Alev Alev Ne Zaman Final Yapacak? 2. Sezon Olacak mı?

Alev Alev dizisinin final tarihi belli oldu. Show Tv sevilen dizisi için final kararını basın ile paylaştı.

Alev Alev Ne Zaman Final Yapacak?

Alev Alev dizisi 28. bölümü ile 27 mayıs 2021 de final yaparak ekranlara veda edecek. Alev Alev dizisinin düşen reytingleri nedeniyle final kararı aldığı biliniyor. alev alev final resimleri

Alev Alev Şubat Mart Aylarında İyi Sonuçlar Aldı

5 kasım da yayın hayatına başlayan Alev Alev  dizisinde her şey yolunda gidiyor. Başrollerini Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve Berkay Ateş’in paylaştığı dizi de izleyici hem Cemre’nin özgürlük savaşını beğendi hem de Cemre ile Ozan aşkını. Ayrıca Rüya ve Ömer aşkı da perşembe izleyicisinin yeni gündemi oldu.

Her ne kadar şimdiye kadar Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor’a rakip olabilecek reytingler alamasa da yeni başlayan perşembe dizilerinden tutunabilen tek dizi olan Alev Alev dizisi gerisinde kalan Sol Yanım ve İyi Aile Babası dizilerine fırsat tanımadı ve iki diziyi de finale sürükledi.

Doğruyu söylemek gerekirse bir gece üç yıldız dizi çok; bu nedenle ben Alev Alev  dizisinin Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor’u geçmeden rahat bir nefes alamayacağını düşünenlerdenim; bu nedenle de senaryonun zayıflaması durumunda Alev Alev dizisinde de ciddi izleyici kayıpları olabilir.

Alev Alev’de Harika Senaryo İş Görüyor

Alev Alev dizisi izleyici her ne kadar Demet Evgar’ın oyunculuğunu çok beğense de Alev Alev dizisini götüren başarılı senaryosu. İstanbul’un fakir mahallerinden olsa da dostluğun mertliğin ve sevginin ön planda olduğu bu mahalle doğallığı ile izleyiciye kendini sevdirdi ancak Alev Alev izleyicisi daha oturmadı; her an yeni başlayacak bir diziye kayabilecek durumda. Bu nedenle de Alev Alev de senarist performansı dizinin geleceğini belirleyecek. alev alev final resimleri 2021

Alev Alev 2. Sezon Olacak mı?

Pandemi nedeniyle insanlar evde bu dönem televizyonun en çok izlendiği dönem oldu bu nedenle de özellikle saat 9’dan sonra gelen sokağa çıkma yasağı nedeniyle Alev Alev dizisinin reytingleri artmış olsa bile ben bu artışı kalıcı olarak görmüyorum; bu nedenle de Alev Alev dizisine şimdilik 2. sezonu garanti bir dizi diyemem ancak dizinin erkekleri Ömer ve Ozan arasında ki dostluk ve bu ikisinin hikayesi dizinin 2. sezonunu belirleyecektir diye düşünüyorum.

Alev Alev dizisinde işler şuanda oldukça iyi gidiyor; sette herkes Alev Alev dizisine ve aldığı reytinglere güveniyor ve elinden gelenin hepsini ortaya koyuyor şuanda Alev Alev dizisinde konuşulan konu final değil 2. sezonun olup olmayacağı. Ben kesin olarak Alev Alev Ne dizisinin mayıs 2021’i göreceğini düşünüyorum.

Alev Alev Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Alev Alev Ne dizisi ilk sözleşme dönemini geçti ve Show TV’den ikinci sözleşmeyi kaptı; bu durumda mayıs 2020’ye kadar 28 bölüm daha ekranlarda olacağını söyleyebilirim.