar yarışabilecek. 

Ailecek Şanslıyız 23 ağustos Kim Kazandı?

Ailecek Şanslıyız yarışmasına 19 Ağustos 23 ağustos haftasında yarı finale çıkan 4 aile:

  1. gün Kerime’nin ailesi 2. gün İlk’nur’un ailesi 3. gün Yurdagül’ün ailesi 4. Sevim’in ailesi oldu yarı finale çıkmıştı.

Ailecek Şanslıyız yarışmasında 23 ağustos cuma günü ilk hafta da büyük ödülü kazanan İlknur’un ailesi oldu. İlknur’un ailesi 23 ağustos cuma günü yayınlanan finalde 50.000 TL’yi kazanan aile oldu.Ailecek Şanslıyız 23 ağustos Kim Kazandı

Ailecek Şanslıyız Yarışması Kuralları ve Etapları

Ailecek Şanslıyız yarışmasında ilk etap “Dudak Okuma” oyunu olacak. Dudak okuma oyununda ailelerden birisi kelimeleri söylerken diğerinin de kulağına kulaklık takılacak ve söylenen kelimeyi dudak okuyarak tahmin etmeye çalışacak.

İkinci etap ise “Çamaşırhane” oyuncu olacak. Ailelerden birer kişi çamaşırları asmaya çalışacak.

Üçüncü etap ise “Kurutmalı Pinpon” etabı olacak. Pinpon toplarını 3 dakika içinde saç kurutma makinası kullanılarak fanusa atmaya çalışacak.

Ailecek Şanslıyız Yarışmacıları

Ailecek Şanslıyız yarışmasında 19 ağustos pazartesi günü Özlem’in ailesi ve İlknur’un ailesi yarıştı.

Ailecek Şanslıyız Yarışmacıları İlknur’un Ailesi

Ailecek Şanslıyız yarışmasında İlknur hanımın annesi Emine hanım tam bir komediydi ve çok sevildi. Yakında bu tatlılık reklam yapımcılarının dikkatini çeker ve Emin hanım ünlü olur. Ailecek Şanslıyız yarışmasında İlknur’ıun ailesi İlknur, Emine ve Yasemin’den oluşacak.


Ailecek Şanslıyız Yarışmacıları İlknurun Ailesi

Ailecek Şanslıyız Özlem’in Ailesi

Özlem’in ailesi ise Özlem, İrem ve Leyla’dan oluşacak.Ailecek Şanslıyız yarışmacıları Özlemin Ailesi

 

Ailecek Şanslıyız’da Büyük Ödül Ne Kadar?

Ailecek Şanslıyız da cuma günleri kazanılacak büyük ödül 50.000 TL olacak; ancak 50.000 TL etaplara bölünecek ve aileler başarabildikleri etapların ödülünü kazanacak.