Aşk Ağlatır Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Aşk Ağlatır dizisi pazar akşamlarının yeni eğlencesi olarak Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Başrollerini Denizcan Aktaş, Hafsanur Sancaktutan, Pelin Öztekin, Laçin Ceylan ve Durul Bazan gibi isimlerin paylaştığı Aşk Ağlatır dizisi ilk bölümlerde reyting olarak beklenenin gerisinde kalsa da hem senaryo hemde oyuncu performansı olarak izleyiciyi memnun etmeyi başardı.

Aşk Ağlatır dizisi her ne kadar ilk bölümde 2.98 reyting ile 5. sırada yer alsa da ikinci bölümü ile reytinglerini arttırmayı başardı. Reytinglerini arttırmayı başaran Aşk Ağlatır dizisi oyuncuları ve yapımcısı artan reytinglere çok sevindi.

Aşk Ağlatır Reytingleri

Aşk Ağlatır dizisi reytingleri ikinci bölümde %70’e yakın bir artış yaşadı ve film tadında olan ilk iki bölümün karşılığını aldı. Artık Aşk ağlatır dizisinin sırtı yere gelmez.

Aşk Ağlatır dizisini zorlayacak tek dizi var o da Fox TV’nin Savaşçı dizisi. Savaşçı dizisi ekim ayının ikinci haftasında yeni sezonu ile ekranlarda olacak; ancak Savaşçı dizini izleyen izleyicinin bir çoğu zaten Aşk Ağlatır’ı izlemez. Bence Aşk Ağlatır Savaşçı dizisi yayına başladıktan sonra bile 4 ve üzeri reytingler alarak yayına devam edecektir.

Aşk Ağlatır Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Aşk Ağlatır dizisi pazar akşamı yayınlandığı için zaten kanalı Show Tv çok yüksek reytingler de beklemiyor zira izleyici zaten kısıtlı. Diğer taraftan reyting anlamında Show Tv 4 reytingi yeterli gören bir kanal. Aşk Ağlatır dizisi de bu gidişle 6 reytingi ilk beş bölümde görecektir. Bu durumda Aşk Ağlatır dizisi için sezon sonuna kadar devam edebilecek bir potansiyeli var diyebiliriz.

Aşk Ağlatır Ne Zaman Final Yapacak?

Benim tahminlerime göre Aşk Ağlatır dizisi mayıs 2020’ye kadar Show Tv ekranlarında yayınlanmaya devam edecektir. Aşk Ağlatır dizisi sağlam kurulmuş bir temele sahip. Konusu bir anda bitecek bir dizi değil; ancak ikinci sezona da kalacak kadar geniş bir senaryosu yok. Benim tahminime göre Aşk Ağlatır 33. bölümü ile mayıs ayında ekranlara veda edecektir.

Ada ve Yusuf Çok Yakışmış

İzleyicinin sosyal medyadan tepkilerine baktığımızda bir çok izleyici Denizcan Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan’ın bir birine çok yakıştığını hatta 2020’nin en sevilen çiftlerinden biri olabileceğini yazmış. Gerçekten de Ada ve Yusuf bir birine çok yakışmış. Hem karakter olarak hemde tip olarak. Ada da Yusuf’ta çok temiz yürekli ve çok genç. İyi bir çift olacakları kesin. Bir dizinin tutmasında izleyicilerin çiftleri bir birine yakıştırmaları çok önemli.

Özellikle daha önce Avlu dizisinde kötü bir karakter olan Alp’e hayat veren Denizcan Aktaş nasıl olmuş da böyle pırıl pırıl naif bir Yusuf olmuş bende şaşırdım. Gerçekten iyi oyuncu Denizcan Aktaş

Bakalım Hafsanur Sancaktutan’ın hayat verdiği Ada karakteri İstanbul’da tek başına tutunabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Aşk Ağlatır Senaryosu Çok Beğenildi

Aşk Ağlatır’ın ilk bölüm senaryosu çok beğenildi. Sosyal medyada bir çok izleyici bir sonra ki bölümde neler olacağını merak etmiş. Bu da dizinin sürükleyici olduğunun bir göstergesi. Her ne kadar dizinin ilk bölümünün ilk bir saati çok yavaş ilerlese de sonrasında dizi çok hızlandı. Özellikle Ada’nın İstanbul’da ilk gün yalın ayak ortada kalması dram yönü güçlü bir sahneydi. Umarım sonraki bölümlerde senaryo bozulmaz