Aşk Bir Rüya 126. Bölüm Özeti 25 Haziran Bihan Sankara İle Evlenecek

Aşk Bir Rüya dizisinde Sankara Vani’nin gerçek Tapki olduğunu öğrenmişti. Bunu herkese söylemeyi düşünürken gençlik hayali karşısına çıkar ve onunla hayalen konuşur. Tapki gerçeğini söylerse herkes Tapki’den özür dileyecek ve Bihan da ona dönecektir diye konuşan hayal sonra yok olur. Aşk Bir Rüya 25 Haziran Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 126. Bölüm Özeti

Sankara gece yarısı Kosi’nin odasına girer ve Tapki’nin Bihan’a yazdığı mektubu arar. Kosi uyanınca ne aradığını sorar. Sankara yasemin yağı aradığını söyler. Kosi onu masanın üzerinde bulabileceğini söyler. Tapki de Bihan’ın mektubu alıp almadığını araştırmaya başlar. Bihan Tapki’yi görünce üzerine bir kova papatya çiçeği döker. Bundan sonra onu üzmeyeceğini belirtir. Tapki elindeki gazeteyi Bihan’ın yanında düşürür.1 2020 05 31T184903.998

Bihan gazetedeki bir kocanın karısını ve bebeğini koruyamadı haberini okur. Bihan babaya sinirlenir ve gazeteyi parçalar. Şada Aditi’ye hakaret etmeye devam ederken Vani demek ki Aditi’yi buzdolabına koyan da sensin der. Şada suçunu kabul eder ve Aditi’yi Duruv ile arasına girmekle suçlar. Duruv gelir ve asıl sen aramıza giriyorsun diye ağzının payını verir. Şada şok olur.

Duruv Aditi’yi sevdiğini söylediğinde herkes şok olur. Vasu Aditi’ye sorar, sen de seviyor musun diye. Aditi evet deyince Aditi ile Duruv’un düğünlerinin birlikte yapılmasına karar verilir. Vasu Aditi’yi alınca Tapki’nin her zaman burada olacağını düşüneceğini söyler. Sankara herkes salondayken Kosi’nin odasına gider ve mektubu bulur. Tapki Bihan’a bir şey söylemek için odasına gider ve cüzdanını görür. Tapki içine baktığında Bihan’a yazdığı mektubu görür ve sinirlenerek odasına gider.2 2020 05 31T184905.069

Sankara yaptığı planı överken geçmişte Tapki’ye arabasıyla çarptığını ancak kurtulduğunu söyler. Halbuki Tapki Kosi’nin karşısında her zaman Sankara’nın yanında yer almış ona güven aşılamıştı. Tapki Duruv’un yanına gelir ve haklı olduğunu söyler. Bihan’ın gerçekten bebek katili olduğunu söyler. Duruv onu sakinleştirmeye çalışırken Tapki düğün kartını yırtıp atar. Tapki Sankara’nın odasına gider ve Bihan’ın onunla evleneceğini söyler. Ancak evleninceye kadar bir şey söylememesini ister.

Evlilik günü Şada buhar makinesi getirtir ve buhara zehirli gaz karıştırır. Şİmdi Adit ve Vani’nin öleceğini düşünür. Tapki buhar makinesine otururken Aditi bir iş için 2 dakika izin ister. Tapki bir anda nefes alamamaya başlarken Bihan onu kurtarmayı başarır. Duruv Şada’yı bir odaya götürür ve ellerini bağlar. Adit’ye zarar veremeyeceksin diyerek ayrılır.

3 2020 05 31T184905.361

Bihan ve Duruv panditin karşısına otururlar. Pandit gelinlerin getirilmesini ister. Suman Aditi’yi getirirken Vasu da Vani diye Sankara’yı getirir. Pandit gelinlerden ellerini uzatmasını ister. Bihan ayağa kalkar ve bu evliliğin gerçekleşmeyeceğini söyler. Sankara ile evlenmeyeceğini söyler ve duvağı kaldırır. Herkes Sankara’yı görünce şok olur. Bihan Vani’ye ne yaptın diye bağırırken Tapki buradayım diye ortaya çıkar. Bihan gibi gözünü para bürüyen cahil biriyle evlenemeyeceğini söyler.4 2020 05 31T184903.182

Bihan Tapki’nin elinden tutar ve odasına götürür. Şada iplerinden kurtulmayı başarır. Şada Naman’ı hapisteyken ziyaret etmiş ve onu Duruv’a karşı doldurmuştur. Naman Duruv’u öldürmeyi düşünüyor. Bihan onunla duygusal bir konuşma yapar ancak Tapki cüzdana bakar ve mektubu düşünerek sessiz kalır. Bihan ikna edemeyince Sankara ile evleneceğini söyler. Aşk Bir Rüya 25 Haziran Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 126. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 126. Bölüm Özeti 25 Haziran Bihan Sankara İle Evlenecek (2 Yorum)