Arka Sokaklar Kazım Komiser Öldü mü? Ömür Arpacı Arka Sokaklardan Ayrıldı mı?

Arka Sokaklar dizisine Ömür Arpacı’nın dahil olduğunu daha kısa süre önce sizlere duyurmuştuk. Ömer Arpacı Arka Sokaklar dizisinin kalitesine kalite katabilecek potansiyelde gerçekten önemli bir isimdi. İzleyici ise Kazım komiseri gelir gelmez çok sevmiş ve bağrına basmıştı.

Tabi Arka Sokaklar’ın sezon finalinde dizi kadrosuna dahil olan  Ömür Arpacı dizinin bir polisiye dizi olması sebebi ile bir anda ölüp diziden ayrılabilir de. Bu da Arka Sokakların gerçeklerinden biri. Genelde polisiye dizilerine gelen kötü karakterler sezon finalinde diziden ayrılır ama bu sefer farklı da olabilir.

Arka Sokaklar Kazım Komiser Şehit Olacak mı?

Arka Sokaklar’da gizli bir operasyon sonrası komik yüzü ve girebildiği farklı karakterler sonrası kendini sevdiren Kazım komiser bir terör örgütünün eline düşüyor. Kazım komiserin aralarında ki bir ajan olduğunu fark eden terör örgütü Kazım Komiser’i öldürüp kurtulmak istiyor ve bunu da polislere korku vermek için video olarak kaydediyor. arka sokaklar kazım komiser

Bir yandan Hüsnü’nün hastalığı ile uğraşan ekip bir yandan da Kazım komiseri kurtarmak için harekete geçiyor; Arka Sokaklar sezon finalleri hep heyecanlı olur; 22 haziran cuma günü ekranlara gelecek sezon finalinde de bir şehit var. Bu şehit Kazım komiser mi yoksa Kazım komiseri kurtarırken şehit olan başka bir polis mi bilinmez ama ekipten olduğu belli.

Zira daha önce bir çok şehit verildi ama ekip resmi kıyafet ile cenaze törenine şehit uğurlamaya gitmedi.

Ömür Arpacı Arka Sokaklardan Ayrıldı mı?

 

Ömür Arpacı belki de Arka Sokaklar’a konuk oyuncu olarak girdi ve  Arka Sokaklar’ın sezon finalinde diziden ayrılacak; şuanda bunu bilmiyoruz ama fragmanda görünen Ömür Arpacı’nın Arka Sokaklar macerası bitmişe benziyor; gerçi fragmanlar insanları yanıltıyor ama izleyip göreceğiz.

Arka Sokaklar Kazım Komiser Şehit Olacak mı

 

Aslında Ömür Arpacı’nın daha önce Arka Sokakların ilk sezonlarında yer aldığını sonra da farklı bir karakter ile geri geldiğini biliyor muydunuz? Arka Sokaklar çok büyük bir prodüksiyon. Belki de Ömür Arpacı 10 yıl sonra başka bir karakter ile tekrar diziye dahil olabilir. Kazım Komiser bir çok izleyici tarafından da sevilmemiş ve Arka Sokaklar ekibine yakıştırılmamıştı.

Ömür Arpacı Kimdir?

Ömür Arpacı 1982 Trabzon doğumludur ve 36 yaşındadır Müjdat Gezen sanat merkezinde eğitim almıştır. Kültür Üniversitesi mezundur. Çiçek Taksi Durağı dizisinde Ten Ten Cem karakteri ile sektöre girmiştir. Daha sonra Avrupa Yakasında Dursun karakteri ile tanınmış ve sevilmiştir. Yalan Dünya’nın Reis karakterini oynadıktan sonra Komedi Türkiye programında eğitmen olarak yer almıştır.

Arka Sokaklar Sezon Finali Fragman

Etiketler

Arka Sokaklar Kazım Komiser Öldü mü? Ömür Arpacı Arka Sokaklardan Ayrıldı mı? (1 Yorum)