Arıza Cabir Kimdir? Fırat Tanış

Arıza dizisine Cabir karakteri ile Fırat Tanış dahil olacak.  Arıza dizisinde silah konseyi Cabir’den çok korkmaktadır. Cabir oldukça tehlikeli bir adamdır ve Türkiye’de silah ticareti yapan herkesin eninde sonunda muhtaç olacağı biridir. Cabir eğer konseye karşı tavır alırsa konseyde kimse artık silah satamayacak ve Cabir gibi güçlü bir adamı da karşısına almış olacaktır.

Konsyede Galip ve Şehmuz Cabir’den çok korksa da Mithat ve Fuat Ersoylu’nun Cabir’den korkusu yoktur; iki aile kız alıp verdikleri için artık birleşmişler ve çok daha güçlü olmuşlardır. Cabir en çok Burak için önemlidir. Mithat ve Fuat Burak’ı konseye baba olarak girdirmek ve daha da güçlenmek ister; ancak Cabir’in istediği silahları eğer Burak Cabir’e sağ salim gönderemez ise bu durumda Burak konseye giremeyecektir.

Burak Cabir ile ilişkilerini iyi tutmak ister ancak Cabir’in tek isteği silahlardır. Burak Cabir’e bir oyun oynar ve kaybettiği silahları bulamasa da yurt dışında silah getirtip bu silahların seri numarasını ve markasını değiştirtip Cabir’e satmak ister; ancak Ali Rıza ve Haşmet Gürkan Burak’ı oyununu bozar. Burak’ın silahlarına tekrar el koyan Ali Rıza Burak’ı çılgına çevirir.

Arıza Cabir Kimdir?

Cabir oldukça zeki, korkusuz ve güçlü bir adamdır. Kendisine yapılan yanlışı asla affetmeyen ve arkasında devletlerin desteğini de alan Cabir adeta yıkılmaz ve yenilmez bir güçtür. Türkiye’ye gelerek Burak’tan silahlarını isteyecek olan Cabir Arıza dizisinde sadece 2 bölüm yer alacaktır. ariza cabir resimleri

Arıza Dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Arıza Oyuncuları

Fırat Tanış Kimdir?

5 Mayıs 1975 de İstanbul da dünyaya Fırat Tanış  45 yaşındadır. Sosyal medyada söylediği şarkılar ile son dönemde bir çok kez gündem olmayı başaran Fırat Tanış bir nesil koyu Bilal olarak tanır. Geniş Aile dizisinin  ve filminde yer alan Fırat Tanış son olarak ise İstanbullu Gelin dizisinde  Adem karakterine hayat vermiş ve oyunculuk kariyerinde büyük bir çıkış yakalamıştır. İstanbul Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunu olan Fırat Tanış uzun yıllar da tiyatro sahnelerinde deneyim kazanmış ve yardmcı yönetmen olarak da yer almıştır. Fırat Tanış 2014 de Kübra Tanış ile evlenmiş ve bir oğlu olmuştur. Fırat Tanış  1.75 metre boyunda, 62 kilo ağırlığındadır. 2020 de 9 Kere Leyla sinema filminde yer almıştır.