Aşk Ağlatır Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Aşk Ağlatır dizisi çekimleri 23 temmuz salı günü başladı. Ekip ilk bölüm çekimleri için çok heyecanlı. Aşk Ağlatır  dizisi eylül ayına yetiştirilecek ve sezona ilk başlayan dizilerden biri olacak. Aşk Ağlatır dizisinin yönetmenliğini ise Gökçen Usta üstlenecek.

Aşk Ağlatır dizisi MF Yapım tarafından Show TV için Japon dizisi Love That Makes You Cry’dan Yelda Erdoğan tarafından uyarlanacak. Aşk Ağlatır adlı dizinin senaryosuna senarist Tayfun Güneyer uyarlarken dizisinin eylül 2019 da Show Tv ekranlarında yayında olmasını bekleniyor.

Aşk Ağlatır dizisi çekimlerş Balıkesir’in çok hoş bir köyünde başladı. Diziyi izleyen bir çok izleyici bu butik köyü çok sevecek. Aşk Ağlatır dizisi nerede çekiliyor? Hangi Köyde detaylar için tıklayınız nerede Çekiliyor?

Aşk Ağlatır oyuncuları resimleri

Aşk Ağlatır dizisinin uyarlandığı Love That Makes You Cry dizisi 2016 da 10 bölüm yayınlanan ama 10 bölümü ile Japonya’da çok konuşulmuş ve sevilmiş bir dizi.

Aşk Ağlatır Dizisi Konusu

Aşk Ağlatır dizisinde köyde dedesinin yanında yaşarken İstanbul’a daha iyi bir yaşam mücadelesi için gelen bir genç ve bu gencin İstanbul’da tanıştığı aynı kaderi paylaşan iki arkadaşı ile İstanbul’da bambaşka hayatlara ve aşklara yelken açması anlatılacak.

Erkek başrol oyuncusu kendinden büyük ve eşinden boşanmak üzere olan bir kadınla evliymiş gibi yaşayacak; kadın oldukça zengin ama mutluluğu eşinde bulamamış; ama eşinden de vazgeçemez ve gece de eşinin yanına döner.

Diğer kadın başrol oyuncusu ise annesi babası ölmüş koruyucu aile tarafından büyütülmüş ve şuanda yaşlı ama zengin bir adam ile evlendirilmek istenen bir kız olacak.

Aşk Ağlatır Dizisi Oyuncuları

Deniz Can Aktaş (Yusuf)

Deniz Can Aktaş 28 Temmuz 1993 de İzmir’de dünyaya gelen ve piskopat rolleri ile tanınan yakışıklı oyuncudur. 26 yaşında olan Deniz Can Aktaş aslen Kastamonu’nun güzel ilçesi İneboluludur. Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği eğitimi alsa da daha sonra konservatuvar ve oyunculuk da okumuştur. 1.83 cm boyu ile oldukça fit görüntüsü olan Deniz Can Aktaş ilk olarak Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol alsa da Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde hayat verdiği Ronaldo Burak karakteri ile ünlenmeye başlamıştır.

Daha sonra Nerdesin Birader dizisinde yer alan Deniz Can Aktaş 2019 da ise Avlu dizisinde Kudret Karakterinin oğlu Alp olarak yer almış ve Türkiye’de tanına oyunculardan biri haline gelmiştir.aşk ağlatır dizisi oyuncusu Deniz Can Aktaş e1564001036734

Yusuf 20’li yaşlarda yakışıklı ve zeki bir gençtir. Uşak Ulubeyli olan Yusuf parasını kas gücü gerektiren işler yaparak kazanmış güçlü bir genç. Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybeden Yusuf  kırılgan ve zarif bir adam olmuş. İnsanlar onu üzdüğü için doğayı ve hayvanları daha çok seviyor. Yusuf için verilen sözde durmak hayatta ki en önemli şeydir; Dedesi Hikmet’ten böyle öğrenmiştir. Aslında yaşama sevincini kaybeden Yusuf Ada’ya aşık olur ve tekrar yaşama sevincini kazanır. Ada onu içine düştüğü karanlıktan çıkarır.

Ada’nın dayısı Bekir tarafından istemediği bir adam ile zorla evlendirilmesine karşı çıkan Yusuf Ada’yı ikna ederek İstanbul’a kaçırmıştır. İstanbul ie Ada ile aralarında sürekli duvarlar örmüştür. Yusuf İstanbul’un çilesine rağmen ümidini kaybetmemiş ve  zor günler geçirse de bir gün her şeyi değiştirebileceğini inanan umut dolu bir adamdır.

Aşk Ağlatır Yusuf

Hafsanur Sancaktutan (Ada) – Meryem

Hafsanur Sancaktutan daha 19 yaşında çok genç bir sinema oyuncusudur. 20 Mart 2000 de dünyaya gelen Hafsanur Sancaktutan balık burcudur ve İstanbul doğumludur. Hafsanur Sancaktutan ilk oyunculuk deneyimini Servet dizisi ile yaşamış ve güzelliği ile çok beğenilmiştir. Hafsanur Sancaktutan son olarak ise Gülperi dizisinde Fidan karakteri ile yer almış ve dizi de artık başrollerde yer alabileceğini ispat etmiştir.

Ada 19 yaşında güzeller güzeli, hayat dolu bir kız. Daha 6 yaşındayken annesini kaybetmiş; zaten babasını hiç tanımamış bile. Dayısı İsmail ve yengesi Üftade büyütmüş Ada’yı. Dayısı yaptığı yarım yamalak iyilikleri her gün yüzünü vurmuş; ama Ada hem tutucu kasabaya hemde dayısı ve yengesine rağmen hayallerinden ve tutkularından vazgeçmemiş. Çalışkan, merhametli, kin tutmayan bir yapısı olan Ada, Yusuf’u içine düştüğü karanlıktan kurtarabilecek kadar da  çevresini dönüştürme gücüne sahip  bir kız.Hafsanur Sancaktutan kimdir Aşk Ağlatır dizisi

Ada taşrada Meryem olarak yaşamış ancak dayısının zorla vermek istediği Mustafa isimli yaşlı bir adamdan kaçarak İstanbul’a gelmiştir. Ada’nın köyde tanıştığı İstanbul’lu Yusuf onu köyden kaçırmış ama İstanbul’da bir birlerini bulmaları biraz zor olmuştur. Ada İstanbul’un tüm zorlukları ile tek başına savaşsa da yaşama sevincini ve inancını kaybetmemiş güzeller güzeli ve akıllı bir kızdır. Vicdanı ile aşkı arasında kalan Ada her şeye rağmen aşkı Yusuf’un peşini bırakmayacak aşkına sahip çıkacaktır. Ada kaderine karşı çıkacak ve aşkının peşinden gidecektir.Aşk Ağlatır Ada Kimdir resimleri

Yağızcan Konyalı (Rüzgâr)

Yağız Can Konyalı 20 Eylül 1991 Konya doğumludur ve 28 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Yağız Can Konyalı 2006 yılında İlk Aşk filminde ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Takım: Mahalle Aşkına filmi ile Altın Portakalda jüri özel ödülü alan Yağız Can Konyalı Televizyonda ilk dizi deneyimini ise Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile yaşamıştır. Yağız Can Konyalı’nın izleyiciler tarafından tanınması Adı Mutluluk dizisinde hayat verdiği Zeki karakteri ile olmuştur. Yağız Can Konyalı’nın ünlü olduğu ve binlerce hayrana ulaştığı dizi ise Bizim Hikaye dizisinde Rahmet karakteri ile olmuştur.Yağızcan Konyalı Aşk ağlatır Rüzgâr

20’li yaşlarından başında olan Rüzgar yakışıklı, havalı ve zengin bir çocuk. Rüzgar’ın babası Ada’nın çalıştığı bakım evinin sahibi. Dışarıdan bakan Rüzgar için sorumsuz zengin bebesi diyebilir ama özünde iyi niyetli ve yardım sever biri. İstanbul’a okumak için gelmiş ama baba parası yemek zevkli gelmiş. Her şeye rağmen Rüzgar özünü kaybetmemiş ve adaletli olmayı önemseyen biri. Rüzgar’ın en büyük zaafı ise babası.aşk ağlatır rüzgar

Deniz Altan (Çiçek Ekmeksiz)

Deniz Altan 1994 İstanbul doğumludur ve 25 yaşındadır. Öyle Bir Geçer Zaman ki ile Hayat Şarkısı dizilerinde yer alan Deniz Altan 2018 de Görevimiz Tatil isimli sinema filminde rol almıştır. Sadri Alışık Akademisinde oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır.Deniz Altan aşk ağlatır oyuncusu

Daha 19 yaşında olan Çiçke Yusuf’un köylüsü. . İstanbul’da Moda Tasarımı okuyor.  Aslında eli de çok yatkın zevkli bir kız ama hırslı yapısı yüzünden başarısız olmaya mahkum. Çiçek’in en büyük zaafı korkuları. Başarısız olduğu zaman hemen bunalıma giriyor. Hırsını ve duygularını dengelese başarılı olabilecek bir insan. aşk ağlatır çiçek

Oktay Çubuk (Fırat)

Oktay Çubuk Cennetin Gözyaşları dizisinde hayat verdiği Ömer Gürsu karakteri ile tanınmış ve çok sevilmiştir. 1996 İzmir doğumlu olan Oktay Çubuk şuanda 23 yaşındadır. Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon mezunu olan Oktay Çubuk yetenekli oyunculuğu ile dikkat çekmektedir. Oktay Çubuk İlk olarak Cennetin Gözyaşları dizisinde rol almıştır, sonrasında Nisan Dağ’ın Bir Nefes Daha filminde başrol olarak yer almıştır.

oktay çubuk aşk ağlatır Fırat

20 yaşında olan Fırat Eskişehir, Bozüyüklü. Boşanmış bir anne babanın çocuğu olan Fırat çocukluğunda anne babasının kavgasından başla bir şey görmemiş aile olma adına. Aslında çok zeki bir adam olan Fırat sorumsuz ve vurdum duymazlığı yüzünden hiç bir işte tutunamıyor. Fırat’ın da aslında görüldüğünden farklı bir kalbi var. Sevdiklerine çok değer veriyor; ama serserilikte onun geninde var. Fırat Yusuf’un samimi arkadaşıdır; aynı bekar evinde kalmaktadırlar. 

Aşk Ağlatır Fırat

Eda Şölenci (Nalan Demirci)

1996 İzmir doğumlu olan Eda Şölenci Aslan burcudur ve Boğaziçi Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro mezunudur. İlk olarak Adı Efsane dizisi ile ünlenen Eda Şölenci son olarak Aslan Ailem dizisi kadrosunda yer almıştı.eda şölenci Aşk ağlatır oyuncusu

Nalan 25 yaşında bir plazada çalışan güzel bir kız. Nalan ile Yusuf sevgilidir; ancak hayat görüşleri çok farklıdır. Nalan İstanbul’da iki yıllık bir üniversite okuduktan sonra doğup büyüdüğü memleketi Sivrihisar’a dönmemiş ve İstanbul’da kalmaya karar vermiş. Nalan gençliğinde çevresindekiler tarafından çok horlanmış, ezilmiş. Yıllarca kendini çirkin ve değersiz görmüş. İstanbul’a da  her şeye yeniden başlayabilmek için gelmiş ama sürekli başkalarının desteğini bekliyor ve sürekli yanlış insanlara bağlanıyor. Yusuf aslında Nagehan’a Nalan’ı sevmiyor ama söz verdiği için onunla sevgili olarak devam etmek zorunda hissediyor. 
aşk ağlatır nalan

Durul Bazan (İsmail)

Durul Bazan 2018 de Yüzleşme, Ege’nin Hamsisi ve Masal Çiçeği gibi 3 büyük dizi projesinde yer alarak önemli de bir rekora imza atmıştır. Yüzleşme ve Masal Çiçeği dizilerinde büyük bir hüsrana uğrayan Durul Bazal sonrada dahil olduğu Ege’nin Hamsisi dizisinde hayat verdiği Almancı Nuri ile çok sevilmiştir. 1972 doğumlu olan Durul Bazan 47 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro eğitimlerini tamamlamıştır. Kocamın Ailesi dizisinde hayat verdiği Cücü karakteri ile çok sevilmiştir.Durul Bazan Aşk ağlatır oyuncusu

İsmail Ada’nın dayısıdır. Para için her şeyi yapabilecek tehlikeli bir adamdır. Ada’yı köyde Mustafa denen bir adama 50 Bin TL karşılığında satmıştır. Aslında korkak olan İsmail yeğenine karşı acımasızca eziyetler yapan bir canidir. İsmail kumar bağımlısı bir adamdır. Ada’yı daha çocukken almış ve onu kendine itaat eden bir kız olarak yetiştirmiş; dik başlılığını ve inadını kırmak için de türlü eziyetler etmiştir. 

Durul Bazan Aşk Ağlatır İsmail

Pelin Öztekin (Nagehan)

1987 İzmit doğumlu olan Pelin Öztekin 1.69 cm boyunda ve 74 kg ağırlığındadır. Oyuncu Rasim Öztekin’in kızıdır. Lise eğitimini babasının da yönlendirmesi ile Pera Güzel Sanat lisesinde almış ve iyi bir tiyatrocu olduğunu göstermiştir. 2006 yılında katılarak Çok Güzel Hareketler Bunlar da yükselme yaşamıştır; ancak o zamanlar çok kiloludur. Sonradan mide ameliyatı geçirmiştir. Son dönemde Hayat Şarkısı dizisinde Zeynep karakterine hayat vermiş ve Yuvamdaki Düşman dizisinde yer almış ve zayıf hali ile başka bir insan olmayı başarmıştır. 2018 de ise Koca Koca Yalanlar Canan karakteri ile büyük beğeni toplamıştır.pelin öztekin Aşk Ağlatır Dizisi Oyuncusu

Nagehan Bozuluk köyünde doğmuş büyümüş bir kadındır; ancak Bozuluk köyünden nefret etmektedir. İstanbul’da yaşayan Nagehan evlidir ve 1 kız çocuğu annesidir. Ada İstanbul’a Nagehan’ın yanına kaçacak Nagehan’da Ada’ya yardım edecek ve dayısından saklayacaktır. Nagehan bakım evinde yaşlılara bakmaktadır. 

aşk ağlatır Nagehan

Laçin Ceylan (Sumru)

Laçin Ceylan dizi oyuncusu ve yönetmen yardımcısı olarak dizi sektörü içinde yer almaktadır. 1965 İzmir doğumludur. Şuanda 54 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Laçin Ceylan uzun yıllar tiyatro oyuncusu olarak çalışmış ve sayısız oyunda oyuncu ve yönetmen olarak yer almıştır.  Laçin Ceylan son olarak Çilek Kokusu ve İnsanlık Suçu dizileri ile ekranlarda yer almıştır. Özellikle İnsanlık Suçu dizisinde hayat verdiği Hülya karakteri ile büyük beğeni toplamıştır.laçin Ceylan Aşk Ağlatır dizisi oyuncusu

Sumru Yusuf ve Fırat’ın ev sahibidir. Yusuf’u oğlu gibi sever ve düşünür. İyi kalpli ve düşünceli bir kadındır. Mahallede sevilir. Sumru aşk ağlatır

 

Sezin Bozacı (Üftade)

1977 İstanbul doğumlu olan Sezin Bozacı 42 yaşındadır. İ.T.Ü Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Sezin Bozacı Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü yüksek lisans mezunudur. Semaver Kumpanya İsimli Tiyatro topluluğunda oyuncu olarak yer almaktadır.  Sezin Bozacı son olarak Bartu Ben ve Babam ve Ailesi ve Şeref Meselesi dizisinde yer almıştır.Sezin Bozacı Aşk Ağlatır Dizisi

Üftade İsmail’in kemik hatası eşidir. Ada’ya bakmış büyütmüş çoğu zamanda İsmail’in eziyetlerinden onu korumuştur. Şimdilerde artık yatağa bağlı yaşamak zorundadır. Ada kasabadan kaçınca en büyük zorluğu Üftade yaşar. aşk ağlatır üftade

 Hasan Küçükçetin (Mustafa Yalçın)

1981 Balıkesir doğumlu olan Hasan Küçükçetin Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. İlk dizisi Menekşe ve Halil olmuştur. Sonrasında Yaprak Dökümü dizisinde yer almıştır. Son olarak Kiraz Mevsimi ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde yer almıştır.  2018 de ise Sen Sağ Ben Selamet filminde rol almıştır.Hasan Küçükçetin aşk ağlatır oyuncusu

Aşk Ağlatır dizisinde Mustafa karakteri İstanbul’un fakir mahallerinde yaşayan bölge halkına göre kısmen zengin ve kendini bölgenin ağası sanan bir adamdır. Ada’yı görür görmez ona vurulan Mustafa varını yoğunu kendinden 10 yaş küçük Ada ile evlenebilmek için verecek görgüsüz ve zorba bir adamdır. 

aşk ağlatır mustafa

Gülçin Güvenç (Sevda)

Gülçin Güvenç son olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Nermin karakterine hayat verecektir. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.Gülçin Güvenç Aşk Ağlatır oyuncusu

Sevda Bozuluk’ta markette Ada ile birlikte çalışan kızdır. Aklı başında bir kız olan Sevda Bozuluk’u ve çalıştığı marketi hiç sevmez. Ada’nın en yakın arkadaşıdır. 

aşk ağlatır Sevda

Nusret Çetinel (Hikmet)

Son olarak Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Mehmet rolü ile yer alan 1952 Ankara doğumlu Nusret Çetinel Aşk Ağlatır dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak. Nusret Çetinel İstanbul’lu gelin dizisinde de yer almıştı. Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır.

Hikmet Yusuf’un dedesidir. Yusuf’un anne ve babası öldükten sonra dedesi Hikmet Yusuf’a sahip çıkmış Yusuf dede Köyde çiftçilik yapmaktadır. Yısuf bir kavgaya karıştıktan sonra araları limonidir; çünkü dedesi Yusuf’u kurtarmak için tarlasını satmış. Şimdilerde Yusuf dedesine tarla almak için çalışıyor. 

Nusret Çetinel Aşk Ağlatır Hikmet

Aylin Akpınar (Çocuk Ada)

Yusuf Güney Gün menajerliğin oyuncusudur. Çocuk model olarak sektöre girmiştir. İlk dizisi Aşk Ağlatır dizisi olmuştur. Aylin Akpınar Aşk Ağlatır dizisinde ki oyunculuğu ile Türkiye’nin tanınan çocuk oyuncuları arasına girmeyi başarmıştır. Daha önce Pınar Kido reklam filminde ve Keşke Hiç Büyümeseydik dizilerinde de oynamıştır. aylin akpınar aşk Ağlatır dizisi

Aylin İzmir’de annesi ile yaşarken annesinin vefat etmesi sonrası dayısı tarafından sığıntı gibi büyütülmüş ve ismi Meryem yapılmış bir çocuktur. Aşk ağlatır küçük çocuk ada

Mutlunur Lafçı

Mutlunur Lafçı 1987’de İstanbul doğumludur. İlk olarak Ekol drama sanat merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. 2007 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuar Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.  Mutlunur Lafçı tiyatro sanatçısıdır.Mutlunur Lafçı aşk ağlatır oyuncusu

Müfit Kayacan (Yıldırım)

Müfit Kayacan 1959 Antalya doğumludur ve 60 yaşındadır. Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Müfit Kayacan Kezban Yenge dizisi ile 2005 de tiyatrodan televizyona geçmiş ve çok sevilmiştir. Son dönemde Cesur ve Güzel dizisinde hayat verdiği Rıza karakteri ile tekrar kendini hatırlatmıştır. 2019 da ise Yüzleşme dizisinde Selim karakterine hayat vermiş ama dizisi tutmamıştır; Müfit Kayacan da Aykut Enişte filmi kadrosuna geçmiş ve filmde Sadi olarak izleyiciyi güldürmeyi başarmıştır. müfit kayacan Aşk Ağlatır dizisi oyuncusu

Yıldırım Nihal’in kocası aynı zamanda da Rüzgar’ın babasıdır. aşk ağlatır yıldırım

Aşk Ağlatır dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldukça sayfamıza eklenecektir. 2019 eylül ayında yeni başlayacak diğer dizilerin listesi için tıklayınız Yeni Başlayacak Diziler

Aşk Ağlatır Yeni Gelen Oyuncular

Didem İnselel

13 temmuz 1976 da dünya gelen Didem İnselel 56 kg dır ve 1.76 cm boyu vardır. Akademi İstanbul Radyo Televizyon Bölümü mezunudur. Şahika Tekand Studio da oyunculuk eğitimleri almıştır. O Hayat Benim, Beni Böyle Sev, Sen de Gitme, Kahramanlar Kavak Yelleri rol aldığı önemli dizilerdendir. İstnabullu Gelin den önce Dayan Yüreğim dizisinde rol almakta ve İnci karakterini hayat vermesi ile tanınmıştır.didem inselel Aşk ağlatır oyuncusu

Melisa Döngel (Cemre)

1999 doğumlu olan Melisa Döngel 20 yaşındadır. 2014 de Elif dizisi ile sektöre oyuncu olarak girmiştir. Bizim Hikaye dizisinde hayat verdiği Deniz karakteri ile tanınmıştır.melisa döngel aşk ağlatır cemre

Selim Bayraktar (Cevdet Yalçın) -Hünkar Balaban-

Selim Bayraktar denilince akıllara Ufak Tefek Cinayetler dizisinde hayat verdiği Edip hoca karakteri gelmektedir. 1975 Irak Kerkük doğumlu olan Selim Bayraktar 44 yaşının içindedir. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Selim Bayraktar  ilk olarak Antalya da Devlet Tiyatrosunda göreve başlamıştır. İlk olarak Köprü dizisinde oynayan Selim Bayraktar’ın yükselişi ise Muhteşem Yüzyıl dizisinde Sümbül Ağa karakterine hayat vermesi ile olmuştur. Selim Bayraktar son olarak Ağlama Anne dizisinde Ali Osman karakteri ile yer almıştır.

Selim Bayraktar Aşk Ağlatır dizisine Cevdet Yalçın karakteri ile dahil olsa da karakterin gerçek ismi ileri ki bölümlerde anlaşılacaktır. Aşk Ağlatır dizisinde Selim Bayraktar’ın hayat vereceği karakterin gerçek ismi Hünkar Balaban’dır. Hünkar Balaban Aşk Ağlatır dizisinde Yusuf’un babası aynı zamanda Hikmet’in de oğludur. 

Aşk Ağlatır Yeni Gelen Oyuncular Selim Bayraktar

Hülya Şen (Aşk Ağlatır Nihal)

Hülya Şen son olarak O Hayat Beni dizisinin de Meltem ve Serçe Sarayı dizisinde Mukaddes karakterine hayat vermiştir. 1968 Balıkesir doğumludur ve 51 yaşındadır.Hülya Şen Aşk Ağlatır Rüzgarın annesi Nihal

Nihal Mert ve Rüzgar’ın annesidir. Zengin bir aileden gelen Nihal oğlu Rüzgar’ı çok sevmekte ve ona çok güvenmektedir. Çok kuralcı burnu havada başa bela bir kadındır. Aşk Ağlatır Nihal

 

Korel Cezayirli (Aşk Ağlatır Mert)

Korel Cezayirli 1976 da Ankara’da doğmuştur ve 2019 yılı itibari ile 33 yaşının içindedir. Profesyonel olarak Modern Dans yapan Korel Cezayirli Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. Yeter dizisi ile tanınmış ve dizi de hayat verdiği Uras sevilmiştir. Diriliş: Ertuğrul da ise Sadrettin Konevi karakterine başarı ile hayat vermiştir.

Mert Rüzgar’ın abisidir. Mert’in Yusuf’un sevgilisi Nalan’la da bir ilişkisi vardır. Mert evlidir ama Nalan da Mert’in metresidir. Nalan’a özel bir ev tutmuş ve şirkette iş vermiştir Mert.  Korel Cezayirli Aşk Ağlatır Mert

Aşk Ağlatır 2. Tanıtım Fragmanı

Aşk Ağlatır 1. Tanıtım Fragmanı

Aşk Ağlatır dizisinin baş rolünde 5 kadın ve 5 erkek başrol oyuncusu olacak bu nedenle dizinin kadrosu oldukça geniş olacak ve çok fazla popüler olmayan deneyimli oyuncular dizi de yer alacak. Bu nedenle de MF Yapım Aşk Ağlatır dizisinin oyuncu kadrosunu oluştururken çok titiz çalışıyor.

Aşk Ağlatır Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (1 Yorum)

  1. Dizide Leyla Tanlar oynasaydı iyi olurdu ama Denizin partneri Feride Hilal Akın olsun. LÜTFEEEEN….