Babam Çok Değişti Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm?

Babam Çok Değişti 25 şubat 2021’de Final Yapacak?

Daha önce ismi İyi Aile Babası olan dizi isim ve senaryo değişikliğine gitmiş ve yeni ismi Babam Çok Değişti olmuştu; Babam Çok Değişti  dizisi 25 şubat 2021 de 8. bölümü ile final yapacak.babam cok degisti final resimleri

İyi Aile Babası İçin Final Kararı Bekleniyor

İyi Aile Babası dizisinde işler çok kötü gidiyor; 2. bölümü ile Total reytingde ilk 25’e bile giremeyen İyi Aile Babası dizisi AB’de sadece 2.2 reyting alabildi. Kanal D daha önce bu kadar kötü reytingler alan bir diziye ev sahipliği yapmamıştı; bu nedenle de Kanal D yönetimi ilk fırsatta İyi Aile Babası  dizisinin fişini çekmesi bekleniyor.

Süreç Film ile Kanal D arasında ki İyi Aile Babası dizisinin ilk yayın sözleşmesi kaç bölüm bilmiyoruz ancak bu sözleşme biter bitmez  İyi Aile Babası  dizisi de final yaparak ekranlara veda edecektir. İyi Aile Babası dizisi ne yazık ki izleyiciyi güldüremiyor özellikle Mehmet Ali’nin rüya sahneleri sosyal medyada çokça tepki alıyor bu nedenle de İyi Aile Babası  dizisi setinde de moraller düşük. Iyi Aile Babasi final resimleri

İyi Aile Babası Boşa Bir Çaba

Kanal D ne yazık ki bir çöp proje ile daha izleyicisi karşısına çıkmayı başardı. Oyuncu kadrosuna ve konusuna bakıldığında milyonlarca izleyiciyi heyecanlandıran İyi Aile Babası dizisi ilk bölümü izleyen milyonlar tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Bir çok usta oyuncuyu kadrosunda barındıran bir dizi ancak bu kadar berbat edilebilirdi; izleyici de haklı tepkisini ilk bölüm sonunda sosyal medyadan gösterdi. İyi Aile Babası dizisi için izleyicinin yorumu hiç gülmedik, eğlenmedi oldu; peki ne oldu da komedi dizisi olarak ekranlara gelen ve kadrosunda komedinin usta isimlerini barındıran İyi Aile Babası dizisi bu kadar eleştiri aldı.

İyi Aile Babası Reytingleri

İyi Aile Babası dizisi 1. bölümü ile totalde 3.76 reyting alarak kendisine 14. sırada yer buldu. Total de geçtiği tek dizi Sol Yanım dizisi olurken Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Alev Alev ve MasterChef Türkiye’ye gibi rakiplerinin gerisinde kaldı. AB de ise 5.23 reyting alan dizi 5. oldu ve MasterChef Türkiye’yi de geçti; ancak bu başarılı gibi görünen sonuçlar tanıtımların güzel olmasından kaynaklandı; ilerleyen bölümler de bu başarı korunamayacak diye tahmin ediyorum.

İyi Aile Babası 1. Bölüm Apar Topar Yeniden Çekildi

İyi Aile Babası dizisinde korana virüs çıktı; ekip birinci bölümü bitirmişti ki virüs nedeniyle oyuncu Bahar Şahin diziden ayrılmak istedi; bunun yerine kadroya dahil edilen Eslem Akar’ın sahneleri ile birlikte bir çok sahne yeniden çekildi; bu kadar parçalan dizi de izleyici bir bütünlük göremedi.

Hepsi Yıldız Ama Ortak Bir Uyum Sorunu Olduğu Kesin

Komedi dizisi pandemi döneminde çekilecek en son dizi çeşidi; zira komedi birlikte güzel olur; ancak virüs önlemleri nedeniyle sette oyuncular bile eğlenemedi; Gönül Dağı dizisi setin de bile daha çok güldü oyuncular; hal böyle olunca duygu izleyiciye geçmedi; espriler hep havada kaldı. Oyuncular hepsi ayrı ayrı muazzam de ama aralarında uyum sorunu var ve samimiyet izleyiciye geçmiyor tarzı yorumlar ile doldu sosyal medya

Komedi Yapılmak İçin Komedi Yapılmaz

Komedi dizisi her dönem ekranlarda olsun isteriz; destek de veririz ama komedi olsun diye de komedi yapılmaz; bence 90 dakika komedi kesinlikle yapılmaz. Komedi dizisi ara ara güldürdü ama ilginç şekilde bu kadar kötü komedi senaryosu daha önce görmemiştim ilk bölüm boyunca hiç gülmedim desem doğru; aksine fragmanlar çok iyiydi ve beklentiyi artırdı ancak ilk bölüm kimseye istediğini veremedi.Iyi Aile Babasi final

Yanlış Gün Seçimi

Kanal D sanki başka boş günü yok gibi perşembe akşamına getirdi erken final yapsın diye İyi Aile Babası’nı yerleştirdi; zaten dolu olan geceye bir de Alev Alev ve Sol Yanım dizileri girdi son 3 haftada. Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor zaten tek başına 20 reyting alan dizilerken İyi Aile Babası’nın cumartesine koyulması çok büyük stratejik hata oldu bu nedenle de ilk bölümün bile reytingleri çok düşük kaldı.

İyi Aile Babası Senaryo Olarak Benim Annem Bir Melek Dizisine Benzetildi

Sosyal medyada bir çok izleyici İyi Aile Babası dizisini 2008-2010 yılları arasında üç sezon yayınlanan ve kadrosunda Oya Başar Tarık Ünlüoğlu Dolunay Soysert Ali Sunal’ın yer aldığı Benim Annem Bir Melek dizisine benzetti; hatta bence Benim Annem Bir Melek’den uyaranmış bir dizi olmuş İyi Aile Babası. Bence Bahar Şahin de bu rezaleti görünce çıkmak istediği İyi Aile Babası dizisinden.

İyi Aile Babası Kaç Bölüm Yayınlanacak?

İyi Aile Babası dizisi bence 2021’i göremeyecek bir proje ama Kanal D İyi Aile Babası dizisi için Süreç Film’e oldukça tavizli bir sözleşme verdi; bu durumda İyi Aile Babası dizisinin en az 10 bölüm  ekranlarda olmasını bekliyorum.

İyi Aile Babası Ne Zaman Final Yapacak?

İyi Aile Babası dizisi aldığı bu düşük reytingleri almaya devam ederse bence daha 5. bölümde final yapar ama kulis bilgilerimize göre ocak sonuna kadar sözleşmesi varmış; bu durumda İyi Aile Babası dizisinin finali ocakta verilecek 2 hafta ara ile birlikte şubat 2021’i bulabilir.