Akrep Dizisi Duru Kimdir? Aslı Melisa Uzun Kimdir? Biyografisi

Star TV’nin yeni dizisi Akrep güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekmeye devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Evrim Alasya, Demet Akbağ, Yusuf Çim ve Bekir Aksoy gibi usta isimlerin yer aldığı Akrep dizisinde Duru  karakterine Aslı Melisa Uzun hayat verecek.

Akrep Dizisi Duru Kimdir?

Duru Berna’nın büyük kızıdır. Güzel ve akıllı bir kız olan Duru annesi kaybolduktan sonra zorlu günler yaşar. Annesinin yokluğunda kardeşlerine annelik yapmaya çalışan Duru’nun bir yandan da kalbine aşk ateşi düşer ve komşuları Aras’a aşık olur ancak Aras evlidir. 

Duru annesini kaybetmiş ancak kardeşlerine bakabilmek için ayakta kalmaya çalışan güzel bir kızdır .Daha 20’li yaşların başında olmasına rağmen hayatın sillesini yiyerek olgunlaşan Duru oldukça de zeki ve inatçı bir karaktere sahiptir. Aras’ın aşık olduğu kız olan Duru bakalım Aras ile hayal ettiği aşkı yaşama fırsatı bulabilecek mi? Akrep Dizisi Duru

Aslı Melisa Uzun Kimdir?

28 Temmuz 1995 Ankara doğumlu olan Aslı Melisa Uzun 25 yaşının içindedir. Oyuncu ve manken olan Aslı Melisa Uzun tescilli bir güzeldir. Dansa daha çocuk yaşlarda başlayan Aslı Melisa Uzun Arkadaşlar İyidir dizisi ile ünlenmiştir. Arkadaşlar İyidir dizisinde Seda Yılmaz karakteri ile yer alan ve çok sevilen Aslı Melisa Uzun son olarak ise Erkenci Kuş dizisinde Gamze karakterine hayat vermiştir.

1996 Ankara doğumlu olan Aslı Melisa Uzun 24 yaşındadır. 1,75 boyunda olan Aslı Melisa Uzun Köln Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Profesyonel dansçı olan Aslı Melisa Uzun Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesinde de dans eğitimi almıştır. Bale ile jimnastik  yapan Aslı Melisa Uzun Akrep dizisinde ilk defa yardımcı başrol oyuncusu olarak yer alacaktır.asli melisa uzun akrep dizisi oyuncusu

Aslı Melisa Uzun Kaç Yaşında?

Aslı Melisa Uzun 2021 yılı itibari ile 26 yaşının içindedir.

Aslı Melisa Uzun Sevgilisi?

Aslı Melisa Uzun oyuncu Yağız Can Konyalı ile aşk yaşamaktadır.

Yorum yaz