Aşk Bir Rüya 106. Bölüm Özeti 5 Haziran Vasu Ailesi İçin Geri Geldi

Aşk Bir Rüya dizisinde bütün sorunlar bitti derken Kosi adında bir kadın ortaya çıkar ve Pandey malikanesinin kendisine ait olduğunu söyler. Avukat gelir ve evin gerçekten de Kosi ve babaya ait olduğunu söyler. Bu işi çözmek için vakte ihtiyacı olduğunu söyler. Kosi ve Pandey ailesi birlikte kalacaklardır. Ancak Kosi Pandey ailesini zor durumda bırakarak Duruv’un kanalını almanın peşindedir. Aşk Bir Rüya 5 Haziran Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 106. Bölüm Özeti

Babanın Kosi ile bir geçmişi var ancak bunu herkesten saklıyor. Kosi’nin yanına gider ve gerçeği kimsenin bilmemesini ister. Kosi bir sel gibi geldiğini ve önüne gelen her şeyi yutacağını söyleyerek göz dağı verir. Sabah Suman musluklardan şarap aktığını görür ve bağırmaya başlar. Pandey ailesi Kosi ve Naman’ın evin içinde şarap yaptığını görünce şok olurlar.

Bihan bu ne rezillik diye tepki gösterirken Kosi burası bizim evimiz istediğimizi yaparız dşye konuşur. Bihan içki ürettikleri için polisi arayacağını söylerken Kosi imalat ruhsatlarının olduğunu söyler. Şada ise musluklardan şarap akmasını sevmiştir. Şada içki içerken Suman ve Preti bardağı koklarlar ve şarap koktuğunu söylerler. Şada ben bunlara tövbe ettim diyerek işin içinden sıyrılır. 11 50

Kanalın reytingleri iyice düşünce baba tanıdığı bir ünlüyü arar ve ondan kanala çıkıp konuşmasını ister. Programın sunucusu da Tapki olacaktır. Tapki ve Bihan içki üretme ruhsatının peşine düşerler. Bihan hizmetçi kızdan Kosi’nin önemli şeyleri nereye sakladığını öğrenir. İkili Kosi’nin odasında girerler ve ruhsatın gizlendiği kasayı ararlar. Bu sırada Kosi gelir ve kasayı ordan götürür. Giderken kasanın kilidi yatağın altına gizlenen Bihan’ın önüne düşer. Kosi onları görmeden giderken ruhsatın yatağın altına olduğunu görürler.

Kosi’nin hizmetçisi Sankara Bihan’a deli gibi aşıktır. Onu her gördüğünde gözlerini ondan alamaz. Sankara elinde gazete kağıtları ile Naman’a giderken Bihan onunla çarpışır. Gazeteler yere düşünce Bihan ruhsatı gazetelerin arasına koyarak Sankara’ya teslim eder. Sankara gazeteleri Naman’a verir. Naman ruhsatla beraber gazeteleri ateşe atarken ruhsatı farkeder ve Sankara’yı azarlar. Araya Bihan girer ve içkiyi burada yapamayacaklarını, aksi taktirde polisi arayacağını söyler. Naman sinirlenerek gider. 22 49

Baba Vasu’yu görmeye gider ve geçmişinin yeniden karşısına çıktığını söyleyerek ondan yardım ister. Kosi Sanakara’ya ruhsatı nasıl yaktırdın diye kızarken Tapki olaya müdahl olur ve Sankara sizin bahunuz ona bu şekilde davranamazsın diye uyarır. Kosi sinirlenir ve ona tokat atmak için elini kaldırdığında Vasu elini tutar ve kimse benim bahuma vuramaz diye bağırır. Kosi onun hiç değişmediğini söylerken Vasu bu evden en yakın zamanda gideceklerini söyler.

Vasu aileyi toplar ve bu evi başkasına vermeye utanmıyor musunız diye kızar. Burada 4 tane bahu bıraktım ancak hiçbiri bu eve sahip çıkamadı der. Onlardan cesaretli olmalarını ister. Sankara Tapki’nin makyaj malzemelerini kullanırken Tapki gelir. Sankara utanırken Tapki ondan çekinmemesini ve makyaj malzemelerini kullanabileceğini söyler. Tapki ona Sankar derken Sankara da bu ismi beğenir. Tapki ona insanın kendisine saygı duyarsa herkes ona saygı gösterir diye güven aşılar. Tapki ona doğru ve yanlışı öğretmeyi düşünüyor. 33 49

Ertesi gün Tapki bakanla röportaj için kanala gider. Röportaj başladığında Tapki bakana kadınlar hakkında ne düşündüğünü sorar. Bakan kadınlarla erkeklerin eşit olduğunu, kadınlar erkeklerin ayaklarına nasıl dokunuyorsa erkeklerin de dokunabileceğini söyler. Bakana bir telefon gelince röportaj durur. Bu sırada bakanın eşi Tapki’ye kahve ikram eder. Kadının kolundaki izler Tapki’nin dikkatini çekerken bakan röportajın yarın yapılmasını ister ve babaya selam söyler.

44 41

Tapki eve gelir. Baba röportajı sorar. Tapki yarın yapacaklarını söylerken bakanın selamını iletir. Şada Kosi’nin gelmesindeki sırrı öğrenmek için ona içki verir. Kosi o kadar içki içmesine rağmen bana mısın demez. Şada’nın kulağından tutar ve beni konuşturamayacaksın der. Aşk Bir Rüya 5 Haziran Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 106. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 106. Bölüm Özeti 5 Haziran Vasu Ailesi İçin Geri Geldi (1 Yorum)

  1. Yeh dil sun raha hai.Geet hui sapse parai Punar vivah Çok güzel izlemenizi tavsiye ederim. Özetlerini okuyun. Eminim ki beğeneceksiniz.