Kuzgun Ferman Kimdir? Nasıl Biri? (Onur Saylak Kimdir?)

Ay Yapım sevilen dizisi Kuzgun’un kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. İlk sezon kimliği en çok merak edilen karakterlerden biri de Ferman karakteriydi. Kuzgun dizisinin ikinci sezonuna ise Ferman karakteri ile damga vurulacak. Peki kimdir bu Ferman?

Kuzgun Ferman

Kuzgun Ferman Koruoğlu Kimdir?

Kuzgun dizisinde Ferman karakteri ilk sezonun 12. bölümünde izleyiciye tanıtılmıştı. Bilindiği üzere Kuzgun’un Behram’ın torunu olduğunu öğrendiği bölümde Behram’ı öldürmek için Kuzgun harekete geçmişti. DNA testi ile Behram’ın torunu olduğundan emin olan Kuzgun ailesine yaptıkları için dedesini öldürmeye gitmiş ancak Behram’ın mekanı Kuzgun gelmeden patlatılmıştı. Kuzgun Ferman kimdir

Ferman; Behram’ı öldürürmüş sonrada Bora’yı pusuya düşürerek Bora’nın da canını almıştı. Ferman Bora’yı öldürdüğü silahı ise baygın olan Kuzgun’un eline vermiş ve bir taşla iki kuş vurmak istemişti. İşte Kuzgun dizisinin 2. sezonunda Ferman karakteri çok daha ön planda olacak ve Kuzgun dizisine Ferman karakterine Türkiye’nin en sevilen erkek başrol oyuncularından Onur Saylak hayta verecek.

Daha önce kadrosuna Senan Kara ve Ferit Kaya gibi ünlü isimleri dahil eden Kuzgun dizisi ilk sezon yaşadığı reyting sorunları ile karşılaşmamak için ikinci sezon çok da özel ve güçlü bir kadro ile izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor; zaten bunu Kuzgun dizisi başrol oyuncusu Barış Arduç’da açıklamış ve ikinci sezon izleyiciye sürprizlerimiz olacak demişti.

Onur Saylak Kimdir?

12 Eylül 1977 de Ankara’da dünyaya gelen Onur Saylak oyuncu ve yönetmen kimliği ile tanınır. 42 yaşında olan deneyimli oyuncu ODDÜ Fizik Bölümü mezunudur. Oldukça zeki bir insan olan Onur Saylak mühendislik eğitiminden sonra yapmak istediği işin mühendislik değil oyunculuk olduğuna karar verince tekrardan Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünü kazanmış ve çok sevdiği tiyatro eğitimini almaya başlamıştır. Kuzgun onur saylak

2000 yılında girdiği sanat hayatına başarılar ile devam eden Onur Saylak 7 yıl kendisi gibi oyuncu olan Tuba Büyüküstün ile evlilik yaşamış ve 2 kız babası olmuştur.

2000 yapımı Bizim Evin Halleri dizisi ile oyunculuğa başlayan deneyimli oyuncu Asi dizisinde hayat verdiği Tilki Ziya karakteri ile oyunculuğunu ispat edince hızlı bir yükselişe geçmiştir. Son dönemde Hatırla Gönül ve Hayat Ağacı dizilerinde yer alan Onur Saylak ikinci büyük çıkışını ise Vatanım Sensin dizisinde hayat verdiği Tevfik karakteri ile yaşamıştır. Bu karakterden sonra Türkiye’nin parmakla gösterilen isimlerinden olan Onur SAYLAK son olarak Çarpışma ve Çukur dizilerinde aynı anda Veli Cevher olarak yer almıştır. Şahsiyet isimli İnternetdizisi ise Onur Saylak için farklı bir deneyim olmuştur.

Kuzgun 2. Sezon Tanıtım Fragmanı