Aytaç Şaşmaz Hekimoğlu Dizisinden Ayrılacak Emre Doktorluktan Atılacak mı?

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu  kan kaybetmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisinin başlamasından sonra 3 reyting bile almakta zorlanan dizi de final çanları çalmaya devam ediyor. Hekimoğlu  dizisi senaristleri ise dizi de azalan heyecanı tekrar arttırmak için harekete geçti. Hekimoğlu dizisinde eksik müdehale yapan Emre’nin doktorluktan ihraç edilmesi gündemde. Emre doktorluktan atılırsa bu durumda Aytaç Şaşmaz da Hekimoğlu dizisinden ayrılmış olacak.

Hekimoğlu dizisinde Emre babasının ölümünden sonra kafasını toplayamamış ve Derya Saçman isimli hastayı ilaç yazıp göndermiştir. Babasını kaybeden ve çok dalgın olan Cerrah Doktor Emre muayene de bir çok belirtiyi fark edemeyerek mide kanaması olan hastayı eve göndermiştir. Hastanın eve gitmesinden sonra ölmesi de Emre’ye kasten adam öldürmek suçundan dava açılmasına neden olmuştur. Emre’ye hem adli hem de idari açılan soruşturma sonucunda Emre kurul karşısına çıkacaktır.

Hekimoğlu Emre Doktorluktan Atılacak mı? İhraç Edilecek mi?

Emre Derya Saçman’ın ölümünde kendini suçlu bulmaktadır ve böyle bir hata yaptığı için çok üzülmektedir; ancak gerçekler Ateş hoca tarafından kurula sunulacaktır. Ateş Hocanın kurulda Emre’yi desteklemesi ile kurul Emre’yi ölümde ihmali olmadığına karar verecek ve Emre hastaneden atılmayarak Hekimoğlu’nun ekibinde olmaya devam edecek.

Aytaç Şaşmaz Hekimoğlu Dizisinden Ayrılacak mı?

Aytaç Şaşmaz Hekimoğlu dizisinden ayrılmayacak; Aytaç Şaşmaz’ın Hekimoğlu dizisi yapımcısı ile Karga Seven Pictures ile sözleşmedi sezon sonuna kadar devam etmekte. Hekimoğlu dizisi 26. bölüm çekimlerinde Aytaç Şaşmaz’ın sette olduğu görüldü. Bu durumda Aytaç Şaşmaz kesin olarak Hekimoğlu dizisinden ayrılmayacak.

Hekimoğlu dizisinde işler hiç de iyi gitmiyor reytingler her hafta biraz daha düşüyor. Ocak 2020 den sonra Hekimoğlu  dizisi final yaparak ekranlara veda edebilir. Bu bilgi Kanal D yönetimi tarafından ve yapımcı firma tarafından yalanlansa da Hekimoğlu  dizisi oyuncuları ve yapım ekibi de düşen reytinglerde konusunda huzursuz. Aytac Sasmaz hekimoglu