Aldatmak Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

 

Aldatmak dizisi 71. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Aldatmak dizisinde çekimler tamamlandı 2 sezon ve 71 bölümün ardından Aldatmak dizisi seti bir daha bir araya gelmemek üzere dağıtıldı.

Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim ve Feyza Sevil Güngör’ün başrollerini paylaştığı Aldatmak dizisi aldığı başarılı sonuçlar ile Atv yönetimini memnun etmeyi başarmış 2 sezon ekranlarda kalmıştı. Aldatmak dizisi 71 bölüm kesin olarak ekranlarda olmaya devam edecek. Peki ya sonrası? Aldatmak  Ne Zaman Final Yapacak? Aldatmak Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Aldatmak  Ne Zaman Final Yapacak?

Aldatmak Ne Zaman Final Yapacak: Aldatmak dizisi 71. bölümü ile 30 Mayıs Perşembe akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.

Tims&B Yapım ile Atv arasında sözleşme imzaladı ve dizi 71. bölüme kadar yayında olacak. Bu sözleşmeye göre Aldatmak dizisi 30 Mayıs Perşembe tarihinde ekranlara gelecek 71 bölümüne kadar yayından kaldırılmayacak. Aldatmak dizisinden Atv Bir Zamankar Çukurova’nın aldığı reytingleri bekliyordu bu kadar yüksek beklentiyi Aldatmak dizisi karşılayamasa bile total de ilk sırada yer alarak Atv’ye reyting gelirinden en yüksek payı aldırmayı başarıyor

Aldatmak Ne Zaman Final Yapacak 15 bölüm kesin olarak ekranlarda olacak

Aldatmak Devam Edecek mi? Aldatmak 2. Sezon Olacak mı?

Aldatmak Devam Edecek mi? Aldatmak 2. Sezon Olacak mı? sorularına cevap verelim. Aldatmak dizisi toplamda bir sezon olarak planlanmış bir dizi. Şuana kadar Aldatmak dizisi beklendiği gibi reytingler alıyor bu nedenle de Aldatmak dizisinin 2. sezonu için herhangi bir çalışma yok. Eğer devam edebilirse Aldatmak dizisi Mayıs 2023’e kadar ekranlarda olacak sonrasında da final yaparak ekranlara veda edecek. Aldatmak dizisi 30 Mayıs 2024 71.Bölümüyle beraber final yapıyor.

Aldatmak Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Aldatmak dizisi toplamda 33 bölüm olarak planlandı. Aldatmak dizisinin 33 bölümünün 1 Haziran 2023 de ekranlara gelmesi bu bölümle de dizinin final yapması planlanıyor; ancak Aldatmak dizisinin geçmesi gereken ilk sınav ilk 15 bölümün reytinglerinin değerlendirileceği ve Aldatmak dizisinin geleceğine karar verileceği sınav olacak. Bakalım Aldatmak dizisi ilk 5 bölümde aldığı reytingleri 15 bölüm de almayı başarabilecek mi?

Aldatmak dizisi hem oyuncu kadrosu ile hemde başarışı senaryosu ile bir bütün gibi görünse de ne yazık ki Aldatmak dizisi konusu gereği hiç bir zaman Bir Zamanlar Çukurova gibi bir dizi olamaz ve hikaye gereğinden fazla uzatıldığında hemen reyting kaybedebilecek bir dizi. Bence Aldatmak dizisi uzatılmadan 15. bölümde bitirilmeli.

 

 

Aldatmak Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (4 Yorum)