İkimizin Yerine 23 Ağustos Sançi Kendine Geldi Jagdiş Olmadan Yaşayamam Diyor

İkimizin Yerine dizisinde Sançi Jagdiş’in kendisinden başka kimsenin olamayacağını söyleyerek bileğini kesmişti. Jagdiş de Ganga ile evlenmiş  Ganga’yı da evine getirerek büyük bir sürpriz yapmıştı. Bu durumu aile üyeleri kabul etmese de Bairon onların en büyük destekçisi olmuştur. Sançi hastanede tedavi altına alınmıştır. İkimizin Yerine 350. Bölüm Özeti devam ediyor.

İkimizin Yerine 23 Ağustos Özeti

Ganga, bazı düşüncelerde kaybolurken Lal Sing’in hanımı elinde yiyecekle gelir. Ganga yemek istemediğini söyler. Lal’ın karısı Jagdiş gelince seni elleriyle besler diyerek odadan ayrılır. Bu sırada Jagdiş gelir ve Lal’ın karısından yiyecekleri alır. Ganga’nın yanına oturur ve böyle olacağını biliyorduk, hem yanlış bir şey mi yaptık der ve Tanrı’ya bunun için güvenmesini ister. Evlenerek hata mı işlediğini sorar. Ganga dan cevap vermesini ister.

Ganga benim yüzünden ailenle karşı karşıya kalmanı istemezdim der. Jagdiş şimdi sorunu buldum, ben ailemle falan ayrı değilim ve herşey yakında düzelecek der. Ganga dan bir gülücük vermesini isterken ona bir de bilezik hediye eder. Ganga gülümserken kendisini Jagdiş’in kollarında güvende hissediyor.

Doktor Sançi’nin yanından çıkar ve Sançi’nin durumunun iyiye gittiğini ancak çok kan kaybettiğini söyler. Eğer bir bezle yara kapatılmasaydı durumunun çok daha kötü olacağını belirtir.(Anandi’nin sayesinde) Anandi hastanede beklerken Sumitra dan telefon geliyor. Sumitra Ganga istediğini aldı diyor ve Jagdiş ile mandirde evlendiğini söylüyor. Ayrıca Ganga’yı eve getirdiğini, sadece Bairon’un nimetlerini alabildiklerini söylüyor. Anandi şok olurken Sançi’nin bileğini kestiğini ve hastanede olduğunu söylüyor. Şimdi de Sumitra şok oluyor.1 58

Iravati, Anandi’nin Sumitra ile konuşmasını duyunca iyice hiddetlenir. Sen nasıl bir kalbe sahipsin de Sançi bu haldeyken Jagdiş’in ailesi ile konuşabiliyorsun der. Menakşi devreye gir,yor ve Anandi’nin annesi ile konuşmasının ne zararı olabilir diye tepki gösteriyor. Bu sırada hemşire gelir ve Sançi’nin kendine geldiğini söyler. Aile hep birlikte onun yanına giderken Anandi dışarda bekler.

Sumitra ailesine Sançi’nin bileğini keserek intihara kalkıştığını söylüyor. Dadisa bu nasıl olabilir derken Sumitra Ganga yüzünden Şekar ailesi bizi suçlayacak der. Bairon onu sakinleştirmeye çalışır. Sumitra hala Ganga’yı destekleyen Bairon’a tepki gösterirken Bairon işin aslını öğrenemeden konuşmanın doğru olmadığını söyler. Sançi ise ağlamaktadır. Ailesi onu desteklerken Sançi benim yaşamam için bir sebeb kalmamıştı der. Şiv tepki gösterir ve biz senin için önemli değil miyiz der.2 63

Anandi de içeri girmiştir. Sançi Dadu’ya Jagdiş’in haberi var mı diye sorar. Dadu ona haber vereceğini ancak şimdi kendisine iyi bakmasını ister. Doktor gelir ve Sanchi’nin dinlenmeye ihtiyacı olduğunu söyler. Jagdiş Manu ile oynarken çok mutludur. Ganga ödül olarak onlara bir şeyler ikram ederken Dadisa  geliyor ve başkalarının acısı size mutluluk mu veriyor diye tepki verir. Jagdiş ne olduğunu soruyor. Dadisa Sançi sizin yüzünüzden ölümle pençeleşiyor ve siz yemek peşindesiniz diyor. Ardından ayrılıyor.

Jagdiş haberi aldıktan sonra derin düşüncelere dalarken Ganga her şeyin sorumlusu olarak kendisini görüyor ve Jagdiş’ e beni bırak diyordur. Jagdiş ben seninle evlendim ve Tanrı önünde söz verdim diyor. Bunu bir daha gündeme bile getirme diyor. Ganga gülümsüyor. Iravati Sanç iiçin gelen polis için endişelenirken Şiv polisin daha sonra gelmesini ister. Iravati polisin Sançi’nin intihar ettiğini bilmemesini ister. Bu olay duyulursa kimseye bir şey anlatamayacaklarını söyler.3 56

Jagdiş Dadisa’nın söylediklerini düşünürken Ganga gelir ve hala Dadisa’nın söylediklerini mi düşünüyorsun der. Jagdiş Sançi’nin benim yüzümden intihar etmesine üzüldüm der. Şimdi hastaneye gidemem, Anandi ile de görüşemem der ve Sançi’nin durumunu nasıl öğreneceğini düşünür. Ganga Bairon’un hastaneye gidebileceğini ve haber getirebileceğini söyler. Jagdiş Bairon’u arar ve Sançi’den haber getirmesini ister. Dadisa ve Bairon hastaneye gitmek üzere evden ayrılırlar. İkimizin Yerine 23 Ağustos Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 23 Ağustos Fragmanı

İkimizin Yerine 23 Ağustos Sançi Kendine Geldi Jagdiş Olmadan Yaşayamam Diyor (3 Yorum)

  1. diziseti bir bilginiz varmi acaba swaragini dizisi kanl7 yayinlanacakmis bununla ilgil ozet lutfennnnnn birde yeni baslama sansi ne kadar tatli bela 2ay sonra final olur ondan sora hagi dizi baslicak ve ya iki yabancidan sonra yani anlicaginiz yeni dizi varsa ozet hazirlayin bi zahmet…birde sev yeter ve ah kalbim baslaya bilir diyorlar ne kadar dogru…yemin hakkinda ozet lutfennnnn