Aşk Bir Rüya 3. Bölüm Özeti 20 Şubat Tapki İşe Alındı

Aşk Bir Rüya dizisinde Tapki’nin kardeşi Sub New 365 kanalına Tapki adına başvurmuş ve kabul edilmişti. Tapki başvuru için Noida’ya annesi ile birlikte gider. Bir kaç maceranın ardından Noida’ya ulaşırlar ve bir ev tutarlar. Bir bayan gelir ve adının Nemi olduğunu söyleyerek tanışır. Onlara yiyecek ikramında bulunur. Yan tarafta oturduğunu ve bir salon işlettiğini söyler. Ona bir telefon gelir ve gitmesi gerektiğini, bir müvekkilinin beklediğini söyler. Tapki’ye ilk günün çok önemli olduğunu ve iyi hazırlanması gerektiğini söyler. Aşk Bir Rüya 20 Şubat Özeti devam ediyor.

Aşk Bir Rüya 3. Bölüm Özeti

Tapki New 365 kanalının önüne gelince gülümser. O sırada bir araba ona çarpar. Tapki ayağa kalkarken suçun kendisinde olduğunu söyler. Ancak bu sırada başvuru kağıdı düşer. Onu bir adam alır. Tapki normal asansörden gitmek için sıraya girer ancak ona sıra geldiğinde asansör dolar. Tapki yandaki vip asansörle çıkmak ister ona da güvenlik izin vermez. Tapki adamı zorlarken New 365 kanalının sahibi Duruv gelir ve güvenlikten kapıyı açmasını ister.

Güvenlik kapıyı açarken Tapki ona teşekkür eder ancak Duruv’u görmez. Birlikte sansörle çıkarlar. Bu arada Tapki’nin başvuru kağıdını da alan kişi Duruv’dur. Tapki danışmaya gider. Görevli başvuru kağıdını ister. Tapki ararken Duruv gelir ve kağıdı ona verir. Tapki onu görünce dona kalır. Tapki diğer kızlarla birlikte bir odaya getirilir ve makyaj yapılır. Ellerine bir metin verilir ve bunu okumaları istenir. Tapki metne bir kaç kelime daha ekler. 1 2020 02 17T101406.679

İş görüşmeleri başlar. Bir kadın Tapki’den metni okumasını ister. Tapki bir türlü spiker olarak başvuru yapmadığını söyleyemez ve olan olur. Kadın başvuru kağıdını yırtıp Tapki’nin yüzüne fırlatır. Tapki ağlarken bir şans daha verilmesini ister. Kadın burası hayallerin gerçekleştiği bir yer değil diyerek onu azarlar. Tapki bir müddet daha oradan ayrılmaz ve veri girişi için oradakilere yardımcı olur.

Duruv bir haber için veri ister. Vivek ve Tapki’nin verilerini inceleyen Duruv Tapki’nin verileriyle taksi ücretleri ile ilgili haberleri sunar. Haberin ardından Duruv veri girişine yardımcı olan kızın bulunmasını ister. Tapki umutsuz bir şekilde evin yolunu tutmuştur. Birisi gelir ve Duruv’un onu görmek istediğini söyler. Tapki hayretle Duruv’un yanına gider. Duruv bu verileri nerden aldın diye sorar. Tapki sabah taksiyle işe geldiğini ve taksimetre bilgisini alıp hesaplama yaptığını ve veriyi de bu şekilde temin ettiğini söyler. Duruv gerçekçi bilgi için ona teşekkür eder ve işe alındığını duyurur. 2 2020 02 17T101407.213

Tapki mutlu bir şekilde eve gelir ve annesine işe alındığını söyler. Bu mutlu haberi babasıyla da paylaşmak ister. Bu sırada babası dükkanının anahtarlarını bir kişiye verir. Yani dükkanı devretmiştir. Aditi bu manzarayı görür ve ne olduğunu sorar. Babasi açıklama yapmak ister ancak bu sırada Ponam’ın telefonu gelir. Krisnakant Aditi’den susmasını ister ve Ponam ile konuşur. Ponam Tapki’nin işe alındığını söyler. Baba sevinirken küçük oğlan Sub gelir ve dükkanın kapandığını görür. Neden dükkanı kapatıyorsunuz diye tepki gösterince Tapki ve Ponam telefonda sesleri duyar ve şok olurlar.

Şaki adındaki kız daha ilk günden Tapki’nin baş belası olmuştur. Tapki’yi başvuru sırasında kovan da odur. Tapki ilk gün ofise gelir ve ne iş yapacağını ve masasının yerini sorar. Şaki çaycının yanını gösterir ve onunla masayı paylaşacaklarını belirtir. Tapki’nin görevi çalışanlara çay kahve dağıtmak olmuştur. Tapki personele ne içmek istediklerini sorar. Vivek kekeme konuşarak Tapki ile dalga geçer. Ancak Tapki aldırmaz. Şaki Tapki’yi Duruv karşısında küçük düşürmek için bir kaç hareket daha yapar. 3 2020 02 17T101405.715

Ponam Tapki’yi arar ve büyük tapınağa giderek dua etmesini ister. Tapki iş çıkışında tapınağa gider. Vasandra adındaki bir kadın Tapki’nin kekeleyerek dua ettiğini görür ve onunla dalga geçer. Duruv da aynı tapınağa gelir ve Vasandra ile buluşur. Vasandra onun annesidir. Ancak Tapki onu göremez. Aditi akşam üzeri Tapki ile görüşür ve Duruv’u sorar. Tapki onun çok yakışıklı olduğunu söyler. Aşk Bir Rüya 20 Şubat Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 3. Bölüm Fragmanı