Arıza Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Arıza dizisi oyuncuları belli oldu. Arıza dizisinin erkek başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş olurken kadın başrol oyuncusu ise Ayça Ayşin Turan oldu.  Arıza dizisi çok yakında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Arıza dizisinin çekimleri 15 temmuz 2020 de başlayacak ve dizi eylül 2020 de yayında olacak.

Arıza Dizisi Yapımcısı Yönetmeni, Senaristi: O3 Medya’dan Saner Ayar’ın yapımcılığını üstleneceği Arıza dizisinin senaryosunu Ozan Aksungur yazarken Arıza dizisinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz yer alacak.

Arıza Dizisi Konusu: Arıza dizisinde mert ve karakterli bir gencin zaman zaman kafasının attırılması sonucu arıza’ya bağlanması anlatılabilir.

Arıza Oyuncuları

 1. Tolga Sarıtaş
 2. Ayça Ayşin Turan

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu

Tolga Sarıtaş

Türkiye’nin en ünlü erkek başrol oyuncularından olan Tolga Sarıtaş Arıza dizisi ile anlaştı. Son olarak Ferhat İle Şirin dizisinde Ferhat karakteri ile başrolde yer alan Tolga Sarıtaş özellikle Söz dizisinde hayat verdiği Yavuz karakteri ile popüler olmuştur. 30 Mayıs 1991 İstanbul doğumlu olan Tolga Sarıtaş 29 yaşındadır.

Aslen Sivaslı olan Tolga Sarıtaş İstanbul da yaşamıştır. Esenyurt Belediye Tiyatrosuyla oyunculuğa başlayan Tolga Sarıtaş aynı zamanda gençliğinde baterist ve gitarist olarak sahnelerde yer almıştır. Tolga Sarıtaş’ın hayatı Muhteşem Yüzyıl dizisi ile değişmiştir.   dizi de hayat verdiği Şehzade Cihangir karakteri büyük bir çıkış yakalayan Tolga Sarıtaş ilk başrol deneyimini ise Güneşin Kızları dizisi ile yaşamıştır.Arıza dizisi başrol oyuncusu Tolga sarıtaş Kanal D

Ayça Ayşin Turan

Son olarak Zemheri dizisinde Firuze karakteri ile yer alan Ayça Ayşin Turan 25 Ekim 1992 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesinde Radyo Sinema Televizyon eğitimi alan güzel oyuncu 28 yaşındadır. İlk olarak Dinle Sevgili dizisi ile ekran deneyimi yaşayan Ayça Ayşin Turan ilk çıkışını Karagül dizisinde hayat verdiği Ada karakteri ile tanınmış ve sevilmiştir. Meryen dizisi ile ilk başrol deneyimi yaşayan Ayça Ayşin Turan’ın ilk dijital dizisi ise  Netflix’in Hakan Muhafız dizisi olmuştur. Ayça Ayşin Turan’a Arıza dizisi için kadın başrol teklifi gitmiştir.

ayça ayşin turan Arıza dizisi 2020

Barış Falay

Medcezir dizisinde hayat verdiği Selim Serezli karakteri ile büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Barış Falay verdiği uzun aradan sonra Arıza dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 1972 Balıkesir doğumlu olan Barış Falay 48 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Barış Falay İzmit Şehir Tiyatrosunda oyunculuğunu geliştirmiştir. Oyuncu Esra Ronabar ile evli olan Barış Falay Paramparça ve Ezel dizileri ile sadece kaliteli dizilere evet diyen oyunculardan. Barış Falay’ın Arıza dizisine evet demesi Arıza dizisinin kaliteli olacağı anlamına geliyor.

blank

Arıza Dizisi İçin Düşünülen Ancak Anlaşma Yapılmayan Oyuncular

Pınar Deniz

Arıza dizisinde Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşması için Pınar Deniz’e de teklif gitmiş. Pınar Deniz son olarak Aşk 101 dizisinde Burcu öğretmen karakteri ile yer almıştı. 1994 yılında İzmir’da hayata gözlerini açan Pınar Deniz 26 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü bitiren Pınar Deniz son dönemde babaannesini korona virüsten kaybederek büyük bir acı yaşamıştı. Sil Baştan dizisi ile oyunculuğa başlayan ve güzelliği ile dikkat çeken oyuncu daha sonra Beyaz Yalan dizisinde yer almıştı; ancak bu diziler Vatanım Sensin dizisi kadar Pınar Deniz’e iyi gelmedi. Vatanım Sensin dizisinde hayat verdiği Yıldız karakteri ile gerçek bir yıldız olan Pınar Deniz son olarak Bir Deli Rüzgar dizisinde Gökçe karakterine hayat vermişti. Pınar Deniz bir çok kez Tolga Sarıtaş ile çok yakıştırılmış ama aynı dizi de oynamak nasip olmamıştı. Bu nedenle ben Pınar Deniz’in Arıza dizisinden gelen bu teklifi olumlu değerlendireceğini düşünüyorum.

pınar Deniz 2020 dizileri

Alina Boz

Son olarak Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisi ile bir dünya starı olma yolunda ilerleyen Alina Boz şimdi de Arıza dizisinde ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş ile partner olacak. 1998 yılında Rusya’da doğan ve büyüyen Alina Boz 22 yaşının içindedir. Gerçek adı Alina BOZDEMİR  olan yetenekli oyuncu çocuk oyuncu olarak sektöre girmiş ve daha 15 yaşında Cesur Hemşire dizisinde kamera karşısına geçmiştir. Paramparça dizisi ile Türkiye’de ünlenen güzel oyuncu Sibel Can ile Sevda’nın Bahçesi dizisinde yer alsa da dizisi tutmamıştır. Alina Boz 2019 da Elimi Bırakma dizisinde Alp Navruz ile başrolü paylaşmıştır.

alina boz arıza resimleri 2020

Arıza Dizisi Ne Zaman Başlayacak?: Eğer çok önemli bir sorun yaşanmaz ise senaryosu hazır olan Arıza dizisinin eylül 2020 de yayın hayatına başlaması bekleniyor. Arıza dizisi çekimleri ise tahminlerimize göre ağustos 2020 de başlayacak.

Arıza dizisinin kadın başarol oyuncusu için ise en önemli adaylardan biri son olarak Aşk 101 dizisinde yer alan Alina Boz.

 

Arıza Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (11 Yorum)

 1. 😘Tolga Sarıtaş çok yakışıklısın Ayça Ayşin Turan çok güzelsin ikinizde niye bu kadar tatlısınız ya yerim ikinizide inşallah doğrudur😍

 2. Tolga Sarıtaş seni çok seviyorum ve Ayça Ayşin Turan ile çok yakışacaksınız bu seneki çiftim belli oldu şimdiden çok merak etmeye başladım

 3. Admin yazın hatalı “çekimlerine ağustos ayında başlanacak dizinin çekimleri 15 temmuz başlayacak” yazmışsın düzelt sana zahmet.

  • Merhabalar çok zor bir sektör dizi sektörü; inanın doğrusu yok. İki kişinin ağzına bakıyor. Bize ağustos demişlerdi tanıtımda sonra temmuz 15’e çektiler biz bile karıştırdık artık ney ne zaman. Düzelttim teşekkür ederim.

 4. Alina’nın olacağı kesin mi admin. Ben o olmayacak diye duydum hem olmasın yakıştıramadım. Senin kulağın deliktir var mı bir bilgi?

  • Alina için bende olumsuz düşünceler olduğunu duydum. Bence de kardeş gibi oluyorlar. Alina Olmayacak gibi zaten o da kendinden daha ünlü bir partner istemez diyorlar.

 5. Tolga Sarıtaş seni çok seviyorum dizini çok merak ediyorum nasıl bir rolle karşımıza çıkacaksın çok merak ediyorum çünki hep değişik rollerde karşımıza çıktın ve patnerini çok merak ediyorum