Gibi Dizisi Oyuncuları Exxen

Exxen’in skeç dizisi Gibi 1 ocak 2021 de yayına girecek. Komik skeçlerden oluşacak Gibi dizisinin başrollerinde ise Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç yer alacak. Bu Benim Masalım, Olağan Şüpheliler ve Şeref Bey gibi bir çok dizi ile izleyicisi karşısına çıkacak Exxen’de en çok merak edilen işlerden biri de Feyyaz Yiğit’in dizisiydi. Feyyaz Yiğit özleyenleri Exxen çok fazla bekletmeyecek.

Gibi Dizisi Oyuncu Kadrosu

Feyyaz Yiğit Çakmak

Son olarak Netflix’in Şimdiki Aklım Olsaydı dizisinde yer alan Feyyaz Yiğit şimdi de Gibi dizisinde hem senarist hem de oyuncu olarak yer alacak. Daha önce Cinayet Süsü ve Ölümlü Dünya filmlerinde de hem oyuncu hem de senarist olarak yer alan Feyyaz Yiğit 1 Temmuz 1988 de Düzce de dünyaya gelmiştir. Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olan Feyyaz Yiğit Hacettepe Üniversitesi Grafik bölümünü mezunudur. Okan Bayülgen’in Disko Kralı programında içerik üreten ekipte yer alan Feyyaz Yiğit 2020 sonlarında ise Akbank’ın reklam filminde yer almıştır.

feyyaz yigit Gibi Dizisi

Kıvanç Kılınç

19 Ağustos 1982 Isparta doğumlu olan Kıvanç Kılınç Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Daha önce Kalbimdeki Deniz dizisinde Artun karakterine hayat veren ve çok sevilen Kıvanç Kılıç daha önce ki dönemde Muhteşem Yüzyıl , Ulan İstanbul, ve Filinta gibi dizilerde rol almıştır. Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakterine hayat veren Sinem Ünsal’ın sevgilisi olan Kıvanç Kılınç 179 cm boyunda 83 kg ağırlığındadır.

kivanc kilinc Gibi Dizisi