İkimizin Yerine 130. Bölüm Özeti 15 Ocak Bago Tacize Uğrar

İkimizin Yerine dizisi 130 bölüm özeti ile 15 Ocak salı günü ekran karşısında olacak. İkimizin Yerine dizisinin yeni bölümünde Bago tacize uğrayacaktır.

İkimizin Yerine 130. Bölüm Özeti

Anandi evden gitmeye hazır. Kazan ve Bago ile birlikte herkes salondadır. Basant, Bairon’dan kararını tekrar gözden geçirmesini ister ama Bairon dinlemek istemez. Dadisa kızgın. Anandi, Jagdiş ile gelerek herkese bir haftaya döneceğini söyler. O herkesin duasını alır. Dadisa Anandi’ye, baba evinde 5 yıl kalırken koca evinde öğrendiklerini hatırlayıp unutmamasını söyler.

Çocukların kafası karışır. Bütün büyükler korkar. Dadisa sonra Anandi’ye baba evine 5 yıllık gönderildiğini söyler. Çocuklar şok. Anandi, bir hatası için gönderildiğini düşünerek ağlamaya başlar. Jagdiş, öfkeyle Anandi’nin çantasını içeri alarak hiçbir yere gitmeyeceğini söyler. Sumitra, Anandi’yi odasına götürürken, Anandi neden gönderildiğini sormaktadır.

Sumitra yaşı ile ilgili her şeyi açıklamaya çalışır, ama başaramayınca vazgeçer. Sana neden gönderildiğini anlatamam ama söyleyeceğim tek şey bunu senin iyiliğin için yapıyoruz der. Anandi’ye onu ne kadar özleyeceğini söyler. Her sabah ve gece senin odana uğrardım, yani gördüğüm ilk ve son insandın diyerek ağlar. Anandi onu teselli ederek gitmeyi kabul eder.kimizin Yerine 130. Bölüm resimleri

Jagdiş ile konuşup onu da ikna edeceğini söyler. Jagdiş odasında Anandi’nin kıyafetlerini çantadan çıkarır. Anandi oraya gelip durmasını söyler. Büyüklerinin isteği bu olduğu için gideceğini söyler.

İkimizin Yerine 130. Bölüm özetinde Jagdiş dinlemek istemiyor ama Anandi büyüklerine güvenmeleri gerektiğini söyler. Jagdiş öfkeyle gitmesini söylerken aslında kabul etmiyordur. Anandi, kendine iyi bakmasını söyler ve ağlayarak beni görmeye gelmeyecek misin diye sorar. Jagdiş üzülür ve sessizce Anandi’den uzaklaşır.

Anandi merdivenlerden iner, odaların önünden geçerken o odaların her birinde Jagdiş ve ailesiyle birlikte anılarını hatırlar. Duvardaki aile fotoğrafının önünden geçerken ağlar. Yine herkesin duasını alır. Dadisa onun için kötü hisseder ve ona biraz para verir. Anandi, dua odasına gidip herkesin mutlu olması için dua eder.

Avuç içi izlerini duvarda görüp ağlar. Sumitra ve Gehna onu teselli eder. Bairon, Jagdiş’i Anandi’ye veda etmek için çağırır, ama Jagdiş odasından çıkmaz. Anandi üzülerek evden çıkarken defalarca Jagdiş için geriye bakar. Kazan’ın cipine ulaşınca, Sumitra Bago’ya Anandi’ye iyi bakmasını söyler. Tam araba hareket ederken Jagdiş Anandi’ye seslenerek koşar.

Anandi‘nin elini tutarak ağlar ve onu görmeye geleceğine söz verir. Araba giderken çocuklar perişan halde ağlar. Bairon Jagdiş‘i toparlamaya çalışır ama Jagdiş öfkeyle onu fırçalayıp eve koşar. Herkes eve geri döner. Sumitra, Anandi‘siz yaşayamayacağını söyleyerek ağlar. Dadisa onunla uğraştığını söyleyerek alay ederken, Gehna onu teselli eder.kimizin Yerine dizisi resimleri

Jagdiş odasında Anandi’yi hatırlayarak ağlar. Anandi’nin ona yazdığı bir mektubu bulup okur. Anandi Jagdiş‘e mektupta, büyükleri dinlemesini, derslerini iyi çalışmasını vb. gibi tavsiyeler vermiştir. Jagdiş ağlayarak Anandi’nin neden gitmek zorunda kaldığını sesli merak eder.

Anandi, Bago ve Kazan köylerine döner.  Anandi yolda kızların oynadığını görünce Kazan’dan durmasını ister. Onlarla oynayıp eve tek başına dönerim der. Kazan ona izin verir. Anandi, kızların küçük bir kızı görmezden gelerek onu oyuna dâhil etmediğini görür.

İkimizin Yerine 15 Ocak Özeti Devam Ediyor

Anandi bunu sorunca kızların ailelerinin, o küçük kızla konuşmalarını yasakladığını öğrenir. Anandi küçük kızla konuşup adını sorar. Kızın ismi Gulli‘dir. Gulli, kimsenin onunla konuşup oynamadığını söyler. Anandi onunla oynamaya söz verir. Anandi Gulli’ye annesini sorar.

Gulli, Tanrı‘nın yanında olduğunu söyler. Anandi annesinin ismini sorunca Gulli Champa der. Anandi, Champa’nın öldüğünü duyunca şok olur. O Champa’yı, sevgilisi ile kaçıp hamile kalan sevgilisinin terk ettiği bir çocukluk arkadaşı olarak hatırlar. Anandi ve Phuli, Champa’ya köylüler tarafından öldürülmekten kaçmasına yardım etmişti.

Bir kadın Anandi’ye gelir ve Gulli‘nin soyu iyi olmadığı için onunla konuşmamasını söyler. Anandi, Gulli’nin bunda ne suçu var diye sorar. Kadın pes eder. Anandi eve döner. Kazan ona istediği kadar para harcayıp oynamasını söyler.  Gece geç kalacağını söyleyip işe gider. Bago, Anandi’ye kızının büyüdüğünü göreceği için sevindiğini söyler.

Dadisa Jagdiş’e gelir ve yanındayım diyerek onu teselli etmeye çalışır. Jagdiş ona inanmaz ve Anandi’nin gönderilmesinden sorumlu olduğunu söyler. Hiç birinizle konuşmayacağım deyip bir hışımla gider. Anandi uyumaya çalışırken koca evini düşünür. Bago oraya gelir ve zamanla alışırsın diyerek onu teselli eder. Kızını uyutur. Bu arada Jagdiş ders çalışmaya çalışır, fakat konsantre olamaz. Anandi’nin kendisine yazdığı son mektubu görür. Mektubu her zaman görebilsin diye duvara asıp derse devam eder.kimizin Yerine 15 ocak resimleri

Birkaç gün sonra Anandi, Kazan’ın ailesiyle vakit geçiremeyecek kadar meşgul olduğunu görür. Sumitra ve Gehna da üzülerek yemek yapar. Jagdiş Anandi’yi özleyip fotoğraflarına bakar. Anandi, Gulli ile oynarken köy kadınları bundan hoşlanmaz. Anandi, kuklalardan koca ailesinin benzerini yaratır ve onları özledikçe Gulli’yle konuşur.

İkimizin Yerine 15 Ocak özetinde Phuli, Jagdiş ile buluşur ve hasta olduğunu öğrenir. Anandi’yi çok özlediğini anlar. O da Anandi’nin neden baba evine gönderildiğini merak eder. Jagdiş‘e, Anandi‘ye mektup yazmasını teklif eder. Gelecek hafta Bilaria’ya gidince Anandi’ye veririm der. Görünüşe göre Jagdiş’in Anandi’yi araması da yasaklanmıştır. Başta Jagdiş öfkeyle mektup yazmayacağını söyler ama sonra yazar.

Phuli mektubu Anandi‘ye vermeye söz verir. Anandi Gulli ile oynamak için dışarı çıkar. Bu arada Bago evde yalnız. Nihal Singh (Kazan’ın patronu) oraya bir bahaneyle gelip çay ister. Bago, Kazan’ı eve çağırayım der ama Nihal reddeder. Bago isteksizce çay demlemeye gider. Nihal ön kapıyı kilitleyip mutfağa gider ve Bago’ya arkadan sarılır.

Bago ona bağırır, ama Nihal bunu beklediğini söyleyerek onu bırakmaz. Anandi eve gelince ön kapıyı içeriden kilitli bulur. Bago’nun içerden yardım edin diye bağırdığını duyar. Anandi bir kız görür ve ondan hemen Kazan’ı eve göndermesini ister. Anandi evine başka bir yerden girince Nihal’i Bago’ya tecavüz etmeye çalışırken görür.

Anandi annesini kurtarmak için uğraşırken Nihal onu uzaklaştırır. Anandi bir sopa alıp Nihal’e vurmaya başlar. Bago sopayı Anandi’den alır ve kendisi vurmaya başlar. Nihal öfkeyle geri döneceğini söyleyerek gider. Bago ağlar. Anandi onu teselli eder. Bago, Anandi’nin kolundan büyük bir yara aldığını görür. Hemen yara için kına getirir. Bago kızı ile ilgilenirken Kazan gelir ve Bago’ya ne olduğunu sorar.

İkimizin Yerine 130. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 130. Bölüm Özeti 15 Ocak Bago Tacize Uğrar (1 Yorum)

  1. merhaba bu diziyi cok sevdim her gun severek izliyorum cocuklari cok seviyorum onlar agladiklari zaman bende agliyorum,Kalyani teyzeyide sevmeye basladim ??? dizinin devamini merak ediyorum hayirli gunler