Bıçak Sırtı 45. Bölüm Özeti 1 Aralık Ragini’nin Yeni Oyunu Hafızasını Kaybetti

Bıçak Sırtı dizisinde Lakşi Swara’dan önce eve gelir ve babasına bir şey söyleyeceğim der. Bu sırada Swara ve Ragini de içeri girerler. Swara Lakşi’den önce davranarak Sasnkar ile boşanmaktan vazgeçtiklerini söyler. Herkes mutlu olmuştur. Durga bana bir şey mi söyleyecektin diye Lakşi’ye döner  ancak Lakşi önemli değil diyerek dışarı çıkar. Dışarda Sanskar ile karşılaşır. Bıçak Sırtı 1 Aralık Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 45. Bölüm Fragmanı

Sanskar Swara’yı çok zorladın o da böyle demek zorunda kaldı diye Lakşi’yi suçlarken Lakşi Swara beni cezalandırmak istedi der. Sanskar ona zaman tanımasını ister. Lakşi Swara’yı boşanma konusunda ikna etmesi için Sanskar’dan yardım ister. Sanskar onunla konuşacağını ancak zorlayamayacağını söyler. Bu sırada Anapurna ve Durga da dışarı çıkmış Lakşi ile Sanskar’ı konuşurken görmüşlerdir. Durga Lakşi’ye Swara’nın evlilik için düşüneceğini söyler. 1 86

Ragini Swara’dan hayatını mahvetmemesini ve Lakşi ile evlenmesini ister. Ancak Swara Sanskar ile evlenmek istemediğini Lakşi’yi de sevmediğini söyler. Ragini’yi Lakşi ile evlendirmek için elinden geleni yapacağını söyler. Ragini ona sarılır. Sanskar Swara ile konuşmaya gider. Swara ondan özür diler ve aileme evlilik için düşüneceğimi söyledim der. Sanskar herşeyi duyduğunu söyler. Swara Ragini ile Lakşi’nin evlenmesi için çalışacağını söyler. Aynı zamanda kendi evlilikleri ile ilgili de boşanmaya ihtiyacımız var diyeceğim der.

Sanskar ise senin en iyi arkadaşın olarak her zaman yanında olacağım,ancak senin Lakşi ile evlenmeni isterim der. Swara o Ragini’ni kocası ve öyle de kalacak der. Sanskar senden duymak istediğim buydu diyerek gider. Ertesi gün Durga’nın evinde Puja yapılır. Ragini’nin de gelmesi herkesi tedirgin ederken Swara ona sahip çıkar. Sujata Ragini kovsa da Swara elinden tutarak geri getirir.  Ragini eski Ragini değil ve eskiye dönmek istiyor. Bu yüzden Anapurna’dan onu bahusu olarak kabul etmesini istiyorum der. Herkes şoktadır. 2 91

Anapurna ve Durga bu söze kızarlar. Ragini daha fazla dayanamaz ve Swara’nın elini bırakarak odaya doğru koşar. Swara da peşindedir. Ragini Swara’yı itekler ve kendisini elektriğe verir. Swara bağırınca herkes odaya toplanır. Sanskar gelir ve fişi çeker. Ragini yerde yatarken Durga doktoru çağırır. Lakşi Swara’yı arar ancak Swara telefonu açmaz. Doktor Ragini’nin iyi olduğunu söylerken Sujata Ragini’nin yine oyun yaptığını düşünüyordur. Lakşi bu sefer Sanskar’ı arar ve ondan Swara’yı ister. Lakşi Swara’ya eğer 15 dakika içinde gelmezsen kendimi öldüreceğim der. Swara buluşmaya gider.

Swara Ragini’ni kendini öldürmeye kalktığını söyler. Lakşi yine oyun oynadığını söyler. Swara bu sefer farklı der ve Ragini’nin değiştiğini belirtir. Bu sırada Sanskar Swara’yı arar ve acele bir şekilde eve gelmesini ister. Swara giderken Lakşi elini tutar ve bugün Ragini gerçeğini göstereceğini söyler. Birlikte eve gelirler. Onları Ragini karşılar ve Lakşi’ye nerde kaldın diye sorar. Lakşi ve Swara ne olduğunu anlayamadan Ragini Poja olduğunu ve Lakşi ile bu zamana kadar poja yapmadıklarını söyler. Lakşi bir şey demek üzere ancak Durga onu durdurur ve poja yapmalarını ister. Bıçak Sırtı 1 Aralık Özeti devam ediyor. 3 88

Ragini daha sonra Sanskar ile Swara’nın da poja yapmalarını ister. Aartiler tamamlanırken Lakşi odasına gider. Arkasından Anapurna da gider. Lakşi bu nasıl bir saçmalık derken Anapurna Ragini’nin elektrik çarpmasından dolayı hafızasını kaybettiğini ve bir kaç gün öncesini hatırlayamadığını söyler. Doktor, Ragini’nin şok yaşaması halinde ölebileceğini söyledi der. Lakşi Ragini yine oyun yapıyordur derken Anapurna doktor söyledi der. Aynı şeyleri Sanskar da Swara’ya anlatmıştır.

Lakşi yeniden salona gelir ve Ragini’ye  Swara ve Sanskar’ın evlendiğini, çiftlik evine gittiklerini, orada bazı şeylerin yaşandığını söyler. Durga araya girer ve poja bitene kadar Lakşi’den bir şey konuşmamasını ister. Swara ve Ragini birlikte dans ederler. Dans ederken kullandıkları ateş çanağından bir kor yere düşer.

4 85

Swara kor parçasına basmak üzereyken Lakşi ve Sanskar birlikte müdahale eder. Ancak Lakşi Swara’yı düşmekten ve ateşe basmaktan kurtarır. Swara Lakşi’nin kucağına düşmüştür. Ragini şaşkınlıkla onları izlerken Sanskar gelir ve eşimi kurtardığın için sana teşekkür ederşm diyerek Swara’yı Lakşi’nin kucağından kaldırır.

Lakşi’nin elinin yandığını farkeden Ragini tedirgin olur. Lakşi benimle oyun oynama diye kızarken Ragini neden böyle konuştuğunu merak ediyor. Arkasında Swara ellerini katlamış Lakşi’ye yalvarıyordur. Ancak Ragini yeniden bayılır. Doktor yeniden gelir ve böyle bir travmanın yeniden yaşanmamasını ister. Ragini odasındayken aile üyeleri Lakşi’yi ikna etmeye çalışıyorlardır. Lakşi ise Ragini’ye güvenmelerinin hata olduğunu ve yarın ona herşeyi hatırlatacağını söyler. 5 50

Evdeki herkes Lakşi’yi ikna etmeyi başarırken Swara mahkemeye giderek evliliği 6 ay uzatacağını söyler. Swara Ragini’nin şüphelenmemesi için Durga’nın evinde kalacaktır. Ancak kimsenin bilmediği bir şey vardır. Ragini yine herkesi kandırıyordur. Bu sefer ailesinden ve Lakşi’den intikam almak için harekete geçmiştir. Bıçak Sırtı 1 Aralık Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 45. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 45. Bölüm Özeti 1 Aralık Ragini’nin Yeni Oyunu Hafızasını Kaybetti (10 Yorum)

  1. Neden yeni özetleri vermiyorsunuz?!
    İzleyici takipçi olarak yeni özetler istemek bizim en doğal hakkımız!
    Rica ediyorum lütfen yeni özetleri verin geciktirmeyin lütfen.??