Aşk Bir Rüya 127. Bölüm Özeti 26 Haziran Bihan Evlenmekten Vazgeçti Tapki Kabir İle Evlenecek

Aşk Bir Rüya dizisinde Bihan, Sankara ile evlenmeye karar verir. Duruv Aditi ile Bihan’da Sankara ile pandit önünde evlenecektir. Evlilik için yedi tur atıldıktan sonra mangalsutra takılacak, ardından sindor sürülerek evlilik tamamlanacaktır. Son aşama mangalsutraya gelindiğinde Bihan evliliği tamamlamayacağını söyleyerek ayağa kalkar. Aşk Bir Rüya 26 Haziran Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 127. Bölüm Özeti

Bihan Tapki’ye bakar ve Vani olduğunu ispatlaması halinde Sankara ile evliliğini tamamlayacağını söyler. Bu sırada Naman eve gizlice girmiş ve silahını Duruv’a döndürmüştür. Naman Duruv’u ateş etmeye çalışır ancak bir türlü başaramaz. Şada ondan silahına susturucu takmasını ister. Bihan eğer sen de bir başkasıyla evlenirsen gerçek Vani olduğuna inanacağım der. Tapki ondan geri kalmaz ve kapıdan ilk giren kişiyle evleneceğini söyler. Elektrikler gider ve kapı açılır. Herkes kapıya kilitlenmiştir. Sonunda içeri yakışıklı bir delikanlı girer ve elektrikler gelir.

Herkes ona şaşkınlıkla bakarken delikanlı kendisini Kabir olarak tanıtır ve buraya birisinin saatini vermek için geldiğini söyler. Yolda biriyle çarpıştığını ve onu takip ederek buraya kadar geldiğini söyler. Duruv saatin kendisine ait olduğunu söyler. Saati alırken yere düşer. Duruv eğildiğinde Naman Kabir’i vurur. Ardından polis gelir ve Naman’ın hapisten kaçtığını söyler. Vasu Naman’ı yukarı katta görür ve polise bildirir. Polis Naman’ı yakalarken Kosi Naman’ın neden bu kadar aptalca bir işe kalkıştığını anlayamıyor. Kabir çin gelen doktor kurşunun sıyırdığını ve Kabir’in kısa sürede kendine geleceğini belirtir.11 72

Kabir kendine gelince gitmek ister. Ancak Bihan ona Tapki ile evleneceğini söyler. Kabir şaka yapıyorsunuz diye tepki gösterirken Bihan ciddi olduğunu belirtir. Kabir size mutluluklar dilerim diye gitmek ister ancak başı döner. Duruv Kabir’den bir süre daha kalmasını ister. Bihan odasına gelir. Sankara ona çikolata verirken Bihan seninle daha karı koca olmadık diyerek ondan gitmesini ister. Sankara deliye döner ve eğer Vani o adamla evlenirse benimle evliliğini tamamlayacak mısın diye sorar. Bihan teklifi kabul ediyor. Aşk Bir Rüya 26 Haziran Özeti devam ediyor.

22 70

Kosi Naman’ı ziyarete gider ve ona Tapki’den nefret ettiğini ve onu boğup öldürmek istediğini söyler. Naman onu öldürüp mallarını yeniden almasını ister. Aditi Duruv’u beklerken Şada gelir ve Duruv’un kendisini unutamayacağını söyler. Aditi üzülürken Şada dışarı çıkar ve Duruv’a Aditi’nin kendisi gibi olamayacağını söyler. Duruv tek bir gerçek olduğunu onun da Aditi’yi sevdiği gerçeği olduğunu söyleyerek odasına girer. Yatağına oturunca karyola çöker.

33 70

Vasu sesler üzerine odaya gelir ve iyi misiniz diye sorar. Şada ilk gecelerini hiç bir zaman yapamayacaklarını söylerken Vasu Aditi’nin geceyi diğer odada geçireceğini söyler. Bihan Tapki’nin başkası ile evlenemeyeceğini söylemeye devam ederken Tapki’ye zorla mangalsutrayı takmaya çalışır. Tapki onu yere atar ve Kabir ile görüşmeye gider. Kabir 21. yüzyılda yaşadıklarını ve böyle bir evliliğin olmayacağını söyler.44 57

Tapki Kabire para teklif eder ancak Kabir çok zengin olduğunu ve paraya ihtiyacı olmadığını söyler. Şada da olaya müdahale eder ve ondan Vani ile evlenmesini ister. Kabir hesaplarını gösterir. Şada bir çok hesap görür ve içlerinden bir tanesinde 15 cros görünce dili tutulur. Kabir’in Tapki ile evleneceği belirsizliğini koruyor. Aşk Bir Rüya 26 Haziran Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 127. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 127. Bölüm Özeti 26 Haziran Bihan Evlenmekten Vazgeçti Tapki Kabir İle Evlenecek (13 Yorum)

  1. Bence o tokat sahnesi çok üzücüydü
    burda bihaanın çok suçu var yeni gelen anasına inanıyor hani thapki ye ben sana herkesten çok inanıyorum ve güveniyorum diyordu ne oldu thapki ye inanmadı yeni gelen anasına inandı.

  2. Tabiki tokat sahnesine takıcaz kendin diyorsun tapiye zarar vericek son kişi bihandır peki neden tokat atdı ki şimdi sana soruyorum asl

  3. Thapki Bihaan senin hamile olduğunu bile bilmiyor sende gelmiş Bihaani sucluyorsun.Sana zarar vermek isteyecek son kişi Bihaandir.Herkes Thapkiyi hakli buluyor ama Bihaan hakli.😠😠😠😠Kimse kusura bakmasın.Herkes kafayı tokat sahnesine takmış.😠😠😠

  4. Admin önceki yorumumda soru işareti koymayı unutmuştum sırf sen Türkçe ye dikkat edin dedin diye yeniden düzeltip yolladım ikisinide onaylamışsın. (cevapta vermedin)

  5. Yeni hint dizisi nezaman başlayacak bilginiz varmi? Yeminin tekrarlarını da kaldırdılar. Zaten izleyen kimse yoktu.

  6. Yeni hint dizisi ne zaman başlayacak bilginiz var mı. Yeminin tekrarlarını da kaldırdılar. Zaten izleyen kimse yoktu.

    • Aşk bir rüya yanın yeni bölümlerini lütfen verin bide yonetmenimden ricam var lütfen sensiz olmazı istiyoruz rudrayla parvatiyi teşekürler 💑