Aşk Bir Rüya 109. Bölüm Özeti 8 Haziran Kosi Dadi’yi Kaçırdı

Aşk Bir Rüya dizisinde Bihan’ın prasad sırasında bayılması herkesi telaşlandırır. Kosi ve ailesi Bihan’ı hastaneye götürürler. Pandey ailesi Bihan’ın gelmesini beklerken Kosi ailesi gözükür ve ona bir şey olmadığını söyler. Ardından Bihan görünür. Tapki ona sarılır ve çok korktuğunu söyler. Aşk Bir Rüya 8 Haziran Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 109. Bölüm Özeti

Naman ve Kosi olay sonrasında konuşurlar. Aslında Bihan’ı hastaneye götürmek için bayıltmışlar. Naman’ın oğlu Jong’un iki böbreği de iflas etmiş ve acil böbrek bulmak zorundadırlar. Kendi böbrekleri Jong ile eşleşmediği için aileden Bihan’ın böbreğine bakmaları için ona hastanede tüm testleri yapmışlar ve böbreğin uygun olduğunu anlamışlar. Kosi’nin sürekli Bihan’ı götürmek istemesindeki ısrar da bu yüzdendir.1 95

Ancak başka bir sorun daha vardır. Bihan’ın da böbreklerinden biri çalışmıyor. Naman o zaman kalan böbreği alacaklarını söylerken Kosi Bihan’ı uzun zamandan beri göremediklerini, onu önemsemediğini, tek isteğinin Jong’un kurtulması olduğunu söyler. Kosi’nin şok sözlerini Dadi duyar. Tapki’nin geldiğini gören Dadi onu bilgilendirmek ister ancak Naman onu tutar ve boğazına bıçak dayar.

Kosi Dadi’ye kağıt kalem verir ve ondan intihar mektubu yazmasını ister. Kosi ve Naman Dadi’nin elini ve ağzını bağlar ve büyük bir kutuya koyar. Naman’ın adamları kutuyu götürürken Şada onları durdurur ve bu kutuda ne olduğunu sorar. Naman eski eşyalar olduğunu ve muhtaçlaraverileceğini söyler. Şada sarilerini getirir ve onları da almalarını ister. Kosi kutunun dolduğunu söylerken Dadi ses çıkarmayı başarır. Şada içeriden ses geldiğini söyler. Naman mutfak malzemelerinin birbirine çarptığı için ses çıkardığını söyler.2 96

Bu sırada Bihan gelir ve Vasu ile babanın ona verdikleri eşyaları fırlatır ve kutuya onları da koymalarını ister. Tapki eşyaları elinden alır ve onlar sadece sana ait değil benim de anılarım var diyerek eşyaları yerden toplar. Kosi şimdi acele etmeleri gerektiğini söyler ve adamlar kutuyu çıkarır. Vasu eski eşyaları kurtarmasının iyi olduğunu söyler ve onları Dadi’nin odasına götürmesini ister.

Naman Dadi’nin ağzını açar ve evin arka tarafında olduklarını ve kimsenin duyamayacağını söyler. Dadi çocuklarının kurtaracağını söylerken Naman güler ve yazdıklarını hatırlatır. Tapki Dadi’yi odasında bulamaz ve mektubu fark eder. Baba mektubu okur. Dadi’nin kalbinin bu ayrılığa dayanamayacağını, işler düzelene kadar  Chaar Dhaam’a gideceğini ve kimsenin arkasından gelmemesini isteyen mektubu okur. Herkes üzülür ve şimdiden onu özlüyorlar.3 96

Jong eve geç saatte gelir ve Şada’yı görür. Neden uyuyamadığını sorar. Şada bazı küçük sorunlardan bahsederken güler. John gülüşünün çok tatlı olduğunu söyler. Şada kimse bana daha önce böyle iltifatlarda bulunmadı derken mutludur. John iyi geceler dileyerek odasına gider. Ertesi sabah Ganeşi almak için Pandey ailesi Tapki’yi Kosi ailesi de Bihan’ı alarak Ganeş(İdol ya da put) almaya giderler. Bakalım ilk önce kim ulaşacak.

Şada beni neden götürmediler diye vızırdanırken Suman ve Preti Sankara ve Şada’nın evde kalarak temizlik yapacaklarını, kendilerinin de denetleyeceklerini söylerler. Sankara temizliğe başlayacağını söyler. Suman ve Preti ona neden saçma hareketler yaptığını sorarlar. John gibi kocası olduğu için şanslı olduğunu söylerler. Sankara o benim kocam değil derken kızlar kocasını sorarlar. Sankara Kosi’nin bunu yasakladığını söyler.4 82

Kosi ve Vasu aynı Ganeş’i beğenirler. Adam bundan bir tane olduğunu söylerken Tapki onu Kosi’ye vermelerini ister. Tapki de başka bir idol beğenir. Kosi gizlice gider ve Vasu’nun geldiği arabanın tekerini indirir. İdoleri alan aileler arabalarına bindiklerinde acı gerçek ortaya çıkar. Kosi giderken Tapki ve ekibi yürüyerek ana yola doğru harekete geçerler. Kosi ve ekibi giderken geçit törenine takılırlar. Bu sırada Tapki ve ekibi önlerinden geçer. Aşk Bir Rüya 8 Haziran Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 109. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 109. Bölüm Özeti 8 Haziran Kosi Dadi’yi Kaçırdı (5 Yorum)

  1. Sadece yorum yazmak için girdim. Admin lütfen bu sözlerimi dikkate al artık. Kaç kere daha söyleyeceğim bilmiyorum ama şu özetleri biraz orantılı verin artık. Dizide thapki ve bihaan daha birleşmediler burda ayrılıklarını okuyoruz. 30 bölüm fark ne demek eskiden tüm özetleri okurken son 15 bölümü okumadım. Lütfen beş bölümden fazla fark olmasın bizde hevesle okumaya gelelim.

      • Ben de daha fazla özet isteyenlerdenim ve her gün yeni özet gelmiş mi diye bakıyorum ama tvdeki bölümü de izliyorum. Ama Sinem hanım gibi düşünenler de haklı. Şuanda özet seviyesinde 85. Bölümü tvde izliyorum ama sitede 109uncu bölümün özeti verilmiş. Yani tam 24 bölüm önde gidiyorsunuz. Bence Sinem hanim tarafinin isteği olsun ^^ bir ay falan özet vermeyin. Tabii bu arada boşta durmayın. Ben izlemesemde Masum dizisi seyircileri isyanda-özet vermiyorsunuz diye şikayet ediyorlar 😀 hadi bari onların gönlü olsun. Bu 15-20 gün arada Masumun özetlerini daha sık verin, bizimkini sonra devam edersiniz ^.^

      • Bende Sinem hanım gibi düşünüyorum özetler çok güzel ama aradaki fark değil uçurum. En azından haftada bir özet verin hem fark erisin hemde biz özetsiz kalmayalım.

      • bence aşk bir rüyaya masum dizisinden fazla veriliyor. masum özetleri çok az iken aşk bir rüya özetleri fazla haksızlık bu masum özetleri çoğalsın.