Arka Sokaklar Devam Edecek mi? 2020 2021 15. Yeni Sezon

Kanal D’nin Arka Sokaklar dizisi 557. bölümü ile 18 eylül 2020 de ekranlara gelecek yeni bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Arka Sokaklar’ın 15. sezonu ise daha önce ki sezonlarından çok farklı olacak. İşte Arka Sokaklar 15. sezon fragmanı.

Bu arada Arka Sokaklar dizisi yapımcısı Erler Film Arka Sokaklar dizisinin 16. sezonu için de şimdiden hazırlıklara başladı. Bu da Arka Sokaklar’ın 2021 2022 sezonunda da ekranlarda olacağı anlamına gelir.

Arka Sokaklar Yeni Sezon Tanıtımı 557. Bölüm

Erler Filmin sevilen dizisi Arka Sokaklar 15. sezon onayını aldı. Kanal D 2019 2020 sezonundan Hekimoğlu ve Arka Sokaklar dizilerine şimdiden yeni sezon onayı verdi. Bilindiği üzere Korona Virüs nedeniyle Arka Sokaklar dizisi mart ayı sonunda çekimlere ara vermişti.

Daha sonra 11 nisan da tekrar sete çıkmayı planlayan Arka Sokaklar dizisi ekibi sokağa çıkma yasağı nedeniyle sete çıkması ertelenmişti. Arka Sokaklar dizisi için daha sonra resmi izinler alınınca sete çıkılmış ve ara vermeden haziran başına kadar çekimlere devam etmişti.

Arka Sokaklar dizisi için artık sezon finali zamanı geldi. Arka Sokaklar dizisi 556. bölümü ile 12 haziran cuma günü sezon finali yapılacak ve dizi izleyicilerine veda edecek. 

arka sokaklar 2020 2021 sezonunda yeni bölümleri ile kanal D ekranlarında olacak

Arka Sokaklar dizisi 2019 2020 sezonundan başından sonuna kadar başarılı bir performans gösterdi. Sezon boyunca yaklaşık 6 milyon izleyicinin ilgi ile takip ettiği Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunda yayınlanan tüm bölümleri ile total reyting de ilk üç içinde yer aldı çoğu zamanda birinci olmayı başardı. Arka Sokaklar dizisi hem sezon içinde istikrarlı bir başarı gösterdi hemde bir çok dizi sete çıkmak istemezken Korona Virüsten korkmayarak ara vermemek için sete çıkmak istedi. Kanal D yetkilileri de bu durumu kayıtsız kalmadı ve Arka Sokaklar’a yeni sezon onayını verdi.

Arka Sokaklar Devam Edecek mi?

Arka Sokaklar dizisi kesin olarak 2020 2021 yeni sezonunda Kanal D ekranlarında yerini alacak daha önce ki 14 sezonda olduğu gibi. Arka Sokaklar dizisinin mayıs ayı sonunda sezon finali yapması ve eylül ayının ikinci haftasında 15. sezonuna başlaması bekleniyor. Diğer taraftan 15. sezonuna çıkacak olan Arka Sokaklar dizisine özel bir tanıtım da 15. sezon başlarken çekilecek ve izleyicisi karşısına çıkarılacak.

Arka Sokaklar 2020 2021 Sezonunda’da Ekranlarda Olacak

31 Temmuz 2006 Pazartesi günü ilk bölümü ile yayına çıkan Arka Sokaklar dizisi 2020 2021 yeni sezonunda da ekranlarda olacak. Bir çok bilim adamına göre 2020 yaz aylarında Korona Virüs hava sıcaklığının da artması ile etkisini kaybedecek. Diğer taraftan 2020 ekim kasım aylarında da Korona Virüs’ün tekrar etkisini arttırması ve hayatı bir kez daha felç etmesi bekleniyor bu nedenle de daha önce ağustos ayı sonunda çekimlere başlayan Arka Sokaklar dizisi ekibi 2020 yaz aylarında çekimlere ara vermeden yani tatil yapmadan çekim yapabilir zira Arka Sokaklar dizisinin her hangi bir reyting korkusu yok. Bir çok dizi stok bölümü çok fazla çekemiyor zira final korkusu var düşük reytingler nedeniyle. Arka Sokaklar dizisine Kanal D’nin güveni tam. Eğer anlaşılırsa Erler film 2020 yaz aylarında ara vermeden çekime devam edecektir. Arka Sokaklar Devam Edecek mi evet kesin olarak 15. sezonda da devam edecek

Arka Sokaklar 15. Sezon Olacak mı?

Bir çok yapımcı kendi dizisi için Allah Arka Sokaklar ömrü versin diyor; ancak Arka Sokakların şuanda biçilebilen bir ömrü yok. Sabit bir izleyici kitlesi olan Arka Sokaklar dizisi senaryo anlamında da bir sorun yaşamıyor. Son 10 yılda zaten Arka Sokaklar dizisi kendisini taklit ediyor. Arka Sokaklar dizisinin ben en azından 2023 veya 2024’e kadar 3 – 4 sezon da devam edeceğini tahmin ediyorum. Bu noktadan sonra ise Arka Sokaklar dizisi senaryo ve hikaye anlamında kendini geliştirmezse izleyici kaybedecektir. Özellikle genç nesil artık Arka Sokaklar izlemiyor; onun yerine Çukur, Savaşçı ve Ramo gibi dizileri takip ediyor. Eğer Arka Sokakların karşısına yabancı dizi tadından bir polisiye dizi getirilebilirse Arka Sokaklar dizisinin 15 sezonluk cuma hakimiyeti kırılabilir.

Arka Sokaklar Devam Edecek mi? 2020 2021 15. Yeni Sezon (12 Yorum)

  1. Arka sokaklar türkiyenin ve dünyanın bir numaralı dizisi tek kelime ile muhteşem bir dizi inşallah arka sokaklar final yapmaz ben buradan arka sokaklar oyuncularına ekibine senaristimize yönetmenimiz orhan oguza yapımcımız Türker insanoğluna kanal d ve arka sokaklara sevgilerimi saygılarımı ve teşekkürlerimi gönderiyorum teşekürler

  2. Kanal d ekranlarında yayınlanacak olan 15 sezonu başında ARKA sokaklar 4 Eylül ayında cuma günü akşam saatlerinde 20 aceletsin çabuk olsun muhabbetle kucaklıyorum öpüyorum sizi Orhan Oğuz

  3. Ben arka sokaklar oyuncularına güveniyorum onlar sağolsun dünya para taekwondo şampiyonumu olduğumu paylaşıyorum

  4. arka sokaklar dizisi hiç final yapmasın çok seviyorum ekipteki herkese abilerime ablalarıma çok selamlar

  5. Hani bitiyordu 555.bölümüyle artık devam etmesin yeter artık hep aynı hikaye 14 yıldır sıkıldık artık bitsin yeter yetmezmiş gibi tekrarları gösterip duruyorsunuz aa yeter ama bıktık

    • Kim ne derse desin ve her ne olursa olsun bu diziyi çok seviyorum!İnşallah bu dizi yıllarca devam eder,Allah bu diziye final yaptırmasın! Bu dizi olmadan asla ve katta yapamam,kıyamete kadar devam edecek olsa ömür boyu izlerim harbiden,duyanlara duymayanlara!

  6. Kendimi bildim bileli 15 yıldır izliyorum hiç kaçırmadım bu yana Allah arka sokaklar uzun ömür versin dilerim 15 sezon daha