Kasa Filmi Oyuncuları (Şafak Sezer)

Kolpaçino ve Kutsal Damacana gibi  çok önemli film serileri ile izleyicisi karşısına çıkan oyuncu, yönetmen ve senarist Şafak Sezer Kasa filmi ile beyaz perdede izleyicisi karşısında olacak. 2021 başında çekimlerine başlanacak Kasa filminin 2021 yaz aylarında vizyonda olması bekleniyor.

Çekimleri İstanbul’da yapılacak Kasa filminin senaryosunu tamamlayan Şafak Sezer komedi türünde olacak Kasa filmin oyuncu kadrosunu da şekillendirmeye devam ediyor.

Kasa Filmi Oyuncuları

Şafak Sezer

10 Ekim 1970 Ankara doğumlu olan Şafak Sezer 51 yaşının içindedir. 2020 de üreticilik anlamında zengin bir yıl geçiren Şafak Sezer Kasa filmi ile 2021’e damga vurmaya hazırlanıyor. Ankara Halk Tiyatrosunda oyunculuğa başlayan Şafak Sezer İner misin çıkar mısın yarışmasında kendini gösterdi. Aslen Erzincanlı olan Şafak Sezer Kutsal Damacana film serisi ile ünlendi. Su Film şirketinin sahibi olan Şafak Sezer evli ve iki kız babasıdır. 2018 de Göktaşı filminde yer alan Şafak Sezer Türk Malı dizisi ile ismini dünyaya duyurdu. Yeni Hababam Sınıfı serilerinin de başrol oyuncularından olan Şafak Sezer 1.72 m boyunda ve 77 kg ağırlığındadır.safak sezer kasa filmi oyuncusu 2021

Kasa filminin oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklenecektir.

Yorum yaz