Eşkıya 5 Ocak Neden Yok? EDHO 179.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine her yıl olduğu gibi 2021 yıl başında da 2 hafta ara verilecek. 2020 ocak ayında Eşkıya dizisine toplamda 4 hafta ara verilmişti. Bu yıl ise ara iki hafta olacak. Peki diğer diziler yayına yılbaşı arası vermeden devam ederken EDHO dizisi neden 2 hafta arar veriyor?

Eşkıya 5 ocak Neden Yok?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yıl başı arası vermesinin iki nedeni vardır

  1. Reyting kaygısının olmaması
  2. Reklam gelirlerinin yılık ilk ayı düşük olması
  3. Dizinin senaryosunda yapılacak değişiklikler

Eskiya 5 ocak 2021 resimleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Atv’nin en pahalı ve en çok reyting alan dizlerinden biridir. Eşkıya dizisi 6 sezondur sabit bir izleyiciyi ekran karşısına geçirmektedir. Reyting kaygısı olmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi diğer dizilerin aksine 2 hafta yıl başı arası verecek. Edho dizisi oyuncuları ve set ekibi 29 Aralıkta sete ara verecek ve yaklaşık 2 haftalık bir tatile çıkacak. Eşkıya  dizisi 8 ocak 2021 de ise yeniden sete çıkacak.

EDHO 179.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

EDHO dizisi 179. bölüm 19 ocak 2021 de yayında olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 2021 de çok farklı bir konuyu işlemesi senaryonun da yavaş yavaş başka bir noktaya evirilmesi düşünülüyor; zira izleyici artık Hamdi ve Yaman meselesinden sıkıldı.

EDHO 179.Bolum resimleri

Eşkıya’da FETÖ Meselesi İşlenecek

Aldığımız bilgilere göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni senaryosunda Fetö ve abiler meselesinin işleneceğini dünyada her sektörü ele geçiren Fetullahçı’ların masayı da ele geçirmek istedikleri ancak başarılı olamayacakları anlatılacak.

Atv’nin diğer tüm dizileri yayın hayatına yılbaşı arası vermeden devam edecek ancak kanalın en pahalı yapımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2 hafta ara verecek bunun önemli nedenlerinden biri de şirketlerin yılın ilk iki haftasında reklam ücretlerini belirlemek için masaya oturması ve kanallar ile sözleşmeler yapılması. Geçen seneye göre kanalların reklam fiyatları önemli oranda değişecek işte bu yeni fiyatlarda 1- 10 ocak 2021 tarihleri arasında belirlenecek.

Eşkıya 5 Ocak Neden Yok? EDHO 179.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? (3 Yorum)

  1. diziyi begenmiyorum o kadar oyuncu var emek var ama orta başarılı senaryolar yok çok şımardılar ki
    senaryoyu yazmak tan acizler bunlar senarist degil yönetmenler degildir beceriksizler 107 bölümden sonra dizi kendini bozmaya başladı 124 bölümden sonra dizinin içine ettiler dizi alay konusu oldu senarisler başarılı degildir oyuncular öylesine oynamaya başladı . yunus emre yıldırımer e kafayı bozmuşlar ne kadar komik diziyi türkücü onur şan mı kurtaracak dizi ayaklar altında afferim böyle devam ne biçim diz yapıyorsunuz diziyi yönetemiyorsunuz dizinin oyuncularının yarısı berbat oynuyor
    elinize almışsınız bir türkücü onur şan ı dizi çekiyorsunuz onur şan mı sizi kurtaracak bahadır özdener kalitesizsiniz beceriksizsin beceriksiz bahadır özdener raci şaşmaz elini çekti tepeden aşşaga düştünraci şaşmaz zeki adam aklı varsa senle çalışmaz başarısızsın bahadır özdener başarısız

  2. dizinin olup olmaması hiçç umrumda degil bahadır özdener dizinin içine etti bunun için kibar olamıycam raci şaşmaz gitti bahadır özdener in beceriksizligi ortaya çıktı ilyas ilyas baba olmalı kimden nasıl baba olursa olsun çocukluk arkadaşı için kocasını bırakan ömürden asla olmasın bu çocuk yunus emre yıldırımer sahada ne intikammış uzadı da uzadı bir dahlan adı 2 yıldır var adam ortada yok bu kadar basitleşmiş senaryoları yazan kendini senarist sananlar gerçek senarist degildir . bahadır özdener senarist degildir buda raci şaşmazın 124 bölümde ayrılması ve 124 bölümden itibaren dizinin tepeden aşşaga yuvarlanması oldu bunlar senarist degil diziyi yunus emre yıldırım er ve oktay kaynarca yürütüyorsa diger oyuncular heykel mi biblomu kuklamı ilysımızı baba yapın ama ömürden degil özgür diziye dahil olmalı diziyi soytarıya çevirmişler