Ah Kalbim 294. Bölüm Özeti 26 Ocak Pragya ve Abhi Karı Koca Zannedilir

Ah Kalbim dizisi 294. bölüm özeti ile 26 ocak cumartesi akşamı ekran karşısında olacak. Ah Kalbim dizisinin 26 ocak özetinde Pragya ve Abhi karı-koca zannedilecek.

Ah Kalbim 294. Bölüm Özeti

Kiara annesi gelince telefonu kapatmak isterken Pragya telefonu alıp merhaba der. Abhi annesi onu azarlayacak diyerek dinlemez. Pragya kızını yabancılarla konuşma diye uyarır. Kiara o yabancı değil der. Abhi önce gidip Kiara’nın annesiyle konuşmak ister ama sonra annesine hak verir.

Tanu duyduklarına sevindiği için bunu kutlamaya karar verir. Abhi Sunny’i uyandırıp Kiara’nın adresini almasını ister. Sunny telefon eder. Kiara annem yarın size gelecek deyince gitmelerine gerek kalmaz. Ertesi sabah Pragya King‘e bankaya gideceğini söyler. Abhi de işleri için o bankaya gider. Bankadaki görevli kızından Abhi‘ye hediye verir ve senin de kızın var mı diye sorar. Abhi üzülür.Ah Kalbim 294. Bölüm resimleri

Abhi adamın kızı için onunla selfie çektirir. Sonra banka işlemlerini yapar. Pragya bankada hesap açtıracakken ismi Pragya Prem Mehra olarak sistemde görünür. Pragya o adım geçmişteydi der. Pragya form doldurmak zorunda kalır. Abhi bunu görüp üzülür.

Bankacı kız Mona onları izlerken hala birbirlerine nazik davrandıkları için onları bir araya getirmeyi düşünür. Abhi Kiara‘yı arayıp adres ister. Kiara annesini telekonferans ile arayıp bebek hırsızı ile konuşturmak istediğini söyler. Abhi başka çağrı alınca onunla konuşamaz. Kiara telekonferansı beceremedim zannederek King‘den yardım ister.

Ah Kalbim 294. Bölüm Özetinde Abhi ve Pragya merdivende çarpışır ve ellerindeki kâğıtlar yere saçılır. Abhi ve Pragya göz göze gelir. Tarun King‘in ateşinin çıktığını  söyler. Kiara ben onunla ilgilenirim diyerek onu odasına götürür. Yaşlı bir kadın bankada parasını bozdurmakta zorluk çekince Pragya ona yardım eder.

Ah Kalbim  26 Ocak Özeti

Kadın Pragya‘nın yanına gelip bana Dadi diyebilirsin der. Pragya duygulanır ve ona sarılır. Kadın eşinle kavga mı ettiniz diye sorar ve Pragya evet der. Abhi onları uzaktan izler. Kadın Pragya‘ya kocasının adını sorunca Pragya önce Abhi sonra King der. Bu arada Aliya da Purab‘ı Disha‘ya kıskanmaya devam eder. Disha ona, başkalarının eşlerine göz dikeceğine kendine uygun birini bul der. Aliya sinirlenir ve Purab‘la ilgilenmediğini söyler. Bana tavsiye verme diye de kızar.

Abhi Pragya‘ya ikinci eşinle kavga mı ettin der. Pragya hayır der. Abhi sizi duydum der. Yaşlı kadın onları bu halde görünce karı koca zannedip yine mi kavga der. Pragya ve Abhi biz karı koca değiliz derler. Yaşlı kadın kocamla kavga ederken bende böyle söylerdim der.Ah Kalbim 26 Ocak resimlerinde

Kadın onlara inanmaz ve Abhi’ye ne olursa olsun eşini bırakma deyip onları kutsar. O sırada bankaya soyguncular girer. Pragya ve Abhi konuşurlarken soyguncular yaşlı kadını rehin alır. Abhi silahlı adamlardan birini görür ve Pragya‘ya bankada bir olay olduğunu söyler. Kiara King hastalandığı endişelenir. Pragya‘ya ulaşmak isterler ama telefonu yanında olmadığı için ulaşamazlar.

Ah Kalbim  26 Ocak Fragmanı

 

Ah Kalbim 294. Bölüm Özeti 26 Ocak Pragya ve Abhi Karı Koca Zannedilir (1 Yorum)