Aşk Ağlatır Cevdet Kimdir? (Hünkar Balaban) Selim Bayraktar

Aşk Ağlatır dizisine 10 kasım pazar akşamı dahil olan Selim Bayraktar’ın hayat verdiği karakterin detayları belli oldu. Selim Bayraktar Aşk Ağlatır dizisine dizine 9. bölümde dahil olan ve bir meczup görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeken Selim Bayraktar’ın hayat verdiği Hünkar Balaban karakteri aslında çok zengin bir iş adamıdır ancak kendini saklayan gizli bir iş adamıdır. Hikmet Balaban Yusuf’un çalıştığı taşımacılık şirketinin de sahibidir.

Aşk Ağlatır dizisinde daha önce Selim Bayraktar’ın hayat verdiği karaktere Cevdat Yalçın ismi verilmişti; bu tamamen Cevder’in Yusuf’a yaklaşırken kullandığı takma isim. Yani gerçekte Aşk Ağlatır dizisinde Selim Bayraktar’ın hayat verdiği karakterin ismi Cevdet Yalçın değil Hünkar Balaban’dır

Aşk Ağlatır Hünkar Balaban Kimdir?

Aşk Ağlatır dizisinde Hünkar Balaban karakteri aslında Ada’nın yıllar önce öldürülmeye çalışılan öz babasıdır. Hünkar Balaban uzun yıllardır kızı Ada’yı aramaktadır. Aşk Ağlatır Hünkar Balaban

Aşk Ağlatır dizisi gizemler ile dolu bir dizi olduğunu bir kez daha gösterdi. Daha önce Ada’nın babasının çok zengin olduğu; hatta Ada ile Rüzgar amca çocukları olduğu ortaya çıkmış ve Ada’nın aslında Rüzgar’ın zenginliğinin gerçek sahibi olduğu ortaya çıkmıştı.

Diğer taraftan Yusuf’un dedesi Hikmet Dede de bilindiği üzere İstanbul sokaklarında kapkaççıların saldırısına uğramış ve tam bıçaklanırken o meczup tarafından son anda kurtulmuştu. Yani Hikmet Balaban hem Hikmet dedeyi koruyup kolluyor hemde Yusuf’u hemde Ada’yı.

Hünkar Balaban karakteri aynı zamanda Rügar’ın babası Yıldırım’ın da servetini de toplayan adamdı. Aslında piyasa Hünkar Balanan ismini çok duymaz çünkü Hünkar bey sadece görüşmek istedikleri ile görüşür geriye kalan işlerini ise Arif Dilaver denen adamı takip eder.

Seli Bayraktar Kimdir?

Selim Bayraktar Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile tanınan dizi de hayat verdiği Edip karakteri ile çok sevilen bir başrol oyuncusudur. 1975 de Irak’ın Kerkük bölgesinde doğan Selim Bayraktar şuanda 44 yaşındadır. Oyunculuk eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde alan Selim Bayraktar oyunculuk kariyerine Antalya da Devlet Tiyatrosunda başlamıştır. Tiyatrodan sonra Köprü dizisi ile sinemaya geçen Selim Bayraktar asıl çıkışını Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Sümbül Ağa karakteri ile yakalamıştır. Selim Bayraktar Aşk Ağlatır dizisinden önce Ağlama Anne dizisinde yer almış ama dizisi tutmamıştır. 

Hünkar Balaban’ın yıllar önce yaptığı hatalar Hikmet Balaban’ın oğlu Yusuf’un ve babası Hikmet’in karşısına çıkmasına engel olmaktadır.

Aşk Ağlatır Cevdet Kimdir? (Hünkar Balaban) Selim Bayraktar (1 Yorum)

  1. selim bayraktar yakışmış aşk ağlatır diizisine ve rolu sırlalrla dolu bir karakter ilgi çekici