Anamız Var Filmi Oyuncuları (Fox Tv)

Anamız Var filmi aralık 2018’de çekilmiştir. Bir sinema filmi değil tv filmi konseptindedir. Yani sadece televizyonda yayınlanacak sinemada ekranlara gelmeyecektir. Anamız Var filmi 2019’un ilk haftasında Fox Tv ekranlarında TV’de ilk olarak yer alacaktır. Anamız Var  Filmi Juli Film tarafından hazırlanmıştır.

Anamız Var Filmi Konusu

Anamız Var filminde Oğuz isimli bir gencin İvanka isimli bir rus kızına aşık olması sonrası annesi Ülfet ile evlenmek için verdiği savaşı anlatacak. Tabi ki Ülfet ve arkadaşları Oğuz’un evlenmemesi için elinden geleni yapacak.

Anamız Var Oyuncuları

Alper Saldıran(Oğuz)

Alper Saldıran deyince herkesin aklına Beni Böyle Sev dizisinde hayat verdiği Ömer karakteri gelir. Alper Saldıran Daha sonra da Kalbim Ege’de Kaldı dizisi ile de ekranlarda yer almıştır. Alper Saldıran 1984’de İstanbul doğumludur. Üniversite döneminde tiyatro ile ilgilenen Alper Saldıran Okul yıllarında Kara İnci ve Derman gibi dizilerde rol almıştır. Pınar Tuncegil ile 2013 yılında evlenen Alper Saldıran bir çok dizi de ve filmde yer alarak başarılı bir oyuncu olduğunu ispat etmiştir.

Oğuz Ülfet’in oğludur. Rus bir kıza aşık olup onunla evlenmek için tutturunca işler değişir. Anamız Var oğuz alper saldıran

Füsun Demirel (Ülfet)

Füsun Demirel Türkiye’nin en çok tanınan sinema ve dizi oyuncularından biridir. 61 yaşında olan Füsun Demirel Ağustos 1958 doğumludur. Aslen Ankara’lı olan Füsun Demirel Yalan Dünya dizisinde hayat verdiği Servet anne karakteri ile yeni nesle kendini tanınmıştır. Son olarak Acı Tatlı Ekşi isimli Yılmaz Erdoğan filminde rol almıştır.

Ülfet Oğuz’un annesidir. Oğuz’un bir Rus kızı ile evlenmesine asla izin vermek istemez. Füsun Demirel anamız var Ülfet

Birgül Ulusoy(Nimet)

Birgül Ulusoy Aşk ve Mavi ve Kırgın Çiçekler dizisi ile tanınan bir dizi oyuncusu olmuştur. Aslında çok eski bir tiyatro sanatçısıdır. 1972 yılında İstanbul doğumlu olan Birgül Ulusoy Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde oyunculuk eğitimleri almıştır. Küçük Gelin ve O Hayat Benim Birgül Ulusoy’un yer aldığı önemli dizilerdendir. 

Nimet, Ülfet’in mahalleden ahiretliğidir. birgül ulusoy anamız var filmi

Ali Rıza Tanyeli

Kiraz Mevsimi ve Zaman Makinesi gibi projelerde yer almuştır. Şanlıurfa Birecik‘li olan Ali Rıza Tanyeli Çifte Saadet dizisi ile kendini bize tanıtmıştı. Son olarak Bücür filminde rol almıştır. Ali Rıza Tanyelianamız Var filmi

Larysa Darmorost(İvanka)

Larisa, yurtdışında piyano eğitimi aldı, Rusça ve İngilizce’nin yanında iyi derece Türkçe’de biliyor; ilk oyunculuk deneyimini ise Anamız Var filmi yaşadı.

İvanka Oğuz’a aşık olan Rus bir kız.
anamız var ivanka

Ayla

Anamız Var Filmi Tanıtım Fragmanı