Arka Sokaklar 557. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Sezon

Türkiye’nin en sevilen dizilerinde Arka Sokaklar 557. bölümü ile yeni sezona merhaba diyecek. Arka Sokaklar çok sezon gördü ancak daha önce böyle zorlu bir sezon görmedi. Bir yandan maddi zorluklar bir yandan pandemi süreci derken Arka Sokaklar bir sezonu daha başarı ile tamamladı. Hemde ne başarı.

Bir çok dizinin erken sezon finali yaptığı dönemde çekimlere devam eden iki diziden biri olan Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunu 12 haziran 2020 cuma günü yayınlanan 556. bölümü ile noktaladı. Arka Sokaklar dizisi 15. sezona ise 557. bölümü ile başlayacak.

Arka Sokaklar 557. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Arka Sokaklar’ın 557. Bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Arka Sokaklar dizisi temmuz ayı sonunda yeni sezon çekimleri için yeniden kamera karşısına çıkacak ve 557. bölüm 18 eylül 2020 cuma günü yayında olacak.

Arka Sokaklar 557. Bölüm resimleri

Arka Sokaklar 2020 2021 Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Tabi bu Arka Sokaklar yapımcısı Erler Filmin planı ancak 2020 tüm planları bozan bir yıl oldu. Bir çok dizi erken sezon finali yaptığı için yeni sezona da ağustos sonu başlamayı planlıyor; ancak Arka Sokaklar eylül başını beklemek istiyor. Kanal D Arka Sokakları düşük reklam gelirlerin olduğu ağustos ayında değilde eylül ayında yayınlamayı istiyor. Bu tarih şuan için kesin bir tarih değil.

Arka Sokaklar geleceği garanti bir dizi olduğu ve ekim kasım aylarında pandemi meselesinin yeniden artacağı tahmin edildiği için sete çıkılamayacak haftalarda yayına devam etmek isteyen Erler Film en az 6 bölüm stok çekerek yeni sezona başlamayı istiyor.

Arka Sokaklar 557. Bölümde Neler Olacak?

Arka Sokaklar dizisi 557. bölüm ile başladığı yeni sezona kaldığı yerden devam edecek. Arka Sokaklar dizisinde Avukat Nedim’in hikayesi bitecek ve Nedim meselesi kapanacak böylece Bülent Emrah Parlak’da Arka Sokaklar’dan ayrılmış olacak. Arka Sokaklar’ın yeni sezonunda ekibe yeni bir polis katılırken ekipten şuana kadar ayrılan bir isim olmadı.

Arka Sokaklar’a bir transferde dizi de baş komiser Hüsnü Çoban için yapılacak. Arka Sokaklar’da Özgür Ozan’ın da bir partneri olacak. Arka Sokaklarda artık müzmin bekar olan Hüsnü için evlilik zamanı gelecek mi izleyip göreceğiz

Arka Sokaklar 15. sezon resimleri

Arka Sokaklar’da Rıza Baba Devam Edecek mi?

Bir çok izleyicimiz Arka Sokaklar’ın 15. yeni sezonunda Zafer Ergin’in diziye devam edip etmeyeceğini sormuş. İlerleyen yaşına rağmen Zafer Ergin yani Rıza baba çok önemli bir hastalık olmazsa diziye devam edecek.

Arka Sokaklar 557. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Sezon (1 Yorum)