Apartmanlar Yarışıyor Neden Final Yaptı?

Apartmanlar Yarışıyor yarışmasında kara göründü. 10 ağustos 2020 pazartesi günü yayın hayatına başlayan Apartmanlar Yarışıyor  programı ne yazık ki veya veya 11 eylül cuma günü final yaparak ekranlara veda edecek.

Sunuculuğunu yakışıklı oyuncu ve sunucu Ümit İbrahim Kantarcılar’ın üstlendiği yarışma da bir birine rakip olan apartmanlar çıkardıkları yemekler ile yarışıyor ve eğlenceli anlar izleyici ile buluşturuyordu ancak ne yazık ki apartman konsepti tutmadı. Yemek yarışmasında tutan konseptin gelin kaynana olduğu bir kez daha ortaya çıkmış oldu.

Apartmanlar Yarışıyor Ne Zaman Final Yapacak?

Apartmanlar Yarışıyor programının final tarihi 11 eylül 2020 cuma günü olarak düşünülüyor. Tv8 yönetimi bir ay yani 20 bölümlük sözleşme imzaladığı Apartmanlar Yarışıyor  programı ile yolları ayırmaya karar verdi. Bu sezon Yemekteyiz’in de devam edip etmeyeceği konusunda kafasında şüpheleri olan Acun Medya bakalım 14 eylül pazartesi gününden itibaren hangi gündüz kuşağı programı ile yoluna devam edecek bekleyip göreceğiz.

Apartmanlar Yarışıyor’dan Sonra Hangi Program Başlayacak?

Bize gelen bilgilere göre Apartmanlar Yarışıyor programının ipini çeken TV8 yönetimi modacı Raşit Bağzıbağlı ile sözleşme imzalamış ve eylül ayı sonundan itibaren Raşit Bağzıbağlı En Şık Benim yarışması ile Apartmanlar Yarışıyor’un saatinde TV8 ekranlarında olacak.

Apartmanlar Yarışıyor Neden Yok?

Apartmanlar Yarışıyor programı muhtemelen 14 eylül veya 21 eylül pazartesiden itibaren final yaptığı için ekranlarda olamayacak. Bir çok izleyici Ümit İbrahim Kantarcılar’ın sunumu ile yemek programı izlemek için televizyonu açacak ancak karşısında Raşit Bağzıbağlı ile bir moda programı bulacak.

Apartmanlar Yarisiyor final resimleri