Akıncı Nergis Kimdir? Amacı ne? Fatih İle Aşk Yaşayacak mı? İşte Detaylar

Akıncı dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak Büşra Develi dizi de Nergis Emiroğlu karakterine hayat verecek. Akıncı; bir fedai dizisi olarak 1 ocak 2021 de Atv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Akıncı dizisinde bir televizyoncuya hayat verecek olan Büşra Develi  ekranlara farklı bir iş getirdikleri için çok memnun. Büşra Develi’nin yeni karakterini yakından tanıyalım

Akıncı Nergis Emiroğlu  Kimdir?

Nergis Emiroğlu Türkiye’nin önemli araştırmacı gazetecilerinden biridir. Korkusuz bir kalemi olan Nergis Emiroğlu bu güne kadar yaptığı çalışmalar ile bir çok cinayetin ortaya çıkarılmasında önemli katkısı olmuştur. 3 yıldır Türkiye’nin konuştuğu bir ortaya çıkıp bir kaybolan fedai Akıncı’nın peşinde olan Nergis Emiroğlu Akıncı’nın kimliğini ortaya çıkararak Türkiye gündemine damga vurmak ve unutulmaz gazeteciler arasına girmek istemektedir. CRD kanalında yayınlanan Derin Gündem programını sunmaktadır.

Akinci Nergis Emiroglu

Akıncı’nın peşinde koşarken bir kaç defa da ölümden dönen Nergis Emiroğlu Akıncı’ya hayatını borçludur. Yıllar geçtikçe ve Akıncı’yı tanıdıkça daha çok seven Nergis Emiroğlu fark etmese de Akıncı’ya sırılsıklam aşık olmuştur. Oldukça güzel bir kadın olan Nergis güzelliği ile Akıncı’nın da dikkatini çekmeyi başaracaktır.

Akıncı dizisinin tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Akıncı Oyuncu

Akıncı Nergis’in Amacı ne?

Akıncı dizisinde Nergis’in tek amacı başlarda Akıncı’yı dünyaya tanıtmak olsa da sonraları Akıncı’nın gerçek amacını gören ve ona aşık olan Nergis Türkiye’nin düşmanları ile mücadele etme de artık Akıncı’nın en büyük yardımcısıdır. Akıncı ile ilgili dosyası çok beğenilen bir sunucu da olan Nergis’in tek amacı Fatih’i yaşatmaktır.

Akinci Nergis

Akıncı Nergis ve Fatih Aşk Yaşayacak mı?

Akıncı dizisinde Nergis’in aşkını Akıncı yani Fatih’te karşılıksız bırakmayacak ancak Fatih’in aşkından daha önemli meseleleri olduğu için aşkı ayıracak vakti olmayacak ve gizemini koruması yani kimliğinin ortaya çıkmaması için Nergis’ten uzak kalmaya çalışacak ancak olmayacak.

Büşra Develi Kimdir?

Büşra Develi 25 Ağustos 1993 de İzmit’te dünyaya gelmiştir. 180 cm boyunda ve 55 kilodur. Maraşlı dizisinde yer alan Burak Deniz ile sevgili olan Büşra Develi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile üniversite okurken oyunculuğa başlayan güzel oyuncu dizi de de hayat verdiği Selin karakteri ile dikkat çekmiştir.

2017’de Tatlı İntikam dizisinde Rüzgar karakterine hayat veren ve başarısını devam ettiren Büşra Develi 2018 de Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde yer almıştır ancak dizi tutmayınca uzunca bir dönem televizyon dizilerinde yer almamıştır. Sın olarak Fi isimli internet dizisinde izlediğimiz Büşra Develi 180 cm boyunda ve 55 kilodur.

Yorum yaz

Akıncı Nergis Kimdir? Amacı ne? Fatih İle Aşk Yaşayacak mı? İşte Detaylar (1 Yorum)

  1. Akıncı dizisi hiç bitmesin.Akıncıyı sevenler ve bitmesini isteyenler beni desteklesin