Aşk Ağlatır Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Aşk Ağlatır dizisi çekimleri 23 temmuz salı günü başladı. Ekip ilk bölüm çekimleri için çok heyecanlı. Aşk Ağlatır  dizisi eylül ayına yetiştirilecek ve sezona ilk başlayan dizilerden biri olacak. 

Aşk Ağlatır dizisi MF Yapım tarafından Show TV için Japon dizisi Love That Makes You Cry’dan uyalanacak. Aşk Ağlatır adlı dizinin senaryosuna senarist Tayfun Güneyer uyarlarken dizisinin eylül 2019 da Show Tv ekranlarında yayında olmasını bekleniyor.

Aşk Ağlatır dizisinin uyarlandığı Love That Makes You Cry dizisi 2016 da 10 bölüm yayınlanan ama 10 bölümü ile Japonya’da çok konuşulmuş ve sevilmiş bir dizi.

Aşk Ağlatır Dizisi Konusu

Aşk Ağlatır dizisinde köyde dedesinin yanında yaşarken İstanbul’a daha iyi bir yaşam mücadelesi için gelen bir genç ve bu gencin İstanbul’da tanıştığı aynı kaderi paylaşan iki arkadaşı ile İstanbul’da bambaşka hayatlara ve aşklara yelken açması anlatılacak.

Erkek başrol oyuncusu kendinden büyük ve eşinden boşanmak üzere olan bir kadınla evliymiş gibi yaşayacak; kadın oldukça zengin ama mutluluğu eşinde bulamamış; ama eşinden de vazgeçemez ve gece de eşinin yanına döner.

Diğer kadın başrol oyuncusu ise annesi babası ölmüş koruyucu aile tarafından büyütülmüş ve şuanda yaşlı ama zengin bir adam ile evlendirilmek istenen bir kız olacak.

Aşk Ağlatır Dizisi Oyuncuları

Deniz Can Aktaş

Deniz Can Aktaş 28 Temmuz 1993 de İzmir’de dünyaya gelen ve piskopat rolleri ile tanınan yakışıklı oyuncudur. 26 yaşında olan Deniz Can Aktaş önce Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği eğitimi alsa da daha sonra konservatuvar ve oyunculuk da okumuştur. 1.83 cm boyu ile oldukça fit görüntüsü olan Deniz Can Aktaş ilk olarak Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol alsa da Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde hayat verdiği Ronaldo Burak karakteri ile ünlenmeye başlamıştır.

Daha sonra Nerdesin Birader dizisinde yer alan Deniz Can Aktaş 2019 da ise Avlu dizisinde Kudret Karakterinin oğlu Alp olarak yer almış ve Türkiye’de tanına oyunculardan biri haline gelmiştir.

Aşk Ağlatır dizisinin baş rolünde 5 kadın ve 5 erkek başrol oyuncusu olacak bu nedenle dizinin kadrosu oldukça geniş olacak ve çok fazla popüler olmayan deneyimli oyuncular dizi de yer alacak. Bu nedenle de MF Yapım Aşk Ağlatır dizisinin oyuncu kadrosunu oluştururken çok titiz çalışıyor.

Hafsanur Sancaktutan

Hafsanur Sancaktutan daha 19 yaşında çok genç bir sinema oyuncusudur. 20 Mart 2000 de dünyaya gelen Hafsanur Sancaktutan balık burcudur ve İstanbul doğumludur. Hafsanur Sancaktutan ilk oyunculuk deneyimini Servet dizisi ile yaşamış ve güzelliği ile çok beğenilmiştir. Hafsanur Sancaktutan son olarak ise Gülperi dizisinde Fidan karakteri ile yer almış ve dizi de artık başrollerde yer alabileceğini ispat etmiştir.

Pelin Öztekin

1987 İzmit doğumlu olan Pelin Öztekin 1.69 cm boyunda ve 74 kg ağırlığındadır. Oyuncu Rasim Öztekin’in kızıdır. Lise eğitimini babasının da yönlendirmesi ile Pera Güzel Sanat lisesinde almış ve iyi bir tiyatrocu olduğunu göstermiştir. 2006 yılında katılarak Çok Güzel Hareketler Bunlar da yükselme yaşamıştır; ancak o zamanlar çok kiloludur. Sonradan mide ameliyatı geçirmiştir. Son dönemde Hayat Şarkısı dizisinde Zeynep karakterine hayat vermiş ve Yuvamdaki Düşman dizisinde yer almış ve zayıf hali ile başka bir insan olmayı başarmıştır. 2018 de ise Koca Koca Yalanlar Canan karakteri ile büyük beğeni toplamıştır.

Aşk Ağlatır dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldukça sayfamıza eklenecektir. 2019 eylül ayında yeni başlayacak diğer dizilerin listesi için tıklayınız Yeni Başlayacak Diziler

Aşk Ağlatır Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (1 Yorum)

  1. Dizide Leyla Tanlar oynasaydı iyi olurdu ama Denizin partneri Feride Hilal Akın olsun. LÜTFEEEEN….